😠 V LIDLu je narod pokupil čisto vse čevapčiče!

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
joj
30.04.2026 ob 18:47
Grem v 3 Lidle v Ljubljani. Danes naj bi bila akcija mesa za žar. In ob treh je bilo že vse izropano! Hvala ti LIDL, da si imel tako majhno zalog, da je vsa pošla. Res ti hvala 🤢 Pa ne bo čevapčičev zaradi tebe, gnoj LIDLski! 😡😠
1
Avatar gosta
hehehe
30.04.2026 ob 19:00
Najboljš, da bi šel čevape iskat ob 22 uri. Budalo.
-2
Avatar gosta
Trgovec
30.04.2026 ob 19:07
@joj
Verjetno nisi nikoli delalo v trgovini in ne veš kako stvari tečejo.
1
Avatar gosta
dobro jutro
30.04.2026 ob 19:22
Ooo... A si se že zbudil avtor? Ja dobro juuutrooo!
-1
Avatar gosta
Alja
30.04.2026 ob 19:29
Kako je Lidl kriv, če smo ljudje pokupili robo?
Jaz sem nakupe opravila že prej, mož je pa naredil zalogo čevapov. Drugače pa baje danes ni bilo za parkirat dobit okrog trgovin.
-1
Avatar gosta
Svetlana
30.04.2026 ob 19:31
V Hoferju čevapčiči Panvita1000g 5.40€ ob 17h smo kupili.
0
Avatar gosta
kaj češ
30.04.2026 ob 19:44
Bi jih pa potem šel drugam kupit. Ti čevapčiči v diskontih so itak ena sama maščoba, kite, koža in nekaj malega mesa. Danes je bila povsod gneča, ker bodo trgovine 3 dni zaprte in obstaja možnost množičnega pomora vseh lačnih in shiranih državljanov, ki bodo kar 3 dni brez trgovine.
2
Avatar člana svetilnik
svetilnik
30.04.2026 ob 20:08
Zjutraj je bilo več kot polno založeno, tako da se lahko le sebi zahvališ.
Trgovina pa ne bo nabavila te pokvarljive robe več kot ve, da jo bo prodala, ker ji sicer rok poteče.
1
Avatar gosta
redkvica
30.04.2026 ob 20:28
ma, to je sam sistem tako premišljeno zasnovan, da se raja gužva..., bile so penzije ...vsemu temu se da izognit, pred prazniki prej izplačat mase upokojencev, da si razporedijo opravke in nakupe, saj imamo hladilnike in skrinje... tako pa so ravno starejši potisnjeni v ta en dan , za plačat položnice, nabavit hrano ... no, sistemu že odgovarja, oni so itak na dopustih, se nikoli ne gužvajo v vrstah... takle je...
0
Avatar gosta
Sja
30.04.2026 ob 20:35
@redkvica
Saj upokojenci lahko sami načrtujejo porabo penzije, ni treba vsega zapravit na dan penzij, pol pa zmanjka.
-1
Avatar gosta
a dej nehi
30.04.2026 ob 21:08
@joj

Sem se fajn nasmejala 😂😂

A nihce drug ne prodaja cevapov, samo Lidl?

In zakaj morajo bit ravno cevapcici za na zar?
2
Avatar gosta
Jp
30.04.2026 ob 21:18
Sem najprej mislila, da jim je skrinja crknila...nč ni bilo od faširanega

Zdaj vidim, da ni bilo sam v našem Lidlu.

