Upam, da nikoli ne bom imel hčere

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
Soviet Power Supreme
27.06.2026 ob 10:13
Že sestro ne morem izpustiti izpod svoje strehe. Bo morala na umetno oploditev in bo z otrokom pod mojo streho, kjer je pod mojem nadzorom. Kaj šele, da bi imel hčer in mi jo čez 20 let nekdo vzame, nek mladec, ko bom jaz starejši in bom močan le še za pet Milanov in deset Matjažkov skupaj ter mi nek pezdetek vzame nekaj mojega. Bomo morali obglavljanje nazaj uzakoniti, če bi se kdo dotaknil moje mame, sestre, bejbe ali hčere.

-4
Avatar gosta
Tablete
27.06.2026 ob 10:15
Motenec balkanezarski
5
Avatar gosta
Soviet Power Supreme
27.06.2026 ob 10:19
Moje ženske so moja last!!! Tu ni debate, pa ti jej tablete.
-6
Avatar gosta
Janez 123
27.06.2026 ob 10:21
Tudi jaz si želim samo sina. Neka bude što bude, samo da bude muško.
-2
Avatar gosta
Ahhh ja
27.06.2026 ob 10:41
@Soviet Power Supreme ....Na svetu so samo ženske in otroci.
0
Avatar gosta
Bah cepec
27.06.2026 ob 10:50
@Soviet Power Supreme
Eh??? A lastnoročno kupljeni viagri se dole pri vas reče “ženska”?
-1
Avatar gosta
Soviet Power Supreme
27.06.2026 ob 10:59
Včeraj na partiju so fantje mladim dekletom počeli too much pred mojimi očmi…. Jaz sem samo eno malo 22 let staro uporabil za ustno obdelavo mojega… Ko sva z bratrancem šla na drug plejsič, sva za kafičem videla eno s štirimi… To kar se dogaja je katastrofa… Moramo uvesti strogi patriarhat, kjer bodo očetje in bratje izbirali enega za vse življenje. Šole moramo razdeliti po spolih kot so v Angliji. Predaleč je šlo vse, sva se včeraj z bratrancem spraševala, kje so očetje in bratje, da dovolijo mladenkam samim ven, napol golim. Too much, ali pa sem jaz star za take stvari. To je kolaps morale in civilizacije.
0
Avatar gosta
Tatice želi veliki k
27.06.2026 ob 11:04
@Soviet Power Supreme
A veš, da nas ne zanima, kako si ga ti žuliš na srbske domače porniče, debilko!
2
Avatar gosta
Ubogo revše
27.06.2026 ob 11:07
“Moramo uvesti strogi patriarhat, kjer bodo očetje in bratje izbirali enega za vse življenje”

😄😄😄😄😄😄😄 tako bi mogoče celo ti eno dobil, a ne de?
2
Avatar gosta
Pri sosedih
27.06.2026 ob 11:25
@Soviet Power Supreme
A kje so očetje in bratje? Na drugi lokaciji se gonijo z drugimi ženskami (ali pa mladci). Moralneži pa to.🤣
3
Avatar gosta
Bahhh
27.06.2026 ob 11:33
@Pri sosedih ...Nakladač.Nič od tega ni res....In kaj tvoja mamica reče na takega prijetnega sinkota? Ajaaaaa, saj sta ista knjiga - ista stran ...
0
Avatar gosta
Soviet Power Supreme
27.06.2026 ob 11:48
Ne ne ne res, to je preveč, še v Weimarju ni bilo tako noro. Že ven pridejo v miniču in se vse vidi, brez gat, muflica na izvoli. Same uletavajo do tipov, tista večraj je sama prišla do mene in se mi predstavila, mi naročila/častila drink in me začela otipavat. Pazi to ženska mene. To je noro, res je vse šlo preko vseh meja, nimajo več nobenih bremz. Jaz sem bad guy in je meni bed kar se dogaja, to niso več ženske… To je totalno nemoralno.

Pojdite na kak party sedaj v vročih dneh in boste videli čisto norost, če mi ne verjamete
0
Avatar gosta
Hej ti!
27.06.2026 ob 12:42
@Soviet Power Supreme
Tako je pač, če te niti v rodni Srbiji več ne marajo… gledaš webcamere iz Kalemegdana in donavskih kafan pa si ga mečeš na mladoletnice…

Uf, ponos vsakega balkanskega plemena!
0
Avatar gosta
Metka Cvetka
27.06.2026 ob 17:32
Kaj so to za eni mastni in sokolji ksihti v videu 😆 VAŠI OKUPATORJI LUZERJI POSRANI. NIČ, NIČ NIMAMO OD MOŠKIH!
0
Avatar gosta
Bolje, da je nimaš
27.06.2026 ob 18:37
Si lahko predstavljaš, da podeduje tvoje gene, bila bi najveca pra..čka.
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026