Zakaj normiji žalijo volilce Resni.ce

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
Soviet Power Supreme
25.03.2026 ob 12:15
Pustimo ob strani komentarje plačanih trolov.

Blue pill normiji enostavno ne razumejo volilcev Resni.ce, podobno kot ne razumejo volilcev AfD-ja, FPO-ja, Konfederacje, Polske Krone itn. Blue pill normiji so enostavno ujeti v paradigmo ‘’levo – desno’’, v paradigmo dobro – zlo. Ker blue pill normiji ne razumejo ljudi izven dualističnega narativa, potem prično uporabljati sramotilne taktike. Blue pill normiji se bojijo tega česar ne razumejo in je njihov odziv pričakovan oz. je to normalna biološka reakcija, ki se sproži v njihovih možganih. Blue pill normiji enostavno delujejo kot avtomatoni/NPC-ji.

Blue pill normiji preprosto niso zmožni videti izven linearnega dualizma komunizma vs. avtoritarizma. Meni je najbolj zabavno, ko uporabljajo identične sramotilne taktike, kot pri npr. red pill moških. Vsakega, ki ni v kalupu preprosto prično sramotiti, ker ga ne razumejo. To so taktike za ohranjanje kolektivne kohezije pred tem, kar oni čutijo kot ‘’nevarnost’’ kolektivni zavesti i.e. hive mind.

Smešno je tudi, ko uporabljajo besedo ‘’propulist’’ kot žaljivko za ljudi izven dualističnega narativa nerazumevajoč, da so največji populisti prav tisti, ki so normijem vcepili tako razmišljanje. Seveda od blue pill normijev ni za pričakovati, da bodo razumeli besede, ki jih uporabljajo in narative, ki jih zagovarjajo.

Mislite, da se je kateri blue pill avtomaton kdaj vprašal zakaj razmišlja tako kot razmišlja?
2
Avatar gosta
Bingo
25.03.2026 ob 12:18
@Soviet Power Supreme
Nima s čim razmišljati.
3
Avatar gosta
beboti
25.03.2026 ob 12:21
Slovenci smo ljudje, ki radi mislimo s svojo glavo.
1
Avatar gosta
Brezveze 123
25.03.2026 ob 12:23
Indijanec, ti imaš drastično premajhen IQ, da bi lahko razumel to. Brezveze ti je razlagat karkoli. Drži se preprostih stvari.
-5
Avatar gosta
NPC normiji sploh
25.03.2026 ob 12:25
nič ne razmišljajo, oni pač vžgejo televizor, gledajo rtv, pooptv ali noro24tv... saj je v bistvu vseeno, berejo Slovenske novice, Delo, Mladino ali pa Demokracijo in Reporter... važno samo, da nič ne mislijo. Enostavno delegirajo mišljenje podkupljenim, debilnim novinarskim pisunčkom, profesionalnim spin-doktorjem in lažnivcem. Mišljenje je prenaporno in prenevarno. Kar vprašajte Gizdiča ali Viharno d. - in vse njune alter-ege s tega foruma.
Poslušajo po radiu vse novice, ob 7.00, 13.00 in 19.00, čeprav so ob vsaki uri iste bedaste nesmiselne pomije.
Enostavno - brezupno je. NPC normi - nemisleči debili.
Pa saj smo videli med korona-nategom. Noče in noče nič misliti, le ponavlja vnaprej naučene nesmisle.
Še do danes niso nič dojeli.
Jaz sem pa dojel, da gre za prevaro (no, ne hvalim se s tem, ni se mi treba, a je kar zanimivo), že 04. februarja! 2020.

Težko je doseči njihov mini-možganc, ker je tako zakrnjen. Bo sploh kdaj bolje? Dvomim.
Digitalen nadzor in invazivnost - preprečevanje avtonomnega mišljenja- vse je vedno slabše.

