Ne razumete? To je “razvojna koalicija”… ne bomo se ravno razvili v metulja, pač pa zavili v kokon in postali gosenica…
1
In pa tud 16.06.2026 ob 15:08
@Čveka
Ja, razvojna koalicija se bo razvila v balkansko gosenico, ki bo vse požrla in uničila.
1
Meni pa 16.06.2026 ob 15:10
@Karma
Meni je tema všeć. Će tebi ni, obvoz!
-1
Sam fprašam 16.06.2026 ob 15:19
Zakaj razvojna koalicija ne vsebuje niti ene čke 'ć' v nazivu... sedaj, ko se odpira na Balkan, bi bilo zelo priporočljivo?
-1
Xs 16.06.2026 ob 16:31
Stevanovič in Hotova sta šla v BG. Med drugim tudi za to, da se v Sloveniji prizna srbska manjšina. Groze no.
-2
a res? 16.06.2026 ob 16:39
A potem ne bojo dol k Vučiću več hodili Golob, Zoki, Čef.?
-1
haha 16.06.2026 ob 16:40
@Xs
Hot Meira lobira za Srbe 😂🤣
0
Nika 16.06.2026 ob 17:55
Prav je, da imajo dobre odnose, da so v kontaktih in spoštujejo druge narode. Pri golobih smo žal videli vse kaj drugega.
-1
Parla 16.06.2026 ob 18:01
Vučić ni diktator, je najboljši predsednik diplomat, kar jih je in bo imela Srbija. Žal ga črnogorska ma,fija in Bruselj spodkopavata in je bil primoran napovedati odstop, ker grozijo, da mu bodo sina utopili v kislini. Toliko o diktatorju.
0
Nibiru, Anunaki 16.06.2026 ob 18:22
@Parla
Chemtrailsi
-1
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu
Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
16.06.2026 ob 13:41
Diktator diktatorju prek goloba!