Ženske, a bi bile v vezi z moškim, ki je že bil pri prostitutkah (v Sloveniji ali v tujini)?

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
da/ne
20.04.2026 ob 21:47
Jaz ne bi. Meni se prav gravža. Takoj pomislim na SPB. In jaz mislim, da je v Sloveniji moških, ki so že bili kdaj pri prostitutkah, večina. Tudi če bi mi rekel, da je bil včasih, danes pa ne hodi več, mi ne bi bilo o.k. Zdelo bi se mi, kot da ne ceni žensk in tudi mene ne bi cenil.
7
Avatar gosta
Nevem
20.04.2026 ob 21:57
Jaz ne poznam nobenega ki še vsaj 1x ni bil in so vsi srečno poročeni???
0
Avatar gosta
Sissi 123
20.04.2026 ob 22:01
Ne.
0
Avatar gosta
Hahah
20.04.2026 ob 22:06
Pa saj ni noben nor da bo povedal. Drugač pa ja, bil sem enkrat pred poroko in enkrat po poroki ampak ne šteje, je bilo dosti alkohola.
-2
Avatar gosta
da/ne
20.04.2026 ob 22:22
Moškim ne gre zaupat. Tudi če rečejo, da nikoli niso bili na prostitutkah, lažejo.
Se pravi lahko varaš, če si pijan?
Kot lahko povzročiš prometno nesrečo, če si pijan?
Ubiješ osebo, če si zadrogiran?
Olajševalne okoliščine pa to ...
4
Avatar gosta
Darilce
20.04.2026 ob 22:54
O ja, glih ti bo priznal najpozneje, ko ti bo kaj lezlo med nogami.
-1
Avatar gosta
Razumem
20.04.2026 ob 22:59
@da/ne

Če doma ni si najdeš nekoga za občasno, ali plačaš 60€ za pol urce in se znoriš. Kakšn spb, saj natakneš kondom. V tem ni nič spornega, prostitutke cvetijo, predvsem tuki v LJ imajo skos polno.
0
Avatar gosta
Ženska ženski
20.04.2026 ob 23:11
Meni je pa sicer ogaben a manj sporen obcasen obisk prostitutke, če je moški zasciten, kot pa varanja na vsakem koraku z radodajkami, ki nimajo nič majn kilometrine in raznih bolezni. Tukaj ne gre za čustva ampak golo moško potrebo in sproščanje spolnih fantazij. Bojte se raje
skritih mozevih ljubic, ki so najbolj rusilne za zvezo.
-2
Avatar gosta
Sovražim Janšo!
21.04.2026 ob 7:20
Moški, ali bi šli v posteljo z žensko, ki si je v vagino tlačila stvari, ki tja ne sodijo, kumare, bučke, hrenovke, korenčke, žarnice steklenice. . . .
0
Avatar gosta
da/ne
21.04.2026 ob 7:33
Ampak zakaj sploh imate ženo/partnerico? Jaz mislim, da zato, da pedena vaše otroke in še vas. Se pravi dela vsa opravila, ki so naložena po patriarhatu.
Ženska danes vas sploh ne rabi.
Zakaj se z njo ne pogovorite o fantazijah, o seksu, zakaj ne seksate z ženo?
Oziroma zakaj se ne ločite? Aja, ker imate skupno premoženje, mogoče celo skupno podjetje itd.
Ali niste v tem vidiku enaki kot ženske, ki iščejo bogataša, da bodo doma gospodinjile, uporabljale pralni stroj (proteini.si), on pa bo podjetnik, ki jim bo ustregel v vsem?
3
Avatar gosta
Ti si moški
21.04.2026 ob 7:44
Ženska ženski
Ok, prav nič ni prebavljiva tista ogabna večerja. Mogoče tebi nagon, čusta, pripadnost in spoštovanje delata eno veliko zmedo. Boj se raje tvojega moškega, ki bo ali je že redni obiskovalec vsega kar je na dve nogi.
1
Avatar gosta
Ljubim Azijske
21.04.2026 ob 7:52
@da/ne ti raje pomisli na SPB pri tistih, ki ne hodijo k prostitutkam in ga namakajo v “čistih” Slovenkah! Povedano že velikokrat na tem forumu. Ne bi bilo v Slovenijo toliko raka materničnega vratu, genitalnih bradavic itd, če bi bile Slovenke tako “čiste”! Tisti, ki hodimo pa k ljubicam za denar, pa verjemi, da nas je 99.9999% vedno zaščitenih. Striktno kondom ter saj veš, da za SPB obstajajo testi, ne? No, tudi testiramo se. Na HIV, hepatitise, gonorejo, klamidijo, sifilis… tko da jaz ti lahko dam papir v dokaz. Mi ga lahko daš ti “čistunka”???

