Baje je pogumno rešil občana, katerega je zalila voda. Voda je segala celo čez gležnje, on se je pa nesebično pognal v vodo in rešil občana. Ja , seveda se je med tem tudi snemal in ni pozabil povedati , da so Slovenčki samo gledali, on je pa tvegal življenje da je Občanu rešil življenje.
Bravo Zlatko, take rabimo
-1
Maxi 23.06.2026 ob 16:20
No, to je sigurno največ, kar je do sedaj naredil. Vsaj nekaj, no ja...😥
1
ccc 23.06.2026 ob 16:25
Res se je žrtvoval, zarosile so se mi oči, ko sem videl njegov pogum 🙂
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu
Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
23.06.2026 ob 14:58
Bravo Zlatko, take rabimo