Sploh jim ni jasno, kaj so to za eni čudaki, ki se gredo nekakšno rusko Rdečo armado izpred skoraj sto let nazaj. Skušaš jim razložiti, pa samo čudno gledajo in si mislijo svoje.
1
rabiš šibico? 23.06.2026 ob 14:08
bi lepo pasala k tvojmu imenu
0
Xy 123 23.06.2026 ob 14:08
Vedi, če njih je bi bilo tudi nas danes ne bi bilo oz. bi govorili nemško.
0
kapitalizem po 2. sv. vojni 23.06.2026 ob 16:15
Men je nekdo rekel, da saj Francozi ne govorijo nemško ipd. Kaj mislite o tem?
0
Zavezniki 23.06.2026 ob 16:21
@Xy 123
Slobo predelana zgodovina, namreč nemčurje so zjebali Rusi in Američani, naši partizani so samo pasje bombice metali in tu in tam nagajali.
-1
lol 23.06.2026 ob 17:23
@Xy 123
:D Kaj ti ne poveš. Nemci so se pa res bali ušivih, tifusnih jugoslovanskih komunajzarjev. 😆
1
Kocacka 23.06.2026 ob 18:14
Raje gledam njih, kot pa izdajalske domobrance. Vemo, komu smo lahko hvaležni, da imamo svojo državo .
-1
Teritorialna 23.06.2026 ob 19:01
Ja, Teritorialni obrambi.
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu
Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
23.06.2026 ob 14:06