Varovanca CUDV , da bi ga umirila dala pod mrzel tuš

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
Zavesa
26.06.2026 ob 21:13
Danes na 24.ur
Varuhinja nemirnega varovanca dala pod mrzel tuš.
Večkrat je delati z ljudmi s posebnimi potrebami težko , a to pa je vseeno neprimerno .
-1
Avatar gosta
Sissi 123
26.06.2026 ob 21:23
Odvisno od okoliščin, katere ne poznam, članka nisem prebrala. Vem pa, da mrzel tuš pomirja razdražen živčni sistem in je vsekakor blagodejen za kakšno minuto. Poglejte wimhof metodo..
3
Avatar gosta
bnmv
26.06.2026 ob 21:41
Knajpanje je zdravilno.
1
Avatar gosta
Pravilno
26.06.2026 ob 23:15
@Zavesa
Kako ne? Kaj pa bi naj naredili? Ga z elektrošokerjem umirili?
Čisto prav so naredili. Zelo blaga, a učinkovita metoda.
3
Avatar gosta
Spolni nagoni
26.06.2026 ob 23:19
A veste, tudi tisti sončki downovčki enkrat ratajo pubertetniki in takrat je hudo težko jih brzdati. Tip se je slekel, kazal tiča vsem in se ni pustil pomiriti in obleči. A mislite, da taki spolno ne nadlegujejo drugih? Varuhinja je naredila čisto prav! Če staršem to ni všeč, naj ga imajo pa doma. Druga opcija je zaprti oddelek in sedacija.
6
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
27.06.2026 ob 0:27
Uf, ne vpraš, kaj bi jaz delal z "varovanci" na tem čveku. ☝️😂
0
Avatar gosta
Pravilno in ugodno
27.06.2026 ob 2:07
Jaz hodim pod mrzli tuš, ker mi paše v tej vročini. Uslugo mu je naredila.

Kje je problem?
2
Avatar gosta
Dvojna merila
27.06.2026 ob 6:27
ADHD - jevcem in podobnim ne smejo narediti nič. Zakaj pa tu velja drugače ?
1
Avatar gosta
Enako
27.06.2026 ob 6:49
@Dvojna merila
Kaj da ne. Tudi tistim pomaga. Garantirano.
0
Avatar gosta
Viharno gobezdalo
27.06.2026 ob 7:45
@Viharni jezdec
Še dobro, da tvoja bivša in otroci niso več tvoji varovanci, ker vemo, kaj si počel z njimi.
1
Avatar gosta
Moj otrok , tuj otrok
27.06.2026 ob 13:51
Zdrav 14 letnik ne bi šel razkazovati spolovila med sošolci na primer.
Ta fant je bolan. Ni samo vpil , je naredil še kar je naredil. Sigurno ni namerno hotel spravit ostale v neprijetno situacijo. Morali bi ga peljat na samo in pomirit , ne pa pod mrzel tuš. Potem bi mogli vse zdrave moteče učence peljat nekam in polit z mrzlo vodo , pa jih ne. Kaj če bi bil to vaš otrok ?
-2
Avatar gosta
Moj otrok
27.06.2026 ob 13:57
@Moj otrok , tuj otrok ....Ko več ne veš, kaj bi naredil, ga neseš pod tuš.Saj kje pa piše, da je bil ledeno mrzel? Ja in tudi zdravim motečim učencem bi tuš ZELO koristil.Zlasti pa njihovim staršem...Tudi oni bi bili za pod tuš!
3
Avatar gosta
Narediš
27.06.2026 ob 14:01
@Zavesa ....Narediš tisto, kar prime.In če je tuš zalegel, hvalabogu.Vpila ni nanj, nabutala ga tudi ni, očitno je voda naredila čudež😀.
2
Avatar gosta
Dajte no mir
27.06.2026 ob 14:18
@Moj otrok , tuj otrok
In če te en tak bolan posili, boš rekla kaj? Sanja se ti ne, kako se obnašajo ko jih razganjajo hormoni. Tuš je pomagal in ja, pomaga in bi ga morali večkrat uporabiti tudi pri vseh normalnih mulcih.
1
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026