Urška Klakočar Zupančič - “Ni je čez pravo stvar”

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
Lol
22.06.2026 ob 11:33
Urška o “pravi stvari”…

-2
Avatar gosta
Ohhh joj
22.06.2026 ob 11:57
A ji je treba?
-1
Avatar gosta
Prejšni
22.06.2026 ob 13:37
Kdo je bil njen prejšni mož, da tega tako hvali?
0
Avatar gosta
Hosta
22.06.2026 ob 13:45
Zakaj se ubogi bivši mož tako skriva.. kdo je sploh takoimenovani gospod Zupančič?
0
Avatar gosta
KLELIJA
22.06.2026 ob 13:59
Ubogi mož in oče otrok, če ga tako ponižuje glede moškosti bivša?
_
0
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
22.06.2026 ob 14:13
Običajno se babam utrga okoli 35. In jim do 50. leta že popusti. So pa tudi take, ki se nikoli ne vrnejo k pameti.
-4
Avatar gosta
Mars in Venera
22.06.2026 ob 16:52
@Viharni jezdec ....A kar vse v en koš tlačiš? Malo čudno , se ti ne zdi? Ker v mojem primeru je bilo obratno.
0
Avatar gosta
dedci
22.06.2026 ob 18:08
Pa si poglej Sašo Lendero, pa Manco Špik, pa Tinkaro Kovač, pa Heleno Blagne, pa Jasno Kuljaj, Lea Sirk ,vse te ženske so nepotrpežljive, egocentrične, same seb zadostne, rabile so moškega, da jih je zaplodil potem pa adijo tvoje potrebe.
1
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
22.06.2026 ob 18:52
@Mars in Venera Več kot pol bab znori. Ker lahko. Saj je rit prepolna, za nič truda.
3
Avatar gosta
za kaj gre
22.06.2026 ob 21:09
Za kaj gre? V enem stavku. Ne da se mi poslušat vsega.
0
Avatar gosta
Mars in Venera
22.06.2026 ob 22:39
@Viharni jezdec ...Pa tričetrt moških.Redki so tisti, ki so družinski , dobri možje in očetje.Je pa jeba, če je moški vredu, pa ženska ena avša.In obratno.Če je ženska družinska, mož ga pa svira naokoli sto na uro.Tu pa nosijo veliko odgovornost tudi starši.Njeni - če se ženski trga...ali njegovi- če je moški neodgovoren.Naj ostanejo taki raje samski, pa naj se potem kotalijo v življenju, kot se jim zdi.
1
Avatar gosta
Ni je čez pravo stvar
22.06.2026 ob 22:42
@za kaj gre ....Noben nadomestek ni tako dober, kot pravi otepač..
0
Avatar gosta
OMG
23.06.2026 ob 2:15
@Ni je čez pravo stvar
In potem eni vihajo nos nad Stevanovićem? On je profesor takta in bontona v primerjavi z njo.
3
Avatar gosta
OMG
23.06.2026 ob 5:13
@OMG ....Res je!
1
Avatar gosta
sam vprašam
23.06.2026 ob 12:31
In zakaj je čudna oziroa kaj točno je narobe, če preferira moškega pred dildom in/ali vibratorjem?
1
Avatar gosta
bivši mož
23.06.2026 ob 12:39
Kdo ve kdo je in kaj dela gospod Zupančič, bivši mož Urske Klakocar in oče njunih sinov

Vsaj malce odkrijte tančico, zakaj sta se ražšla.
Jo je varal, je na visokem položaju, je ponovno porocen ali je pač zguba in klavrna podoba moža, ki ga je Urska Klakocar želela.
Bo povedala UI, ce nihče noče
0
Avatar gosta
Je Bela Cesta
23.06.2026 ob 14:03
@Viharni jezdec mislim, da s temi tudi pred 35 ni bilo vse v redu.
0
Avatar gosta
Eliza 910
23.06.2026 ob 14:42
Ona je konstantno nepotešena! Sam ni še ugotovila tega.Tud Bor ne bo večno...
0
Avatar gosta
Iz vasi
23.06.2026 ob 15:31
Toni je človek z veliki Č, Urška pa je ........, HB sta se ločila in on je sedaj končno srečen.
0
Avatar gosta
Ljubimec
23.06.2026 ob 16:41
Mislim, da je njemu že potekel rok trajanja.
0
Avatar gosta
Gretin greh
23.06.2026 ob 19:25
Prava stvar je pri njem že v zatonu.
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026