Ja, folk praznuje...kdor dela naj še je
0
Avatar gosta
in kaj pol
30.04.2026 ob 21:40
Čevapi niso slovenska hrana. Daj raje pripravi štruklje ali potico 😁
0
Avatar gosta
Še v trgovino ne more&s
30.04.2026 ob 22:15
Po službi sem šla v Spar. Kruha ni bilo več. Sadje, zelnjava, medo..ostanki. še v hladilniku slabo.
Sem šla potem, ker pač so vseeno 3 dni trgovine zaprte še v Tuš. Še slabše. Lidlnpa tudi.
Hja, eni smo delali pač dlje kot do 12ih ali 15ih!
Nameravali smo imeti piknik čez vikend, a nič pametnega nisem kupila. Hrenovke. Obup!
1
Avatar gosta
M
30.04.2026 ob 22:20
Kupiš mleto meso in jih sam narediš. Teli trgovinski pri nas ne grejo v promet.
1
Avatar gosta
Danes
30.04.2026 ob 22:30
A v torek se niste vedeli da bojo prazniki? 😂
1
Avatar gosta
Ena Mona
30.04.2026 ob 22:50
No, lidl je okoli 14h res bil noro izropan,kar se tiče svežega mesa. Samo piščančje trakce ste nam pustili.
1
Avatar gosta
Še v trgovino ne more&s
30.04.2026 ob 22:51
@Danes
V torek ne moreš kupiti sadja, zelenjave, kruha, mesa.
Včeraj sem pa cel dan delala.
2
Avatar gosta
Če čebula ne bi če imela
30.04.2026 ob 22:54
V ponedeljek bodo pa spet smeti polne zapakirane hrane napihnjene pleskavice in cevapi...samo trpaj v košaro!
Pa to normalen ne more pojesti!!!
1
Avatar gosta
Zakaj ne
30.04.2026 ob 23:24
@Še v trgovino ne more&s
Zakaj v torek ne moreš kupiti omenjenega? Sama grem po nakupih enkrat tedensko in nabavim vse za en teden. Še najraje ob torkih, ker je običajno najmanj gneče. "e pa je torek slučajno pred praznikom, vse nabavim že prej.
1
Avatar gosta
V torek
01.05.2026 ob 7:53
@Še v trgovino ne more&s

V torek sva sla v trgovino in nakupila vecino stvari, vceraj sva kupila samo sadje in zelenjavo in kruh, pa se to samo zato, ker bo naslednji teden za naju sluzbeno naporen in ne bo casa za trgovino.
1
Avatar gosta
sikapil
01.05.2026 ob 8:21
@Alja

Posledica tridnevnega kretenskega zaprta trgovin.
0
Avatar gosta
Tudi ne
01.05.2026 ob 8:23
Banane počrnijo v 2eh dneh, jagode zdržijo 1 dan, kruh 6 dni svež?
Ribe v hladilniku 4 dni?
Meso, sploh recimo mleto 5 dni?
Poleg tega bi za 1 teden zsloge rabili večji hladilnik.
Normalno, da greš v trhovino v četrtek, če so potem 3 dni zaprte.
0
Avatar gosta
Matejaninna
01.05.2026 ob 8:29
Bi bilo vseeno dobro, da bi lahko v četrtek po službi človek šel vsaj v trgovino, ne pa da ni ničesar več.
Saj ne potrebujem nujno takrat praška in testenin.
Sadje kruh, zelenjava, meso...
0
Avatar gosta
Dutch Bantam
01.05.2026 ob 8:31
Ne verjamem. Komunistična propaganda Maži in laži! V golobji revščini in nemogočih cenah hrane narod strada! Kje ima ubogi srednji sloj za čevape? To lahko kupuje samo proletariat, ki se mu minimalna plača zvišuje bolj od produktivnosti. Vsi drugi smo reveži
0
Avatar gosta
Paradoks
01.05.2026 ob 9:14
Eni na dopustu cel teden ali več, eni pa še nakupe težko izvedejo.
4
Avatar gosta
Dutch Bantam
01.05.2026 ob 9:16
Hvala bogu za praznike in zaprte štacune, da siromašen srednji sloj ne bo imel težav pri nakupih.
3
Avatar gosta
Danes
01.05.2026 ob 13:20
@se v trgovino ne mores

