Zanimivo mi je pri migrantih, čez celo Hrvaško pridejo in še niso zaprosili za azil tam...ampak šele pri nas?
A ni to malo čudno, da jih je toliko, brez prejšnje prošnje za azil,ker bi jih potem morali vrniti nazaj na hrvaško...
Mislim, da jih na Hrvaškem kar spustijo in jih sploh ne podpišejo ali pa ne slišijo za prošnjo azila ...ampak jih kar spustijo k nam
2
niti ne 23.06.2026 ob 17:53
@Azil
Slovenci so bežali v Argentino. Veš koliko držav je med takratno jugoslavijo in argentino? Pa še ocean 😆
-1
Muki 23.06.2026 ob 18:11
Migrante je treba sterat nazaj, odkoder so prišli. V Maroku, Tuniziji...ni nobene vojne, torej nimajo razloga , da pri nas zganjajo socialni turizem.
3
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu
Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
23.06.2026 ob 17:49
A ni to malo čudno, da jih je toliko, brez prejšnje prošnje za azil,ker bi jih potem morali vrniti nazaj na hrvaško...
Mislim, da jih na Hrvaškem kar spustijo in jih sploh ne podpišejo ali pa ne slišijo za prošnjo azila ...ampak jih kar spustijo k nam