Tujci se čudijo, ko vidijo komunistične praporščake in ne gre za zgodovinski film

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
Kurilno olje
23.06.2026 ob 14:06
Sploh jim ni jasno, kaj so to za eni čudaki, ki se gredo nekakšno rusko Rdečo armado izpred skoraj sto let nazaj. Skušaš jim razložiti, pa samo čudno gledajo in si mislijo svoje.
1
Avatar gosta
rabiš šibico?
23.06.2026 ob 14:08
bi lepo pasala k tvojmu imenu
0
Avatar gosta
Xy 123
23.06.2026 ob 14:08
Vedi, če njih je bi bilo tudi nas danes ne bi bilo oz. bi govorili nemško.
0
Avatar gosta
kapitalizem po 2. sv. vojni
23.06.2026 ob 16:15
Men je nekdo rekel, da saj Francozi ne govorijo nemško ipd. Kaj mislite o tem?
0
Avatar gosta
Zavezniki
23.06.2026 ob 16:21
@Xy 123

Slobo predelana zgodovina, namreč nemčurje so zjebali Rusi in Američani, naši partizani so samo pasje bombice metali in tu in tam nagajali.
-1
Avatar gosta
lol
23.06.2026 ob 17:23
@Xy 123

:D Kaj ti ne poveš. Nemci so se pa res bali ušivih, tifusnih jugoslovanskih komunajzarjev. 😆
1
Avatar gosta
Kocacka
23.06.2026 ob 18:14
Raje gledam njih, kot pa izdajalske domobrance. Vemo, komu smo lahko hvaležni, da imamo svojo državo .
-1
Avatar gosta
Teritorialna
23.06.2026 ob 19:01
Ja, Teritorialni obrambi.
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026