Tu mogoče kak zdrabnik

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
AB
27.06.2026 ob 12:10
Sem na ab,na drugi tableti šele in se mi zdi,da mi slabse počutje,vrocine nimam vec.Kdaj to sploh prime po 5 tabletah?
0
Avatar gosta
Ab
27.06.2026 ob 12:12
Vročino imam 36,9
0
Avatar člana Yara
Yara
27.06.2026 ob 12:13
48 ur nekje traja, da AB "prime", katerega pa imaš? Jaz sem bila po Summamedu drugi dan tudi že brez vročine.
0
Avatar gosta
Ab
27.06.2026 ob 12:56
Amosiklav imam,na trenutke me zebe😁
0
Avatar gosta
Hiti počasi
27.06.2026 ob 13:06
Antibiotik načeloma začne delovati v dnevu, dveh. Odvisno, katere bakterije je treba fentat. ☺️
0
Avatar gosta
Hiti počasi
27.06.2026 ob 13:08
@Ab
Samo da ni 34,9. Ker bi bakterije zacele zmrzovat. ☺️
0
Avatar gosta
Tukaj sta dva
27.06.2026 ob 13:42
izjemno profesor doktorja, predavatelja in avtorja številnih mednarodnih uspešnic:
prvi je Viharni Milan Ogorevc, dr. medicine nedela in prigoljufane invalidnosti, drugi Matjažko Matjažek primarij proktolog, poleg tega tudi mednarodni ekspert z mnogimi izkušnjami za semensko tekočino.
Ta dva ti bosta odgovorila prav na vsako vprašanje, tudi na tista, kijih še nisi postavila, ne sprašuj zdravnika ali farmacevta, zavrzi navodila, poslušaj le ta dva visoko usposobljena strokovnjaka, ki vesta prav vse!
0
Avatar gosta
Dr. Čvek
27.06.2026 ob 13:47
Pazi se samo Zdravilca0, on ti bo dopovedal, da te bodo antibiotiki spravili v prerani grob.
2
Avatar gosta
evo
27.06.2026 ob 14:25
36,9 ni vročina.
0
Avatar gosta
Indijanski pregovor
27.06.2026 ob 14:39
Antibiotik predvsem pomaga telesu, da se umiri in odpočije. Po domače oslabi telo, da se lahko pozdravi. Zato smo po antibiotikih švoh in je priporočljivo takrat jemati kakšne vitamine, da se telo ne izčrpa. Itak si pa že švoh od bolezni in vročine. Zato je počitek in dosti tekočine zdravilo, da se telo po bolezni okrepi. Na bolje bo šlo komaj po štirih petih dneh. Ampak boš švoh zaradi antibiotikov, ne toliko zaradibolezni. Postopoma vsak dan več hoje in gibanja in sadja.
0
Avatar gosta
Metka Cvetka
27.06.2026 ob 14:54
Tečna sem ko 🤐. kaj je z mano narobe. Aja, nič, ženska sem 😆
0
Avatar gosta
Lara
27.06.2026 ob 14:59
A da bi pa vprašala svojega zdravnika, ki ti je predpisal recept, to pa ne? Swašta...
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026