Citiram Ivana Cankarja, Hlapci:
''Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!''
1
Avatar gosta
beboti
25.03.2026 ob 12:29
M. Kučan na/po vsakih volitvah poda navodila in pokaže, kdo je glavni ... KOMUNISTI !!!
0
Avatar gosta
bravo
25.03.2026 ob 12:30
@NPC normiji sploh
👍🫶
0
Avatar gosta
beboti
25.03.2026 ob 12:31
Ko se ne bomo več dali polarizirati, nas ne bodo več mogli manipulirati, ker bomo znali stopiti skupaj, za skupno dobro.
4
Avatar člana Gizdalin
Gizdalin
25.03.2026 ob 12:43
Nevalja, ti USA srbsko-slovenska junaćina, idejno posnemajoč/kopirajoč Reddit papagaj ala "blue/red pill normi" burek, karkoli bi že naj to pomenilo, ker Evropejci smo očitno še 100 let za napredno trumpovsko Ameriko, zato ne obvladamo teh "učenih besed".

Te ameriške na pol poslovenjene sposojenke, ki se tebi zdijo tako lepo zveneče, tako imenitne, tako avantgardne, kjer se vidiš tako zelo pametnega v narcisoidni zaplankanosti, kakor da bi pisal o zapleteni kvantni fiziki, nevedoč, da uporabljaš zgolj ceneni ameriški (najstniški) žargon večnih samcev iz Reddita. Tebi naštevanje barv v angleščini, kot so red, blue, purple in pink poimenovanja, očitno predstavljajo višek inteligence in neke vrste častni naslov ali "doktorski naziv" za teoretike zarot! 😆 Veliko bolj, kakor naštevanje barv, bi ti koristil kakšen tečaj iz slovenščine. 🙂

Dr. Red Pill, če podpiraš Stephana, pomeni, da si na razumski ravni še nižje kot on, ker se daš "nategnit" z njegove strani.


1
Avatar gosta
Indiana Jones
25.03.2026 ob 13:39
Indijanac je spet preveč steroidov zaužil.
-5
Avatar gosta
khah
25.03.2026 ob 13:48
Če daš skupaj v naslov ta dva pojma - je odgovor automat jasen
0
Avatar gosta
8409
25.03.2026 ob 14:19
Rečte kar hočete, ti fantje, ki se samoidentificirajo kot “red pill”, so izjemno priden recitatorski krožek, slišijo nekaj na tiktoku od svojih gurujev in pritečejo odrecitirat naučeno snov kot punčke na šolski proslavi, lalalalalalala, ampak a ni to še zmeri boljš, kot pa da bi kakšne mamile kadil?
6
Avatar gosta
8409
25.03.2026 ob 14:31
Če kdo ne pozna, to so zdaj te subkulfure med Gen Z, kdo ste pa vi, mi smo pa hipiji, mi smo Jehove priče, mi smo Emo (čeprav to je že mal passé), kdo ste pa vi, mi smo pa redpillneži, naš vodja je Andrew Tate, on najboljš pove, tlele imate link, po tem so najbolj znani, po linkih, skoz neke linke objavljajo na tiste, ki znajo boljš kot oni razložit v čem je fora, ampak osnova je, da oni so redpilneži, uni ki niso, so pa kao bluepilneži in pojma nimajo. Potem se pa 99% časa ne ukvarjajo s tem, kako oni razmjšljajo in kaj oni zagovarjajo, ampak kako kao uni ta drugi razmišlajjo, ki pojma nimajo. Mal nenavadno, ampak taka je ta ideologija, da se ful z drugimi ukvarja, že kr mal opravljva, roko na srce.
-3
Avatar gosta
Evo ga, Navajota
25.03.2026 ob 14:45
Navajo, a te je postalo sram svojega registriranega nika?