Tudi jaz delam in ker sem vedela, da bo spet konc sveta v trgovinah, sem sla vse kupit v torek. In zakaj ne mores tok prej kupit zelenjave in sadja? Po kruh gres pa h peku da imas svezega dan prej. Se posebej ce ves da bos delal cel dan. Organizacija
0
Avatar gosta
Še v trgovino ne more&s
01.05.2026 ob 13:35
@Danes
Zato, ker sadje zgnije...ne moreš ga kupiti za 5 dni. Še mesa ne, če hočeš sveže, nezamrznjeno.
Za 5, 6 dni moraš tudi velik hladilnik imeti.
Zato.
0
Avatar gosta
hmmmmm
01.05.2026 ob 13:40
Ne vem no, jaz sem šla ob 19h v dm, potem domov, potem 15 do 21h na dežurno pošto in ob 21h v Mercator na Bavarcu, pa je bilo založeno s hrano..., verjamem pa, da ni vedno povsod prav določenega artikla. Mesnega predela priznam nisem gledala. Ampak da se pa tudi prej kupit, zmrznit, če je tako pomembno ...
0
Avatar gosta
Še v trgovino ne more&s
01.05.2026 ob 14:16
@hmmmmm
Naša 2 Mercatorja se ob 19ih zapreta, do 21ih ni nobena trgovina odprta.
Pa vseeno nisem pričakovala, da po službi za praznike ne bom mogla kupiti svežih živil.
1
Avatar gosta
Leads
01.05.2026 ob 18:35
Vas ne izuči..., da kadar je -tri- dni ..zaprte štacune ..., to vidite že prej po koledarju kdaj bo , ...se vse prej planira , ..plus tokrat je sovpadlo še z izplačilom pokojnin ..., ko vemo kako upokojenci navalijo in koliko jih je masovno .
Načrtujte jedilnik,.. sploh pa ne komplicirajte za malenkosti aka neko togotenje- hočem čevape --ja pa maš faširan mes in jih nared , ene lulčke boš že nasvaljkal , ...( al pa poklič najbližjo mesnico, štacuno z dostavo , naroči in naj dostavijo al gre kdo od familije iskat .., verjetno je v vsaki familiji kdo sposoben opravil ...) , receptov za vse jedi je po spletu nešteto ..., kruh se lahko speče domač- še boljši je kot kupljen z vso kemijo ...etc, etc ..
Naslednji praznik je... junija, 25-ega , državni ...in pride na četrtek, ...bo- samo - en dan zaprto, sovpada pa spet z -šolskimi počitnicami- , zna bit gneča...v sredo 24 .-ega ..ker bodo že šli na obalo ..., .in si planirajte kaj želite , da ne bo spet jamranja,... Če ne zmorete sami nanest fasunge , vklopite člane gospodinjstva , da sodelujejo ...ali naročite dostave na dom ...Izbire za dostave na dom je pa kok češ, od kmetij z gajbicami sezonskih zadev , kozmetike, kar češ ...pripeljejo.
4
Avatar gosta
ja
01.05.2026 ob 18:43
Pri nas je občina pokupila vse kaj je za spečt za kresovanje. Praktično izropali so oba Hoferja že ob 8h zjutraj.
0
Avatar gosta
poslovna šola
01.05.2026 ob 18:55
-ja- ...čudno to... poslovanje občine ..., če gre za večje količine, ki bo vplivala na ostalo prodajo , ... se vnaprej dogovoriš z poslovodjo in naročiš artikle , se reče posebna rezervacija , na naročilnico lahko ..in gre nekdo od organizatorjev iskat . ne sme vplivat količinsko , ..za ostale kupce ...kako nekulturno se to grejo ...
vedno se vnaprej dogovoriš za večje količine, rezervacija posebej za občino , da se tudi trgovec pripravi in naroči pri dobavitelju. saj zato gre vse v ausglajz, ko že osnov poslovanja ne znajo več...
ja , kako smo pa včasih , ko še ni bilo mobitelov in si se vse vnaprej zmenil, rezerviral in si dobil ...in še za ostale kupce je bilo ...
1
Avatar gosta
rezervacija special
01.05.2026 ob 19:09
točno, ko ni bilo pametnih telefonov, si lepo šel do storitve ali poklical iz stacionarca ...trgovine , gostilne , ki si jo hotel in si za določen datum rezerviral in so ti spravili, pripravili, spekli, ..kar si želel in si prevzel , plačal in nobenih problemov.
ma rezervirali na datum smo pa že vse živo.., pohanje v gostilni in si šel iskat, piškote v pekarni , torto, kruh , potico , na tržnic zelenjavo, si prej prosil kmetico, da ti naštima željeno in te je čakalo za prevzem , ...vedno vse kvalitetno dobili in se vračali kot stranka.
zdaj pa tako zmanjkovanje robe, da buh pomagi...
0
Avatar gosta
Še v trgovino ne more&s
01.05.2026 ob 19:13
@rezervacija special
Možno, da so organizatorji kresovanja tako pokupili tudi pri nas.
Ker je bili res vse izropano.
0
Avatar gosta
rezervacija special
01.05.2026 ob 19:25
Ja, saj.., možno je , ...ker ne razmišljajo nič vnaprej ..koliko bo za ostale kupce ...niti eden od organizacije ne misli, da bi bilo se pametno za take večje prireditve, količine hrane vsaj par dni prej se dogovorit v trgovini , si posebej rezervirat robo , ...to pa samo grebi, za nas bo ... in jih ne briga za druge kupce.
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026