P.S. pa ne boš verjela, obstajajo tudi cepiva za nekaj malega SPO/SPB… HPV & hepatitis B. Jaz sem cepljen, si ti, “čistunka”?
-1
Avatar gosta
da/ne
21.04.2026 ob 8:48
@Ljubim Azijske
Da, lahko ti ga dam. Ne se preveč razburjat. Samo povem, da sem raje samska, kot da sem z nekom, ki se mu zdi normalno, da vara in hodi h prostitutkam (v Sloveniji ali v tujini). In glede na odgovore v tej temi, tistih, ki ne hodijo, ne varajo, je bolj malo. Vezanih. Poročenih.
1
Avatar gosta
za žensko ženski
21.04.2026 ob 8:58
ti bi očitno tudi privlekla domov vsako poscano klobaso
0
Avatar gosta
Ženska ženski
21.04.2026 ob 9:13
Ti si moški
ne se bati, sem starejša gospa in že dolga leta sama, saj nisem negovalka, strežnica ali socialna delavka, niti nimam več moči, da bi si zaradi strahu pred osamljenostjo navesila ponucanega deda. Poznam moško dušo tako osebno kot službeno, saj sem delovno dobo preživela med skoraj samimi moškimi. Predvsem pa poznam tudi žensko, ki brez najmanjše morale do sebe in drugih, zna prekašati obiskovalce bordelov.
Kakšna je tista večerja me ne zanima, sem povedala, da se mi gabi in tudi vem, kako vaši moški hitro uletijo k drugi kar mimo grede in prav tako na hitro odletijo, saj jih doma čaka večerja. Ni potrebe, da si do mene, neznane osebe nestrpna, sooči se raje z resnico.
4
Avatar gosta
Ženska ženski
21.04.2026 ob 9:15
@za žensko ženski

seveda, če pa vas je kar naprej bolela glava, bodite raje hvaležne. Pa še gate vam je odnesel domov v pranje, ha, ha ...
1
Avatar člana svetilnik
svetilnik
21.04.2026 ob 9:19
@da/ne
In glede na odgovore v tej temi, tistih, ki ne hodijo, ne varajo, je bolj malo. Vezanih. Poročenih.
______________________________________________________________________________________________________________________
Ne vem zakaj bi se tisti, ki ne hodimo k prostitutkam doma in v tujini oglašali v temi o tistih, ki hodijo k prostitutkam v Sloveniji ali tujini, če nimamo kaj za napisati 🙂. Lahko bi le nakladali ali se čistunsko zgražali. Ampak zakaj? Vsak si sam piše svojo zgodbo. In dokler se mene ne tiče, potem naj vsak dela kar želi. Vključno s posledicami.
Tako da, ta argument, da nas je bolj malo, ker se ne oglašamo v tej temi, nekako ne pije vode.
3
Avatar gosta
Ženska ženski
21.04.2026 ob 9:25
dodajam, po branju večine ženskih komentarjev na celotnem Čveku, žaljenju in pravociranju, se ne čudim, da se marsi kateremu moškemu odpelje, da se zapije in skurba ali pa stori še kaj hujšega.
2
Avatar gosta
ne
21.04.2026 ob 9:25
Ne. Ampak ne iz razlogov ki jih navajaš.
Ne predstavljam si partnerstva ustvariti z nekom, ki je zmožen uživat pri seksu z nekom, za katerega ve da ne uživa in mu ni do tega. Da je zmožen videti ženske kot objekt za zadovoljevanje lastnih potreb, ni zmožen jih videti kot ljudi. Jaz mislim da imajo takšni ljudje orng manjko. In niso zame takšni ljudje. Je pa res da je večina ljudi takšnih. Ampak kako pravijo....bolje biti sam kot v slabi družbi.
Plus leta sem kot prostovoljka delala pri organizaciji ki je pomagala tem ženskam....priznam da se mi bruhne od gnusa ob moških, ki se tega poslužujejo. Zame niso ljudje.
2
Avatar gosta
za žensko ženski
21.04.2026 ob 9:28
ja seveda si ti ženska, oziroma če si, si slovenska Gislaine Maxwell, dejansko so take ženske, ki moškim "pomagajo", da lahko zadovoljujejo svoje "potrebe" in zato morajo svoje tiče tiščati v vsako luknjo. Če pa jih ni dovolj, potem je pa treba ženske zasužnjiti, jim ponuditi svoje hčere in tako dalje.......
1
Avatar gosta
Naša pa že ne
21.04.2026 ob 9:29
Pa prav ženska,
Svoje perilo res peremo doma. 🤣🤣🤣. Kaj naj ti rečemo, ti pa uživaj v vlogi opazovalca. Za začetek, kupi si nove spegle.
0
Avatar gosta
Ni potrebe
21.04.2026 ob 9:30
Zakaj že?
0
Avatar gosta
Spet pretiravanje
21.04.2026 ob 9:43
@da/ne
Večina moških je bilo pri prostitutki? No ja, jaz mislim da je takih kvečjemu 20-30%, to so večni samski , ki si pri teh ženskah potešijo slo. Potem so kakšni sprevrženi poročeni, ki imajo spolne sprevržene želje ki jih doma ne morejo uresničiti.
1
Avatar gosta
stara lisica
21.04.2026 ob 9:51
drage zveste ženičke,
v času sindikalnih iger in podobnih druženj je bilo res pestro. Mlada in naivna sem se ob menjavi službe prijavila na sindikalni planinski podvig s prenočevanjem v planinskem domu. Vse je bilo poparano že v avtobusu in zvečer so zažurali tako kot se za srečne zakonce spodobi. V dolini sem kasneje naključno ugotovila, da so njihovi pravi partnerji čisto drugi ljudje..
Danes je malce drugače, sindikalnih izletov ni več in vse se lahko brez večjih zaprek opravi v dolini. Tako, ženske, ne delajte se svetnice, razen redkih svetlih izjem na obeh straneh.
4
Avatar gosta
rok-1
21.04.2026 ob 9:51
@svetilnik

