😂🤣🤣🤣
Na Krimu ni več nafte. Celo Rusija je prenehala s propagandnimi lažmi in prebivalcem sporoča, da ne ve kdaj bo spet nafta.
Krimska rafinerija nafte je popolnoma uničena in jo golta visok ogenj.
Ni več dostave hrane in dobrin.
Polno turistov je drlo na Krim v teh poletnih mesecih in končali so odrezani od sveta. Tankati ne morejo, hrane bo kmalu zmankalo. In cel čas jih preletavajo Ukrajinski droni.
😂😂😂😂😂
Uršula čimprej zasedi Kaliningrad. Rusija je čedalje bolj šibka. 😝
No dèbilčka Julij in Navajo(SPS), kako to, da vojna še vedno traja? Nekam dolgi so tile 3 dnevi, 3 tedni 😂
4
Julij Cezar 22.06.2026 ob 18:49
jo jo....ko bi le ti znal brati bizgec....
-2
Julij Cezar 22.06.2026 ob 18:51
ti ves da je konstantinjevka padla kura?ves kaj to pomeni bizgo?
-3
Koki 22.06.2026 ob 19:00
@Julij Cezar
Vidim da imam s čistim dèbilom upravka.
Dèbilom ki ne bereš tiskanih medijev, ne gledaš poročil na nobenem slovenskem ali tujem regionalnem programu.
Dèbilom ki zgolj spremlljaš INSAJDER, pač propagandno trobilo za preproste primitivne ljudi tvoje sorte, ki ste nagnjeni k teorijam zarot. Majhni, zabiti, vodljivi, omejeni, ki vidite najbolj čudne zarote v vsemu in ste uporabni za propagandiste.
Beri Insajder še naprej, samo se potem ne čudi, ko bo Ukrajina zmagala in mogoče še celo krim dobila nazaj. Bèbo zaostali.
2
Julij Cezar 22.06.2026 ob 19:10
@Koki na sreco res ne berem istih mefijev kot ti...hehe...do jeseni bo cel donbas ruski, zeleni narkoman se uspesno krega s poljaki itd...jebi ga kura....ukrajina danes in nikoli vec
-2
Julij Cezar 22.06.2026 ob 19:13
ti se ni kliknilo kura..v.edno ko se pise o velikih ukrajinskih uspehih, se pripravlja teren za poraz ukrajinske vojske...
-2
Koki 22.06.2026 ob 19:14
@Julij Cezar
Prav. 😂 Tako kot so Rusi zasedli Kijev v treh dneh, kot si trdil na Starševskem čveku. Ali kot si trdil, da je Trump kot ti, tvoj človek.
In ko ne bo, do jeseni cel Donbas Ruski, ampak bo Rusija kvečjemu zgubila veliko osvojenega ozemlja.
Boš takrat priznal, da si zblojen bútelj, ki nima pojma?
4
Julij Cezar 22.06.2026 ob 19:19
tepec,pocakajva par dni ce bo ukronaci imrl jajca in bo napadel beloruse, to bi bil zanimiv dogodek, medtem so poljaki dokocno dpoznali da je ukrajina nacisticna tvorba...
-3
Koki 22.06.2026 ob 19:22
@Julij Cezar
Govori o nacizmu bebèc, ki zamrzne vsakič, ko se mu omeni putinovega Ivana Ilyina, saj na to nima nobenega argumenta.
Tako da največji fašist tukaj si ti.
Ker če nisi opazil že 4 leta trdiš bedarije in delaš norca iz sebe, medtem, ko gre Rusiji slabo in se izčrpava.
2
jazsemvagabund 22.06.2026 ob 19:23
daj koki nagravžnež spel se že nekam u hlev
-2
Julij Cezar 22.06.2026 ob 19:26
@Koki cudno ds ti ku.rba zabita preslis kaj je Nawrocki dejal zelenemu naciju glede povelicevsnja nacizma....ocitno se bo galivija vrnila poljakom, in pol se madzari stegnejo sape....in od ukrajine ostane le se kijevski protektorat...
-2
koki hodi 22.06.2026 ob 20:22
kele v sunjan kjer visi mavrična zastava in ga ukr pe d ri v rit šponajo, zato tako navija za njih.
-1
tud rusom je že potegnil 22.06.2026 ob 21:03
ne še vsem, sam tisti k majo nek v glav jim je že jasno
kdor ne zna ne angl. ne rusk pa itak nima kej komentirat sploh teh tem ...
1
Koki 22.06.2026 ob 22:04
@tud rusom je že potegnil
😁 Pametnim je bilo že od vsega začetka jasno.
1
Rožnik 23.06.2026 ob 4:08
Danes na Krimu nimajo mirno noč.
2
sveže 23.06.2026 ob 14:47
Danes v ognju uničena tovarna za izdelavo raket. Globoko v Rusiji. Ukrajinci jo spremenili v prah.
1
Gandolfo 23.06.2026 ob 15:35
Naj vas raje skrbi pranje ukro umazanega denarja na domačem nepremičninskem trgu, poleg nenormalnih investicij in posledično visokih cen so "investitorji" pričeli vlagati denar v zemljišča in podjetja. Poglejte si malo lastninske deleže, pa novoustanovljene firme... ustanovitelji skupaj tako ua kot rus, kaj hočemo denar ne pozna ovir...
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu
Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
22.06.2026 ob 18:32
Na Krimu ni več nafte. Celo Rusija je prenehala s propagandnimi lažmi in prebivalcem sporoča, da ne ve kdaj bo spet nafta.
Krimska rafinerija nafte je popolnoma uničena in jo golta visok ogenj.
Ni več dostave hrane in dobrin.
Polno turistov je drlo na Krim v teh poletnih mesecih in končali so odrezani od sveta. Tankati ne morejo, hrane bo kmalu zmankalo. In cel čas jih preletavajo Ukrajinski droni.
😂😂😂😂😂
Uršula čimprej zasedi Kaliningrad. Rusija je čedalje bolj šibka. 😝
No dèbilčka Julij in Navajo(SPS), kako to, da vojna še vedno traja? Nekam dolgi so tile 3 dnevi, 3 tedni 😂