Pikola, si ti ena pussy…

Vtakni si svoj redpill v anus in bodi tiho, dokler ti pri ustih ne prileze ven.
-3
Avatar gosta
sam vprašam
25.03.2026 ob 14:47
@Janez 123
A znaš še kaj druzga...al je to cel tvoj domet?!?!
3
Avatar gosta
Malo si zašel
25.03.2026 ob 14:52
@Soviet Power Supreme
Pusti normije. Upoštevajmo raje dejstva.
Raziskave so pokazale, da ima stranka resnica daleč najmanj izobražene volivce. In v temu je blizu SDS. Ogromen delež volilcev Resnice so tisti z osnovno šolo, oziroma tisti, ki niti osnovne šole niso naredili.
2
Avatar gosta
halo
25.03.2026 ob 14:54
@Malo si zašel
To kar si sedaj napisal velja za stranko SDS🤣🤣🤣
2
Avatar gosta
Malo si zašel
25.03.2026 ob 15:12
@halo
Saj sem tudi SDS omenil. Preberi ponovno. Obe sta čisti na dnu po izobrazbi svojih volilcev.
-1
Avatar gosta

25.03.2026 ob 15:47
Jaz res poznam 3, ki imajo samo OŠ in so goreči fanatiki Resnice.
-2
Avatar gosta
Jaz sem volil
25.03.2026 ob 15:47
Resnico. Sem neizobražen? Kdo si ti, mućko đubre lebavo smrdljivo, da boš to govoril?
Ne zanima me blatenje Resnice s strani najetih prozornih plaćenićev najbolj gnjusnih strančic, ki jih vsi dobro poznamo, ki sem ga itak pravilno napovedal.
In sem solidno izobražen, zelo solidno. Na več področjih.
Vsak dan izpopolnjujem svoje znanje. Zato se ga je nekaj nabralo.
Da, Resnica je bila še najmanjše zlo. Vsaj malo upanja je na izboljšanje, nekaj svežega vetra. Niso še zlizani z lobisti kot vsi ostali zdruzasti bedniki, imajo nekaj hrbtenice in ponosa.
Vse druge že predobro poznamo...
2
Avatar gosta
Sam da ni JJ
25.03.2026 ob 15:50
Volilci Svobode si težko predstavljamo Resnico v koaliciji. Ampak, če bodo ključni za vlado sestavit, bomo tudi to požrli.
-2
Avatar gosta
Nisi, ne
25.03.2026 ob 15:51
@Jaz sem volil
K solidni izobrazbi NE SODI tvoj besedni repertoar. Te tudi doktorat ne rešuje primitivnosti. Ne domišljaj si.
2
Avatar gosta
Za #nisi ne
25.03.2026 ob 16:16
Včasih je treba reči bobu bob.
Treba je uporabit celoten register, že Cicero je tako učil, pa Demosten, Gandi, MLK, in mnogi drugi veliki govorniki.
''Mučko đubre'' te moti? Zakaj pa - če je pa res? Kako bi pa ti imenoval anonimno hordo hinavskih trolov plaćenićev?
3
Avatar gosta
Nisi, ne
25.03.2026 ob 16:25
@Za #nisi ne
Spokaj se nazaj v šolo, nauči se slovensko, potem pa se oglasi.

Eno je opozarjanje na rabote politikov, čisto nekaj drugega pa je imeti pojma o viziji, geostrateških pozicijah, garancijah za vsaj solidno prihodnost in trdne temelje.

Kaj zaena garancija za tvojo prihodnost pa je, da že prvi dan ne sodeluješ z nikomer, čeprav v politiki in vodenju nimaš niti minute izkušenj?

Zna biti, da Stevo misli iskreno pošteno, ampak za kaj naredit bo treba precej več, kot biti aroganten in naiven.
-4
Avatar gosta
Ne
25.03.2026 ob 16:26
@Jaz sem volil

Se jezika ne znaš. Pričaš nekaj po ćefurskih, kdo bi vedel kaj sicer. Res rabiš spraševat če si neizobražen? Čik pavze je konec, nazaj za trak. Ajmooo, ajmoo.
-4
Avatar gosta
Dan potem
25.03.2026 ob 16:35
@Ne kako pa naj odgovarja, saj vi čefursko žalite, nekulturni volilci svojih kandidatov. A takšne volilce ima vaš kandidat. Sramota.
Par izjem in plačancev tu delate sramoto Sloveniji. Saj niso vsi takšni, zato to ni odraz vseh volilcev. Par takih kot ti, ki se vrtite kot hrčki.
4
Avatar gosta
Nek nevednež
25.03.2026 ob 18:15
me pošilja za trak in da je konec ''čik'' pavze?
Čik pavze? Meni to piše???
Niti tega ni ugotovil, s kom se pogovarja. Jao...

