Običajno se babam utrga okoli 35. In jim do 50. leta že popusti. So pa tudi take, ki se nikoli ne vrnejo k pameti.
-4
Mars in Venera 22.06.2026 ob 16:52
@Viharni jezdec ....A kar vse v en koš tlačiš? Malo čudno , se ti ne zdi? Ker v mojem primeru je bilo obratno.
0
dedci 22.06.2026 ob 18:08
Pa si poglej Sašo Lendero, pa Manco Špik, pa Tinkaro Kovač, pa Heleno Blagne, pa Jasno Kuljaj, Lea Sirk ,vse te ženske so nepotrpežljive, egocentrične, same seb zadostne, rabile so moškega, da jih je zaplodil potem pa adijo tvoje potrebe.
@Mars in Venera Več kot pol bab znori. Ker lahko. Saj je rit prepolna, za nič truda.
3
za kaj gre 22.06.2026 ob 21:09
Za kaj gre? V enem stavku. Ne da se mi poslušat vsega.
0
Mars in Venera 22.06.2026 ob 22:39
@Viharni jezdec ...Pa tričetrt moških.Redki so tisti, ki so družinski , dobri možje in očetje.Je pa jeba, če je moški vredu, pa ženska ena avša.In obratno.Če je ženska družinska, mož ga pa svira naokoli sto na uro.Tu pa nosijo veliko odgovornost tudi starši.Njeni - če se ženski trga...ali njegovi- če je moški neodgovoren.Naj ostanejo taki raje samski, pa naj se potem kotalijo v življenju, kot se jim zdi.
1
Ni je čez pravo stvar 22.06.2026 ob 22:42
@za kaj gre ....Noben nadomestek ni tako dober, kot pravi otepač..
0
OMG 23.06.2026 ob 2:15
@Ni je čez pravo stvar
In potem eni vihajo nos nad Stevanovićem? On je profesor takta in bontona v primerjavi z njo.
3
OMG 23.06.2026 ob 5:13
@OMG ....Res je!
1
sam vprašam 23.06.2026 ob 12:31
In zakaj je čudna oziroa kaj točno je narobe, če preferira moškega pred dildom in/ali vibratorjem?
1
bivši mož 23.06.2026 ob 12:39
Kdo ve kdo je in kaj dela gospod Zupančič, bivši mož Urske Klakocar in oče njunih sinov
Vsaj malce odkrijte tančico, zakaj sta se ražšla.
Jo je varal, je na visokem položaju, je ponovno porocen ali je pač zguba in klavrna podoba moža, ki ga je Urska Klakocar želela.
Bo povedala UI, ce nihče noče
0
Je Bela Cesta 23.06.2026 ob 14:03
@Viharni jezdec mislim, da s temi tudi pred 35 ni bilo vse v redu.
0
Eliza 910 23.06.2026 ob 14:42
Ona je konstantno nepotešena! Sam ni še ugotovila tega.Tud Bor ne bo večno...
0
Iz vasi 23.06.2026 ob 15:31
Toni je človek z veliki Č, Urška pa je ........, HB sta se ločila in on je sedaj končno srečen.
0
Ljubimec 23.06.2026 ob 16:41
Mislim, da je njemu že potekel rok trajanja.
0
Gretin greh 23.06.2026 ob 19:25
Prava stvar je pri njem že v zatonu.
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu
Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
22.06.2026 ob 11:33