Res je. Pa se bom še jaz oglasil, da bo še en glas za drugačne ljudi. Močno dvomim v te izjave, da večina moških živi tako.
Morda večina v kakšnih čudnih okoljih, a če sklepam po tistem kar edino lahko - to je po krogu svojih znancev oz prijateljev - jih je dejansko malo. Ne vem sicer - a možen obisk profesionalke bi pripisal kakšnim 30% moških, ki jih poznam.
1
Avatar gosta
Spet pretiravanje
21.04.2026 ob 9:51
@da/ne
Meni se zdijo vse debate tukaj totalno nerealne. Ljudje so svojo subjektivno predstavo nabijajo eno in isto in nam poskušajo prikazati njihov svet kot edino resnico. Po eni strani trditev da vsi varajo, kdo so ti vsi? Jaz za večino ljudi vem, da ne varajo, da se zavedajo posledic. Če se to zgodi, se zgodi po mnogo letih zanemarjanja partnerja, spolne abstinence , čustvene podhranjenosti in potem se on ali ona zaljubi v drugo ali drugega. Ni pa to da bodo kar skakali en po drugem 😂govorim za običajne smrtnike, ne estrado, bogate ljudi, kjer so moralne vrednote bolj ohlapne. Ravno včeraj sem na Facebooku zasledila vprašanje, bi odpustili varanja, 99% ljudi je reklo ne. Ljudje se zavedajo vrednote dom, družina. Tudi obiskovanje prostitutk, ne predstavljam si da bi to večina delala. So mlade študentke ki si tako služijo kruh, imajo kliente, konec koncev je seks poceni, ceneje kot če moraš eno osvajati in voziti na drage večerje 14 dni, pa si z njo želiš izključno seks. Pri prostitutki plačaš in je rešeno in precej ceneje.
1
Avatar gosta
Ženska ženski
21.04.2026 ob 9:54
za žensko ženski
na srečo si ravno prav omejena, da se ne zavedaš, o čem blejaš. Kaj sem jaz je čisto moja osebna stvar in se tebe ne tiče.
1
Avatar gosta
za ženska ženski
21.04.2026 ob 9:56
draga Gislaine, saj se lahko tudi z imenom predstaviš. bog si ga vedi, kaj so doma s teboj počeli.
0
Avatar gosta
po želji
21.04.2026 ob 9:59
Drage avše, obstajamo taki, ki nam absolutno dol maha, s kom bi neka slovenka, v rit vedno širša, vedno bolj tečna, bila v resni vezi. Že ene 10 let se evrjetno iste babe sukate po temu podobnih forumih, že stokrat smo vam to povedali, samo pač..
1
Avatar gosta
FUJ
21.04.2026 ob 10:04
blesabva baba, ki ne ve kaj bi s svojim življenjem. Doma pa že več let trpi pijanca od katerega nima nobene koristi.
1
Avatar gosta
Ženska ženski
21.04.2026 ob 10:08
po želji

moraš razumeti, to so vendar srečne in zveste zakonske ženske z edinim hobijem, podjebavati druge ženske, ki jih njihovi moški najmanj zanimajo.
2
Avatar gosta
Qwerty
21.04.2026 ob 10:27
@ne: "Ne predstavljam si partnerstva ustvariti z nekom, ki je zmožen uživat pri seksu z nekom, za katerega ve da ne uživa in mu ni do tega."

