Imeli so možnost, da se priključijo Evropski uniji in so rekli NE, lahko postanejo del Danske in so rekli NE. Koj 🤐 bi jih morala zdaj EU braniti? Naj se gredo soliti.
1
stara sablja 21.01.2026 ob 9:16
Koliko jaz vem, grenlandija spada pod Dansko.
1
to je del danske 21.01.2026 ob 9:29
Spada pod Dansko. Zakaj ji Evropa ne bi pomagala?
0
Nja 21.01.2026 ob 9:37
In zakaj niso del Evropske unije, če res spadajo pod Dansko, ki pa je? Ker so pač seratorji brez vojske in zdaj ko jim grozi, da bodo izgubili samostojnost, pa jokcajo in kličejo na pomoč EU.
Preden bruhaš vse te neumnosti, si privošči vsaj par minut branja po spletu in se vsaj osnovno izobrazi na to temo, da ne izpadeš kot največji (vstavi po želji).
Grenlandija je pod Dansko, ne če res spada pod Dansko.
0
P... 21.01.2026 ob 10:39
@Nja
Verjetno ker nimajo denarja za vso to.participacijo??!!?
1
cenzura 21.01.2026 ob 12:23
Samo norci bi dali ključe do bodoče glavne pomorske poti med Kitajsko in Evropo Trumpu.
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu
Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
21.01.2026 ob 9:06