Dovolj!
6
Avatar gosta
8409
25.03.2026 ob 19:19
Stevo je (zelo modro) prisegel, da z Golobom ne bo koaliral, da je preveč koruptiven, in z Janšo tudi ne, češ med covidom je preveč težil z maskami.

Brez njega ni vlade in pritisk na Goloba bo od njegovih lastnih vsak dan večji, ker oni pa morajo ostat na oblasti, če ne je zapor, boli jih za Robija G., 59, in se ga bojo sami losal, ne da bi morala Logar ali pa Stevo za to karkoli narest, samo namignila bosta, da z Golobom da ne, da s Svobodo brez njega pa da mogoče da ja in se bo začela kanibalizacija Svobode.
0
Avatar gosta
Malo si zašel
25.03.2026 ob 22:04
@Jaz sem volil
Nikjer nisem napisal, kaj menim o Resnici. Napisal sem samo, kaj kaže struktura volilcev. Glede izobrazbe volilcev, je tam na dnu, skupaj z SDS.
Tvoj čustven odziv pa kaže na iracionalnost, kar pomeni, da si po vsej verjetnosti neinteligentna oseba.
-1
Avatar gosta
Ti po svoji podobi
25.03.2026 ob 22:29
@Malo si zašel MA kakšne raziskave neki, v tvojem bolnem umu. Tu se neki delaš nad vsemi. Navaden papundek si. Žališ volilce in pričakuješ nazaj vljudnost. Res si odsev pisanja na dokončanih osmih razredih. Kar si, to podtikaš drugim.
2
Avatar gosta
Yellow pill idíot
25.03.2026 ob 23:13
Že to, da začneš lapat o nekih "blue pill", kaže, da si totalni idíot!

Tuliš nekaj o tej poniglavi, polkriminalni stranki enega balkanjerosa, kako da bo "naredil red" in se ne bo uklonil "normijem" ... uporabljaš pa besede, KI SO TI JIH DRUGI PRIPRAVILI (blue pill, normiji ...) IN SAM NISI NITI PIKICE NIČ POMISLIL!!!

SAMO PONAVLJAŠ KOT PAPIGA TISTO, KAR TI DRUGI NAREKUJEJO, DA GOVÔRI!!!!

Kako lahko potem tuliš nekaj o "uporu proti sistemu" in proti "normijem", če pa tuliš TOČNO TISTO, KAR SO TI DRUGI POLOŽILI V USTA????? A zato, ker blejaš nekaj o "blue pill" in "red pill", kar so ti v usta položili SCENARISTI FILMA MATRICA (!!!!) - ENI FAKING SCENARISTI SO TI DOLOČILI, KAJ BOŠ GOVORIL!!!!! - pa misliš, da si že kar razložil ves svet in vse veš in si "upornik"???

Upornik proti čemu????? Očitno ne proti holivudskim scenaristom, ki so napisali scenarij, kako se boš TI OBNAŠAL IN KAKO BOŠ RAZMIŠLJAL!!!

