Ste zadovoljni, ali bi kaj popravili, če bi se dalo?. Ali ste vse prav naredili v življenju,? Ali dosti napak, da vam je zdaj žal? Malo debate ...malo za hec
Jaz, naredila dosti napak....
Vse bi ponovila. Tudi grenke trenutke. Bilo je vredno in poučno.
1
erzahl mir mehr 08.11.2025 ob 8:51
Ich bin nicht zufrieden 😒
0
Glücklich 08.11.2025 ob 9:17
@erzahl mir mehr
Jammerschade für dich…
0
doživljam 08.11.2025 ob 9:23
Ravno zadnje dni doživljam neko čudno stvar. Sprašujem se, če sem se glede nekaterih stvari prav odločila.
-1
Me, myself & I 08.11.2025 ob 9:30
Seveda sem v življenju sprejela kakšno napačno odločitev, ampak tudi ta je del poti, ki me je pripeljala do tukaj in zdaj.
0
Seveda 08.11.2025 ob 9:44
@Zabavno
Sem naredila napake ki jih ne bi ponovila. To pomeni da so bile lekcije/učne ure osvojene..samo kaj ko jih ne zmanjka. Eni pa imajo srečo..ves čas mirno morje. Eni se pa že rodijo z tegobami.
1
Penzička 08.11.2025 ob 11:35
Sicer kakšnih usodnih napak nisem delala, bi pa marsikaj spremenila.
0
😎 08.11.2025 ob 11:35
Mene me že od rojstva dalje življenje tepe z debelo šibo.
2
Planika 08.11.2025 ob 16:58
Kaj preveč ne bi rada popravljala, samo dve veliki stvari, ki sta obrnili tok mojega življenja. To bi bi rada popravila in predrugačila, ostalo je bilo lepo. Lepo otroštvo, šolanje tam kjer sem želela, tudi delala v službi, kjer sem želela. So pa stvari, na katere v življenju nikakor ne moreš vplivati. Lahko da je karma lahko pa da smo v matrici in se delajo norca z nami. Kdo ve.
0
nope 08.11.2025 ob 17:00
Zelo nezadovoljen. Marsikaj bi spremenil, če bi se dalo.
-1
edino 08.11.2025 ob 17:16
kar bi spremenila je,da bi takoj po srednji šoli šla v tujino...to je bila največja napaka v lifu mojem
0
Stara sablja 08.11.2025 ob 17:19
sva že dva 🙄
0
Leska 08.11.2025 ob 17:21
Mesano, nekaj odlicnh odlocitev, nekaj res slabih. Tako pac je, mladi ne bomo vec, zato nima smisla razmisljati o spremembah za nazaj.
1
vladar 08.11.2025 ob 18:29
Nobenih napak. Ampak življenje gre svojo pot.
1
Slovenka 08.11.2025 ob 20:23
Kar nekaj stvari sem se napačno odločila. Marsikaj bi spremenila, če bi lahko.
-1
rok-1 08.11.2025 ob 22:16
Kaj pa vem... če bi res kaj popravljal. Morda kakšno malenkost, večjih oslarij pa niti ne, ker potem bi iz tistega mladca nastalo kaj čisto drugačnega.
Je kar OK tako kot je.
1
jaz 08.11.2025 ob 22:28
Če bi imel možnost ponoviti, se zaradi nekaterih stvari ne bi sekiral - dal bi jim manjšo prioriteto in raje več užival. Se pogosto spomnem tiste pesmi: "Treba ga je srat, zdaj dokler si še mlad."
Kaj pa bi radi spremenili (kariera, družina, odnosi...) in zaradi česa ste tako nesrečni?
0
Ah ja 09.11.2025 ob 0:00
V koorac vse skup.
0
Oh ja no ja itak 09.11.2025 ob 0:06
@Ah ja
Nekako tako je, a ne? Svašta pechka rodi.
Zato si tako zagrenjen a ne? 🙃
1
Brčko 09.11.2025 ob 0:31
Ne gledam nazaj, samo naprej,dokler je še vetra kej.
0
KrEna123 09.11.2025 ob 0:44
Jaz sem sprejemala dobre in odlične odločitve, žal mi je pa za nekatere, ki jih nisem popolnoma do konca udejanila, temveč začela in obstala ali na pol poti, ali pa sem se celo tik pred koncem ustavila, zaradi menjave geografije ali pa je 'zmanjkalo časa' , pa včasih tudi volje, nekatere odločitve pa so zaradi novih okoliščin postale brezpredmetne.
So se pa stare, neuresničene želje spremenile v nove, s podobnimi vzgibi, zato se ne sekiram, saj udrjanjam nove odločitve. Stare v novi podobi in v drugih okoliščinah, ki pa so še vedno moje.
0
KrEna123 09.11.2025 ob 0:45
In vedno bolj moje. Odločitve namreč. Pa tudi nove želje so bolj pristne in avtentične s časom.
-1
vedno 09.11.2025 ob 14:14
Z današnje perspektive je vse drugače kot s takratne. Več se vidi, širši razgled, kaj je celo diametralno nasprotno, kot je izgledalo. Tako da za nazaj je lahko biti pameten, a življenje gre naprej in mi z njim. Ni garancije, da bi drugačne odločitve, ali poslušanje, kam vodi srce, dajali boljše rezultate.
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu
Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
08.11.2025 ob 8:36
Jaz, naredila dosti napak....