Odstop od česa? Katero funkcijo pa ima Mesec po Stevanovičevo?
1
obratno 20.06.2026 ob 9:40
Stevanović bi moral odstopiti.
6
Stara forumašica 20.06.2026 ob 9:40
@Defekt
Levica poziva, naj Mijic odstopi kot poslanec zaradi vseh nepravilnosti, ki jih je on osebno zagrešil pred, med in po volitvah.
Stevanovic pa kontra, naj odstopi Mesec, ker se v prejšnjem mandatu kot minister ni vtikal v postopke zoper Mijica, da minister takih pooblastil nima, ni pomembno.
0
Defekt 20.06.2026 ob 10:16
@Stara forumašica
Aaaaaa! Torej naj Mesec odstopi za nazaj?
No, to je še ena Stevanovičeva modrost. Spada to v njegov komplet delanja reda v parlamentu, ali gre samo za njegovo globoko razumevanje delovanja vlade?
K vragu gre vse skupaj s pametjo vred.
3
Stara forumašica 20.06.2026 ob 10:18
@Defekt
Bi bilo smešno, če ne bi bilo v resnici tragično, kaj in kako si nekateri predstavljajo.
2
Vprasaj 20.06.2026 ob 10:22
@Defekt
Po moje ima funkcijo ppslanca.
0
pravzaprav 20.06.2026 ob 10:28
@Stara forumašica
Gre za dejstvo, da Mijiča pribija Mesec na križ zaradi dolga 30,000€ in neplačila 3 delavcev, medtem ko je v času ministrovanja gladko spregledal goljufije podjetja, ki mu je bilo blizu in ki delavcem dolguje okrog miljon evrov!
Se ti ne zdi to dvolično?
1
Asta la vista 20.06.2026 ob 10:29
@Stara forumašica
Mesec bi moral odstopiti že kot minister, če bi imel intergriteto in obraz. 30 000 obljubljenih stanovanj pa to.
2
Defekt 20.06.2026 ob 10:45
@Asta la vista
Ja kaj je pa delala tedanja huda opozicija, da ga ni interpelirala?
Šlampasto, se vam ne zdi?
Integriteta? Ooooo, to je pa od nastopa trenutne vladne garniture nadalje čisto nov pojem…,
@pravzaprav
A Mesec je zdaj tisti grdi grdi, ki kaže s prstom na Mijiča? Pa ni, da se primitivec gabi celi Sloveniji?
Ali bi pa ti Mijiču morda ploskal?
2
pravzaprav 20.06.2026 ob 10:49
@Defekt
Je integriteto na novo definiral Golob!
0
Stara forumašica 20.06.2026 ob 10:57
@pravzaprav
Ne gre samo za neplačilo delavcev in neplačilo prispevkov, gre tudi za ponarejene odpovedi in odjavo zaposlenih, ki so še naprej na črno delali pri njem.
3
pravzaprav 20.06.2026 ob 11:33
@Stara forumašica
V tem očitanem primeru gre za okrog 40.000 ponarejenih listin!
Kaj praviš, sicer pa poglej včerajšnji 24.ur, da boš vedela o čem govorim.
-2
Stara forumašica 20.06.2026 ob 11:55
@pravzaprav
In postopki tule potekajo od 2020, ko Mesec še ni bil minister!
In ko so postopki na policiji in sodišču, minister nima nobenih pristojnosti, da bi se mešal zraven. Se ne sme.
Pri Mijiču pa gre za to, da je prav on in njegovo podjetje ponarejalo listine. Je bil že pred prevzemom direktorovanja prokurist in vmes peljal posle še prek drugega podjetja, ki je zdaj v stečaju.
3
samo povem 20.06.2026 ob 13:28
@Stara forumašica
ja saj vem, to da je mesec osebno povezan z njimi, je pač problem majhnosti Slovenije ne?
Sicer pa po čem se razlikujete antijanšisti od janšistov? Po mojem po ničemer, ker ne verjamete očem in ušesom, pač pa ideologiji in kar vam povedo!
0
Sovražna politika 20.06.2026 ob 14:09
Je kdo že vprašal Zorana Stevanovića če se mu še vedno gabi plača predsednika DZ?
1
A da ja 20.06.2026 ob 14:15
@samo povem
Kako je Mesec osebno povezan z njimi?
0
takoj odstop 20.06.2026 ob 14:25
Bolni napad Stevanovića na Luko Mesca. Temu se reče deadcatting, po naše "mrtva mačka".
V politiki in odnosih z javnostmi je to strategija načrtnega odvračanja pozornosti javnosti in medijev od neugodne teme. Ko ima politik ali vlada slab teden (npr. zaradi korupcijskega škandala ali slabe gospodarske statistike), namerno sproži kontroverzno, šokantno ali bizarno temo. Mediji in javnost "zagrizejo v vabo", začnejo razpravljati o novi šokantni izjavi, prvotni škandal pa potihne.
Ampak tega ljudje ne kupimo. Zahtevamo, da poslanec Mijič odstopi.
BTW - stranka Resnica (Lažnica) ima javno zapisano, da so njeni člani lahko samo ljudje ki s potrdilom o nekaznovanosti in ki niso v kazenskem postopku. Torej, kaj čaka Stevanović?
1
čudno se obnaša 20.06.2026 ob 16:31
meni deluje kot zasvojenec, no saj to tudi je. domnevam, da so ti njegovi kriki in vedenje posledica kemičnih substanc, ki si jih v obliki fug pritiska na dlesni. meni delue kot da bo vsak čas eksplodiral, čisto umetno mi deluje kot človek na driogah.
1
Łukasz Pedalski 20.06.2026 ob 17:09
@čudno se obnaša
Kdo, Stevanović?
0
nego ko 20.06.2026 ob 17:48
nego ko
1
pravzaprav 20.06.2026 ob 18:07
Je stavanovič za testiranje parlamentarcev na droge, levica pa hudo nasprotuje temu zakoni! Zakaj?
0
najbrž zato 20.06.2026 ob 18:57
ker je zadet s kemijo legalnega porekla, beri fuge
po tem se vidi da ta ljudska raja ni gladka, čist iz noromalnega stališča, kako je lahko en na pomembnem političnem položaju,, ki si na dlesni vtira škodljive in rakotvorne kemikalije in je odvisen od tega. komu je to normalno. človek, ki mu ni mar za svoje zdravje oz ne zmore premagati odvisnosti od škodljivih strupenih substanc je na političnem položaju.
jaz takemu ne bi dal krampa v roke. to delajo uni luzerji iz dna družbene lestvice
1
Ma tobak 20.06.2026 ob 19:03
@najbrž zato
Tobak ni nelegalna druga, Resnica bi izvzela tudi konopljo in alkohol.
0
123 123 20.06.2026 ob 19:25
@kaj mislite
Če bi imel količkaj vesti, če bi bil vsaj malo moralen in načelen, bi odstopil sam in se pogreznil globooooooooko v zemljo. Tako pa je samo še en pokvarjen, oportunistični narcisek.
1
In 20.06.2026 ob 21:50
@pravzaprav
A jih je minister ponarejeval??? A minister nadzira vsako firmo ali imamo za to inspektorate????
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu
Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
20.06.2026 ob 8:08