Katero "pill" si pa potem ti pogoltnil? Yellow? Ker "yellow" je v amerikanščini slengovski izraz za "strahopetca"!!!
-2
Avatar gosta
Malo si zašel
26.03.2026 ob 4:44
@Ti po svoji podobi
Si ti z Lune padel, da si tako nerazgledan?
Kakšne raziskave?
Ja volitve so bile bk zarukan in jasno, da so se naredile analize, kakšne starostne skupine so volile kaj, kakšna je bila izobrazba volilcev posameznih strank, kater spol več voli eno stranko in katero drugi itd.
Vsepovsod je bilo objavljeno. Po TV, v pisnih medijih...
Pa kaj si res tako neumen, da samo Kmetijo in Novo 24 spremljaš? In srfaš po internetu in dobivaš informacije selekcionirano samo tiste, ki jih ti hočeš videti.
No, potem me pa ne preseneča, da si Resnico volil.
3
Avatar gosta
Norma
26.03.2026 ob 6:58
Jaz nisem Normi. Moje ime je Norma.
0
Avatar gosta
nekoč nekje
26.03.2026 ob 7:14
Prepričanja normijev me spominjajo na luškan film Zbogom Lenin, kjer fant materi prikazuje lažno realnost, da bi jo odvrnil od boleče resnice, da Vzhodne Nemčije ni več.

Pustite normije pri miru, oni so ostali v letu 1970, ali pač 1990, sej vseeno, še kr trajbajo o mlaidh luzejrih, ki ne morejo ali nočejo kupiti stanovanj v Ljubljanski vukojebini po 350 000 jurjev, a oni so kupili stanovanja po jazbinškovem zakonu za ceno enega golfa.

Ne zbujajte normijev v njihovem življenju iz muzeja, itak jih vsak dan dovolj tepe, ko komaj položnice pokrijejo. Vsaj 30-letni osebni trener, ki živi v svoji otroški sobi, gleda na svet eralneje.
5
Avatar gosta
ovca
26.03.2026 ob 8:30
@NPC normiji sploh

Prav zavidam vam, super prebujencem, ki živite v starih plesnivih hišah ali majhnih stanovanjih, v trgovinah štejete bakrene novčiče in mislite, da se ne ve, kdaj in kaj ste kupili. zavidam vam vaše podpovprečne plače v administraciji.
-2
Avatar gosta
*********
26.03.2026 ob 8:42
@nekoč nekje

Kako ti bo pa nespoboni lenuh Stevanović omogočil kaj cenejše stanovanje? To me zdaj res zanima. Bo tulil okoli, da je proti visokim cenam?
-1
Avatar gosta
Argumenti pljuvačev
26.03.2026 ob 10:49
REZIME
Neverjetno bogato bogastvo argumentov raznih anonimnih strahopetnih pljuvačev Resnice, to je samo del bedastih žalitev iz te STRANI:
- ti si totalni neumen
- yellow pill strahopetec
- živite v starih plesnivih hišah
- imate podpovprečne plače v administraciji
- nesposobni lenuh Stevanović
- tako si neumen, da me ne preseneča, da si Resnico volil
- izobrazba volivcev je na dnu- goreči pristaši Resnice imajo le OŠ
- Resnica ima daleč najmanj izobražene volivce
- Gizdovih umotvorov pa sploh ne bi komentiral...

Torej, kaj je to? Anonimni plaćenići, strahopetni troli, postani smrad človeštva - si spet daje duška s primitivnim žaljenjem edine neodvisne stranke na nekem obskurnem forumu brez moderiranja.

Uf, kako peče uspeh Resnice proti sistemu in poraz prodancev ''starih strank''...
5
Avatar gosta
Ti po svoji podobi
26.03.2026 ob 12:17
@Malo si zašel Jaz tv sploh ne gledam, da mi ne scvre možganov, kot jih je tebi.
Nerazgledan, nekulturen in si pač vse kar pišeš samo sebe opisuješ kamor sodiš. Med pritlehne hujskače.
1
Avatar gosta
Ne
26.03.2026 ob 12:28
@Nek nevednež

Kdo naj bi pa bil ti? Bosanac številka 2618361947? Bi te morali poznat? Če želiš biti prepoznaven bos moral kaj naredit in ustvarit, ne pa da samo sediš v kavarni, puhas cigarate in kolneš v tujih jezikih po anonimnih forumih! Delo si najdi!
0
Avatar gosta
za # Ne
26.03.2026 ob 12:58
odgovoril ti bom samo s tišino.
----------
----------
tišina.
Dež pada.
________
________
--------
--------
Veš morda, zakaj?
Razlaga:
Neumnost ne boli.
1
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026