Vsi bi to afero tiho pometli pod preprogo.
Svoboda je izjavila, da bo naredila vse, da prepreči vlado Janše, pa niti pritožne na ustavno sodišče glede vpliva tujine na volitve ne bo dala! Samo nekaj so omenjali tehničnega mandatarja in se s tem smešili.
Tudi Nika je utihnila. Nika, tudi tvoje odgovore hočemo.
0
Ti 20.05.2026 ob 6:45
Zato, ker so prjatli.
Ti si pa na soci, ane? Kletar?
1
hočemo odgovore 20.05.2026 ob 6:56
Naj se ta afera razčisti, ne pa pomete pod preprogo!
“Zakaj Janša ni tožil Goloba, ko mu je ta pred volitvami očital izdajo Slovenije”
Ugibam: ker bi v preiskovalnem postopku moral odgovarjati na konkretna vprašanja, tega pa ne mara početi.
Baje ima raje bolj pravljičarske pripovedke o vsemogočnih zlobnežih in mitološke razprave o bajeslovnih gozdnih bitjih iz preteklosti.
Pa še en problem ima omenjeni gospod- veliko stvari sproti pozabi ali pomeša in si z njegovimi izjavami preiskovalci nimajo kaj začeti. Zavajanje ni olajševalna okoliščina, da bi se mu očitalo laganje, to pa se njemu ne sme.
Niko pogrešaš? Ejejej, posodobi si podatke! Ženske po novi predvideni ureditvi nimajo več kaj govoriti…
0
kaj bi dosegel s tem ? 20.05.2026 ob 7:04
Če vemo da je moral plačati odškodnino sodnikom kateri so ga po krivem obsodili na zapor, kaj bi dosegel s tožbo ?
Edino nepotrebne stroške, samo to bi dosegel.
Kolikor vem pa se bo sedaj parlament spravil nad to temo, na levem polu se že tresejo vsaj tako je zaznati, pomenljivo pa je dejstvo da je Nikica tiha kot miška, Golob nič ne tolče po mizi, vsi so v strašnem pričakovanju tega kar sledi....
Vem vpili boste revanšizem, pa kaj na desni je dozorelo prepričanje da vam je treba vrniti vse z dvojno mero , boste vsaj razumeli kaj počnete, ste počeli.
2
Krolevac 20.05.2026 ob 7:08
@Čveka
Zgodovina kaže naslednje...če Janša ne toži, skrajni levičarji vpijete, da je to zato, ker je vse res. Če toži, vpijete da je Kalimero in jokica.
@Krolevac
Sliši se tudi drugačna razlaga. Janša toži samo takrat, ko bi rad kako odškodnino, za brezprofitne poštenjakarske pravde pa ne izgublja svoje ustvarjalnosti, še posebej, če je alternativna rešitev bolje plačana…
Ali pa se je morda začasno odrekel postavljanju spomenika “odkriteljem” tega spektakla, dokler ne bo čisto jasno njegovo financiranje, naročnik in lokacija?
Sicer pa ni videti, da bi ga vpitje množic kaj ekstra vznemirjalo. Bojda ima selektivni sluh…
0
Mažite verige 20.05.2026 ob 7:27
Jenul je že pred meseci ukradel žensko kolo za kolesarijat, mažite verige , kajti rabili jih boste !
1
Sovražim Janšo!! 20.05.2026 ob 7:40
@pometanje pod preprogo
Komu bi prijavil? Policija in kriminalisti so se "depolitizirali" tako kot se je depolitiziralo RTV. Sodniki hodijo na piknike stranke SD.
Komu boš prijavil????????
3
ne spreminjaj teme 20.05.2026 ob 7:43
Tožba mora iti na ustavno sodišče, kaj ti ni jasno?
1
Svobodnjaki posrani 20.05.2026 ob 7:58
Svobodnjaki so posrani, ker jim je jasno, da bi prišla dejstva na dan. Dejstvo je, da so kradli in še kradejo in da so jih dobili s prsti v marmeladi in nato jih je Mosad izsiljeval, da so odstopili od tožbe Izraela za genocid.
Vse narobe za Svobodnjake.
1
tudi mene zanima 20.05.2026 ob 8:09
@Svobodnjaki posrani
Kaj točno so kradli, koliko ?
0
zaman 20.05.2026 ob 8:14
@tudi mene zanima
Zaman sprašuješ. Saj ne ve, napiše, ker je pač nekaj takega treba napisat.
0
zakaj ni tožil 20.05.2026 ob 8:26
Ker ve, da je to res.
0
Svobodnjaki posrani 20.05.2026 ob 9:08
@tudi mene zanima
Nimamo na naši strani sodišča na speedialu kot ga imate vi na strani režima.
0
levaki so reptili 20.05.2026 ob 9:29
Levaki so reptili. A še niste opazili mrtvih in brezdušnih oči? Tako jih prepoznate.
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu
Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
20.05.2026 ob 6:42
Svoboda je izjavila, da bo naredila vse, da prepreči vlado Janše, pa niti pritožne na ustavno sodišče glede vpliva tujine na volitve ne bo dala! Samo nekaj so omenjali tehničnega mandatarja in se s tem smešili.
Tudi Nika je utihnila. Nika, tudi tvoje odgovore hočemo.