Avatar gosta
konec pravljice ?
20.06.2026 ob 18:10
Pet let po poroki, se z mojim partnerjem nič več ne razvajava, ne greva v nobeno družbo, res pa je, da nama precej časa vzameta otroka.
Prej je bil moj mož zelo zabaven, rad je plesal, držal prijatelj pokoncu, znal zabavati.
Sedaj je vse ooniknilo.
Spremenil se je njegov karakter, pistal je zatežen, zakompliciran, sama politika ga je in udriha čez tega, čez onega.
Kaj naj naredim, da bo zabaven, tak kot je bil prej, sem kriva jaz ali se pač tako zgodi?
-1
Avatar gosta
poroka
20.06.2026 ob 20:27
Danes se je poročil moj dober prijatelj. Ima dva otroka, do sedaj sta se naužila dela z otroki, sedaj pa bosta zaživela v družinskem krogu.
Mislim, da se ne bo nič spremenilo.
Če pa pridejo otroci takoj po poroki, neizživeta zakonca lahko spremenita svoje navade.
0
Avatar gosta
spoznavanje
20.06.2026 ob 21:12
Ko mine začetna privlačnost, se partner pokaže v pravi podobi.
0
Avatar gosta
Klasika
20.06.2026 ob 21:22
Kar dozivljas je dokaj obicajen scenarij po katerem gredo stevilji pari.
se vprasaj ali si kdaj vzameta cas zase, gresta sama dva kam skupaj brez otrok? Ali je srecen tvoj moz?
Bo treba delat na odnosu malo vec
1
Avatar gosta
Sissi 123
20.06.2026 ob 21:39
Zabavo si moraš ustvariti sama. Pričakovati od nekoga, da te bo celo življenje animiral je pa res krivično. Gremo vsi skozi različna obdobja v življenju, ne more niti on biti vedno samo dobre volje ..
1
Avatar gosta
Neprijavljena 123
20.06.2026 ob 21:43
Zveni kot da sta obtičala. Očitno je mož nezadovoljen in se o tem ni pripravljen pogovarjati. Zmeni se za varstvo otrok in pojdita z možem na zmenek pa npr.plesat. Sama. Uživajta.
3
Avatar gosta
Blui
20.06.2026 ob 22:05
Hja no, zabavljači večinoma v resnici niso zabavni, to je le maska, da bi bili všečni širši publiki.
Sicer pa-če se ne sama spravit v smeh in to pričakuješ od njega, si pač naporna. In je postal tečen, kaj pa če drugega revček. Skoz nekoga zabavat je utrujajoče!
0
Avatar gosta
evo recept
20.06.2026 ob 22:51
Očitno je nezadovoljen. Kot si že sama opazila.
Zrihtaj se, pojdi k frizerju, otroka daj v varstvo in ti zrihtaj družbo, da gresta sama v družbo, kot nekoč. Očitno mu to zelo manjka.
Pa tudi tebi bo pasalo.
1
Avatar gosta
Hiacinta
20.06.2026 ob 22:54
Pojdita čez vikend kam sam. Za otroke pa poskusita urediti varstvo staršev. Veliko zakoncev občuti krizo po rojstvu otroka ker se fokus pozornosti preusmeri. Praviš da se je spremenil, da je bil prej zabaven, no jaz sem imela najbolj zabavnega fanta na občini, ki je bil zabaven le navzven, v resnici pa posesiven, ljubosumen, zatežen, psihopatski. Ko sva končala , me je poskušal ubiti, rekel j da če ne bom njegova, raje vidi, da sem mrtva, splet da sem ušla pravočasno se lahko zahvalim le zgoraj angelom. In veš kaj, ko ga sedaj vidim, me srh spreleti, on je ves nasmejan, srečen , prekipeva od uspeha, zanosa,on je nad nami, mene resno zanima, kakšen je on doma, ko sname masko, ker dvomim da sem bila le jaz kriva za njegovo obnašanje . Malo izven teme, le hočem reči, da so najbolj zabavni ljudje v družbi dostikrat čist drugačni doma . Ne vem koliko let prej sta se poznala, tudi kaj je razlog njegovi spremembi mi ne poznamo. Vidva se morata pogovoriti in odkriti kje je možnost da se spet povežeta. Da se, morata pa oba imeti voljo
3
Avatar gosta
poročena
21.06.2026 ob 5:11
Pravim, da je treba osebo spoznati, preden se odločiš za skupno življenje.
Zlasti moški znajo biti v družbi veseli, družabni in idealizirajo skupne zabave.
V odnosu, kjer so obveznosti in samoiniciativne pobude pa ni iz njega nič.
0
Avatar člana svetilnik
svetilnik
21.06.2026 ob 6:23
Najprej ne išči krivca, ampak išči rešitev.
Jaz bi predlagal iskren pogovor, kjer mu poveš, kako se počutiš in da bi rada, da spet skupaj tudi uživata kljub vsem odgovornostim življenja.
Predvsem pa bosta morala oba v to vlagati, ne le on.
0
Avatar gosta
Fukat mu daj
21.06.2026 ob 6:50
Čisto preprosto je to, daj pobudo, primi ga za roko in jo vodi do svoje češplje, napadi in "posili" ga, ne teži kaj sme in kaj ne pa boš videla da bo spet tisti stari kot je bil.
Če te pa vedno boli glava, si utrujena, se ti ne da, je vroče , pa zebe, tudi desca vse mine, če ne boš ukrepala boš kmalu pisala kakšen 🤐 da je , kako da te je prevaral.
2
Avatar gosta
nekoč nekje
21.06.2026 ob 7:07
Za "družbene zabavljače" je kr značilno, da vedo zanje njihove žene povedati, da so za družinskimi zidovi navadni zateženci. Človek je pač ujet v družinske obveznosti, skupaj s tabo, mogoče se sam pri sebi sprašuje, ali je to konec lajfa, kot ga je poznal prej. Mogoče je en od tistih, ki gredo v zakon naivno, češ, ker tudi drugi tako živijo, mogoče si je družinsko življenje drugače predstavljal..
1
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026