Viharni na tvoj predlog sem spomladi kupila Honor200. Res je dober... ampak je zame nekako prevec "kricec premocen za oci*... Ceprav sem optimizirala vse v nastavitvah.
Pri a1 imam en paket in bom zamenjala paket v najmanjsi in bi vzela ob vezavi morda Samsung s25. ( nisem in niti ne morem vsega pregledat in se optimalno odlocit)
Šnelo. Nekako takole, samsung bo še bolj "kričeč", ker je potrebno obroke potem tudi plačevat in niso ravno nizki, glede na to da nisi ravno bogata.
Kaj ti naj drugega rečem, kot da samo sebe spravljaš v dodatno stisko? Ti nakupi za dušo, ne pomagajo duši več kot kak dan, ampak jo potisnejo še globlje v brezno.
-1
Šnelca_783 14.11.2025 ob 9:33
@Viharni jezdec
Ce ze placujem paket maxi. V prazno. Lahko imam mini paket + mobi za ceno maxi paketa.
0
pomagačka 14.11.2025 ob 9:38
@Šnelca_783
Pa je v mini paketu ista cena telefona?
Po navadi ne! Dražji je paket, cenejši je telefon.
14.11.2025 ob 8:49
Pri a1 imam en paket in bom zamenjala paket v najmanjsi in bi vzela ob vezavi morda Samsung s25. ( nisem in niti ne morem vsega pregledat in se optimalno odlocit)
Glede Samsunga S25 kaj mislis?
Pred Honorjem sem imela vedno Samsung.
Hvala. 🙂