Trgovine bi morale biti ob nedeljah ponovno odprte - 2

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
kava je za slabiče
04.11.2025 ob 13:25
Meni je čisto ok tako, kot je.
Lahko pa se uvede delo v nedeljo za megamarkete ali supermarkete, vendar naj se naredi vsako leto glasovanje po občinah, katera velika trgovina je lahko eno leto odprta ob nedeljah, glasujejo seveda potrošniki.
Tako se bojo morale trgovine dodatno potruditi, da jih potrošniki izberejo za nedeljski delovni čas - vsako leto znova.
Win - win.
0
Avatar gosta
vsaj en dan
04.11.2025 ob 13:28
Prav super je, ker so vsaj v nedeljo ti oltarji požrešnosti in potrošništva zaprti!
Vsaj en dan!
1
Avatar gosta
Ron
04.11.2025 ob 17:21
Zaprimo se gostilne. Tud niso zivljensko obvezne. Maj bodo tudi gostinci z družinami. Pa delajo praznike in vikende. Hinavščina na kvadrat
1
Avatar gosta
Se ena mm
04.11.2025 ob 19:57
@Ron
Jp.
Zaprimo tudi bencindke, domove ta starejše. Naj svojci vzamejo svoje domov.
Zaprimo bolnišnice, letališča.....
2
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026