Zakaj Janša ni tožil Goloba, ko mu je ta pred volitvami očital izdajo Slovenije?

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
pometanje pod preprogo
20.05.2026 ob 6:42
Vsi bi to afero tiho pometli pod preprogo.
Svoboda je izjavila, da bo naredila vse, da prepreči vlado Janše, pa niti pritožne na ustavno sodišče glede vpliva tujine na volitve ne bo dala! Samo nekaj so omenjali tehničnega mandatarja in se s tem smešili.
Tudi Nika je utihnila. Nika, tudi tvoje odgovore hočemo.
0
Avatar gosta
Ti
20.05.2026 ob 6:45
Zato, ker so prjatli.
Ti si pa na soci, ane? Kletar?
1
Avatar gosta
hočemo odgovore
20.05.2026 ob 6:56
Naj se ta afera razčisti, ne pa pomete pod preprogo!
1
Avatar člana Čveka
Čveka
20.05.2026 ob 6:56
“Zakaj Janša ni tožil Goloba, ko mu je ta pred volitvami očital izdajo Slovenije”

Ugibam: ker bi v preiskovalnem postopku moral odgovarjati na konkretna vprašanja, tega pa ne mara početi.

Baje ima raje bolj pravljičarske pripovedke o vsemogočnih zlobnežih in mitološke razprave o bajeslovnih gozdnih bitjih iz preteklosti.

Pa še en problem ima omenjeni gospod- veliko stvari sproti pozabi ali pomeša in si z njegovimi izjavami preiskovalci nimajo kaj začeti. Zavajanje ni olajševalna okoliščina, da bi se mu očitalo laganje, to pa se njemu ne sme.

Niko pogrešaš? Ejejej, posodobi si podatke! Ženske po novi predvideni ureditvi nimajo več kaj govoriti…
0
Avatar gosta
kaj bi dosegel s tem ?
20.05.2026 ob 7:04
Če vemo da je moral plačati odškodnino sodnikom kateri so ga po krivem obsodili na zapor, kaj bi dosegel s tožbo ?
Edino nepotrebne stroške, samo to bi dosegel.
Kolikor vem pa se bo sedaj parlament spravil nad to temo, na levem polu se že tresejo vsaj tako je zaznati, pomenljivo pa je dejstvo da je Nikica tiha kot miška, Golob nič ne tolče po mizi, vsi so v strašnem pričakovanju tega kar sledi....
Vem vpili boste revanšizem, pa kaj na desni je dozorelo prepričanje da vam je treba vrniti vse z dvojno mero , boste vsaj razumeli kaj počnete, ste počeli.
2
Avatar gosta
Krolevac
20.05.2026 ob 7:08
@Čveka

Zgodovina kaže naslednje...če Janša ne toži, skrajni levičarji vpijete, da je to zato, ker je vse res. Če toži, vpijete da je Kalimero in jokica.
2
Avatar člana Čveka
Čveka
20.05.2026 ob 7:21
@Krolevac
Sliši se tudi drugačna razlaga. Janša toži samo takrat, ko bi rad kako odškodnino, za brezprofitne poštenjakarske pravde pa ne izgublja svoje ustvarjalnosti, še posebej, če je alternativna rešitev bolje plačana…

Ali pa se je morda začasno odrekel postavljanju spomenika “odkriteljem” tega spektakla, dokler ne bo čisto jasno njegovo financiranje, naročnik in lokacija?

Sicer pa ni videti, da bi ga vpitje množic kaj ekstra vznemirjalo. Bojda ima selektivni sluh…
0
Avatar gosta
Mažite verige
20.05.2026 ob 7:27
Jenul je že pred meseci ukradel žensko kolo za kolesarijat, mažite verige , kajti rabili jih boste !
1
Avatar gosta
Sovražim Janšo!!
20.05.2026 ob 7:40
@pometanje pod preprogo
Komu bi prijavil? Policija in kriminalisti so se "depolitizirali" tako kot se je depolitiziralo RTV. Sodniki hodijo na piknike stranke SD.
Komu boš prijavil????????
3
Avatar gosta
ne spreminjaj teme
20.05.2026 ob 7:43
Tožba mora iti na ustavno sodišče, kaj ti ni jasno?
1
Avatar gosta
Svobodnjaki posrani
20.05.2026 ob 7:58
Svobodnjaki so posrani, ker jim je jasno, da bi prišla dejstva na dan. Dejstvo je, da so kradli in še kradejo in da so jih dobili s prsti v marmeladi in nato jih je Mosad izsiljeval, da so odstopili od tožbe Izraela za genocid.
Vse narobe za Svobodnjake.
1
Avatar gosta
tudi mene zanima
20.05.2026 ob 8:09
@Svobodnjaki posrani
Kaj točno so kradli, koliko ?
0
Avatar gosta
zaman
20.05.2026 ob 8:14
@tudi mene zanima

Zaman sprašuješ. Saj ne ve, napiše, ker je pač nekaj takega treba napisat.
0
Avatar gosta
zakaj ni tožil
20.05.2026 ob 8:26
Ker ve, da je to res.
0
Avatar gosta
Svobodnjaki posrani
20.05.2026 ob 9:08
@tudi mene zanima
Nimamo na naši strani sodišča na speedialu kot ga imate vi na strani režima.
0
Avatar gosta
levaki so reptili
20.05.2026 ob 9:29
Levaki so reptili. A še niste opazili mrtvih in brezdušnih oči? Tako jih prepoznate.
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026