😭 Vroče je kot v p****

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
en ki se poti
19.06.2026 ob 10:23
Džisus kristus, naj se malo ulije. To je nevzdržno, fak! 🥵
1
Avatar gosta
HETERO
19.06.2026 ob 10:34
ja pa res- GLOBALNI CO2 te je zadel, krave preveč prdijo in preveč avtomobilov se vozi naokrog
april in maj je bilo prepovedano kravam prdet in so to upoštevale, tudi avtomobili niso smeli na ceste
zato ni bilo GLOBALNEGA SEGREVANJA, sedaj je zmanjkalo plenic za krave ki imajo posebne filtre za CO2
in ljudje so se začeli množično vozit na dopust z avtomobili in eto ti GLOBAČNO SEGREVANJE
0
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
19.06.2026 ob 10:44
@HETERO Tebe reveža pa še kar globoko globalno zebe. Mogoče bi pa probal za ljopat prijet in it delat na kako gradbišče? Po moje bi te segrelo in še ne bi se ti luštalo noret po forumu. ☝️😁
0
Avatar gosta
vroče
19.06.2026 ob 10:51
Še začelo se ni zares.... Tole bo trajalo do začetka julija, se pravi najmanj 10 dni.
0
Avatar gosta
ammm
19.06.2026 ob 10:52
..ojoj no...komaj poletje pokukalo na plano pa že jokcanje: pripravite se, tako bo v peklu ... 😆
-1
Avatar gosta
radon
19.06.2026 ob 11:18
@ammm

V času vročinskih valov ste tisti v vlažnih kleteh na boljšem, vsaj te dneve.
0
Avatar gosta
Naj traja
19.06.2026 ob 11:20
samo 30 * C je pri nas 🤗
0
Avatar gosta
HETERO
19.06.2026 ob 11:39
VIHAR- sem vedu da boš priletel in posral temo
0
Avatar gosta
Si?
19.06.2026 ob 11:52
@HETERO Ti moraš bit oreng umsko zaostal? Ne vidiš, da si ti trolal v temo? Ja, vroče je.
0
Avatar gosta
HETERO
19.06.2026 ob 12:43
SI-VIHARC, ja sem čisto zaostal za teboj
0
Avatar gosta
Gigantura
19.06.2026 ob 13:38
Ja, vroce je, kot tojfl ‼️
Pa ne toliko zaradi temperature, kot zaradi visoke vlaznosti.
Se res morte skregat za vsak 🤐?
0
Avatar gosta
HETERO
19.06.2026 ob 14:12
čas je za temperature višje od 30
od vedno je tako, nobenega GLOBALNEGA SEGREVANJA ni
krave lahko še naprej prdijo
VIHARC lahko še naprej posserje vsako temo, pa ne bo nič bolj vroče
0
Avatar gosta
v lj
19.06.2026 ob 14:39
@Naj traja

V LJ je uradno 32C. Pri nas na cesti smo namerili 34C. Kaj šele bo!?
1
Avatar gosta
Res je
19.06.2026 ob 15:05
@HETERO

Vidimo tudi po slovnici, da si totalno zaostal, samouk vremenoslovec 🤣
1
Avatar gosta
Blui
19.06.2026 ob 16:03
@v lj
V resnici je pa 37, topiš se.
Sem morala plane skenslat, ne morem v tej vročini to narest.
0
Avatar gosta
No ja
19.06.2026 ob 16:08
Meni je kul zdaj. Ker prejšnji teden me je zeblo kot cucka. Pa saj je poletje in naj se tako tudi izrazi. Le komarji so sitni in nevihte znajo bit.
0
Avatar člana svetilnik
svetilnik
20.06.2026 ob 1:43
Ja, res je malo vroče, sem moral nekoliko odpreti jakno na motorju 🙂.
0
Avatar gosta
Compari
20.06.2026 ob 5:32
0
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
20.06.2026 ob 6:45
Zaenkrat me ne moti vročina. Motilo bi me, če bi moral delat kje na soncu, kot vidim te gradbince, cestarje ipd.

Tud riba bo, danes popoldan. Gre stari za vodo v senco uživat. 😁
0
Avatar gosta
Torej
20.06.2026 ob 8:30
No, danes bom na prostem preizkusila ta nov vročinski val. Včeraj sem se držala doma.
0
Avatar člana svetilnik
svetilnik
20.06.2026 ob 11:16
Jaz pa še danes zunaj (ravno pospravil šotor), zvečer pa že na hladnem doma.
0
Avatar gosta
Slovenka
20.06.2026 ob 11:20
Trenutno je zunaj 28C°. Bo kar vroče. V senci se bomo zadrževali.
0
Avatar člana svetilnik
svetilnik
20.06.2026 ob 11:27
Pri meni je že 32 🙁.
Sonce pa dobesedno žge. Senca je zakon.
Edino za nazaj bo verjetno treba jopič komplet odpret, sicer bom zgorel spodaj.
0
Avatar gosta
bo hudo ja
20.06.2026 ob 11:28
@Slovenka

Pri nas je sedaj 28,5 v senci. Ura ni niti 12. Danes bo 35 sigurno.
0
Avatar gosta
HETERO
20.06.2026 ob 14:22
14.20 3o st
normalno za ta čas
Gregorčič dela paniko, ne vem za koga dela, tudi ostalo vreme vedno zelo dramatično napoveduje, kot JELKO KACIN - uživajte dokler lahko
to so sami strokovnjači
0
Avatar gosta
Stara forumašica
20.06.2026 ob 14:25
Ja, je vroče zunaj - točno tako, kot se za skoraj konec junija spodobi.
0
Avatar gosta
Slovenka
20.06.2026 ob 15:25
Pri nas je prilezlo do 31°C. Žge....
0
Avatar gosta
Koroška
20.06.2026 ob 15:28
Nevihta s točo.
0
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
20.06.2026 ob 17:25
@Koroška Ni dobro.

Sicer tudi pri nas v okolici Krškega nabirajo od SZ tisti sivi točni oblaki. Dlje prek hriba ne vidim.
0
Avatar gosta
Blui
20.06.2026 ob 17:54
Grmi. Upam da se bo vsulo in se kaj ohladilo.
Sicer pa-vročina v zadnjih letih/desetletju ni primerljiva iz mojega otroštva.
Nismo več v pasu v katerem smo bili takrat in razlika se občuti.

Danes sem pa bila po opravkih a sem bila zelo vesela prihoda domov 😊.
Poletje ni več to kar je bilo, je zgolj nepotrebno žgoče mučenje.
2
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026