Meni je čisto ok tako, kot je.
Lahko pa se uvede delo v nedeljo za megamarkete ali supermarkete, vendar naj se naredi vsako leto glasovanje po občinah, katera velika trgovina je lahko eno leto odprta ob nedeljah, glasujejo seveda potrošniki.
Tako se bojo morale trgovine dodatno potruditi, da jih potrošniki izberejo za nedeljski delovni čas - vsako leto znova.
Win - win.
0
vsaj en dan 04.11.2025 ob 13:28
Prav super je, ker so vsaj v nedeljo ti oltarji požrešnosti in potrošništva zaprti!
Vsaj en dan!
1
Ron 04.11.2025 ob 17:21
Zaprimo se gostilne. Tud niso zivljensko obvezne. Maj bodo tudi gostinci z družinami. Pa delajo praznike in vikende. Hinavščina na kvadrat
1
Se ena mm 04.11.2025 ob 19:57
@Ron
Jp.
Zaprimo tudi bencindke, domove ta starejše. Naj svojci vzamejo svoje domov.
Zaprimo bolnišnice, letališča.....
04.11.2025 ob 13:25