Saj, zato pa ravno ljubice mečejo iz tira tako ženske kot moške (sploh tiste, ki se izdajajo za ženske). 😉

**
@Ljubim Azijske: " Ne bi bilo v Slovenijo toliko raka materničnega vratu..."

Glede raka MV pa bi bilo tudi dobro, da se malce pozanimate (pri NIJZ, na straneh Onkološkega inštituta, celo wikipedije ali AI, ne pri vaših YT paranoidnih butl-gurujih), preden klatite neumnosti, kot da gre za neko epidemijo, ki je šla čez vse meje. Saj vem, da rabite/iščete predvsem tolažbo zase, ampak realnost je nasprotna, primeri raka MV so v upadanju:
"Incidenca raka materničnega vratu v Sloveniji je nizka, saj predstavlja le približno 1,5% vseh novih rakov. Letno zboli med 90 in 100 žensk, število pa zaradi uspešnega presejalnega programa ZORA in cepljenja proti HPV ostaja razmeroma stabilno oziroma se zmanjšuje, po rekordno nizkem letu 2017 (86 primerov)."
1
Avatar gosta
A ni to resnica?
21.04.2026 ob 10:41
Se nikoli nisem bil pri prostitutki!
0
Avatar gosta
Jebač
21.04.2026 ob 10:44
v 90s sem kar pogosto koristil prostitutke v Rusiji in Ukrajini. Nikoli nisem dobil spolne bolezni. Njihove ženske so bolj pametne od Slovenk. Pred seksom si p...o umijejo z vodko (Stolničnaja). To je eno. Drugo, takrat pri njih niso poznali spolnih bolezni, ker to je bolezen 20. stoletja. Oni so pa takrat bili 100 let za razvitim svetom.
2
Avatar gosta
Qwerty
21.04.2026 ob 10:56
@Jebač
90-ta so 20. stoletje 😉 in ni res, da takrat spolnih bolezni ni bilo (edino HIV se je pojavil v 20.stol), ampak so še celo možnosti diagnosticiranja in zdravljenja bile manjše, slabše, kot so danes. Sifilis, ki ga svet pozna že stoletja, so od 16. stoletja in še v 1. polovici 20. stol. npr. zdravili z živim srebrom.

Če nekaj pač ni bilo prepoznano, diagnosticirano, zdravljeno, sploh v kakšnem ruralnem zakotju, še ne pomeni, da to takrat ni obstajalo. Smrt pa je bila evidentirana kot posledica neke povezane (in ne glavne) bolezni, tako kot je veliko ljudi z AIDS-om uradno umrlo za pljučnico, ker je bil organizem tako izčrpan, da se ni uspel več sfajtati niti s prehladom ali gripo, kjer se je pljučnica posledično razvila kot (dodaten) zaplet.
1
Avatar gosta
Spizdite
21.04.2026 ob 10:59
Ja pa pi😀a no. Mal prideš pogledat, pa so tema korba ali politika. Mislim, sej niste dift. Tebi se bo kaj zataknulo, ker teme o prostitukah niso desetletno maslo žensk ampak moških.
No lahko, da se pretvarajo, da so ženske. Forum pa je javni in komentatorji pa imajo pravico do svojega mnenja in imamo pravico rečt, da nas en kurc zanima v katero smrdljivo pe😀ko ga tiščite. Adios
0
Avatar gosta
naučene
21.04.2026 ob 10:59
@Jebač

Ja so se naučile preživeti, ko so jih pri 14ih vrgli iz sirotišnic.
0
Avatar gosta
Alko je kriv
21.04.2026 ob 11:03
@Hahah
Aja, alko je kao opravičilo za vse, kajne. Za ves kriminal, posilstva lastnih hčera, obiske pri prostitutkah...
Prav ima tista, ki zapisala, da ne ve za nikogar, ki ne bi bil že pri prostitutki ali prostitutu. Poročeni picajzli, zlasti tapobožni so njihove redne stranke. Tako ženskih kot moških prodajakcev seksa.
2
Avatar gosta
Misscutie22
21.04.2026 ob 11:05
@Spet pretiravanje
Ne vem kateri vezsni in poroceni hodjo k prostitutkam, tiste ki jaz poznam imajo ljubice, ali je to sodrlavka v sluzbi, zenska ki jo najdejo na facebooku, prijateljica iz fakultete, itd...
Zapravijo manj, ce kateri placajo kafe je luksuz mogoce kateri placajo vecerjo v kaki dragi restavraciji ali spodnje perilo, kaj vec ne zapravjo.
To tudi moski, ki so providerji z dobro sluzbo! V hotele ne vlacjo te zenske ampak ksr domov!
2
Avatar gosta
Samo neumnost je večna
21.04.2026 ob 11:05
@Jebač
Seveda misliš, da si duhovit? Nisi, omejen si!
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026