Pa ne bo odstopil, kot tudi Mijič ne bo, saj sta oba brez morale, zanju podpisi, zakoni ne veljajo.
6
Bejž bejž 26.06.2026 ob 8:10
Zdej Stevanović čaka, da odprejo UE, da gre overit podpis o sodelovanju z Janšo 😆 😆 😆
4
Totngrobar 26.06.2026 ob 8:12
Stevo si zabija zadnji okrasni žebelj v svojo politično krsto.
Seveda bo podpisal, kaj pa drugega. Tip je tako neskončno zabit, da mu ni para. Točno to, kar je jajo rabil. Enega gelipterja, ki se igra s prevelikimi igračami. In bo tudi imel največjo buško na tupi glavi.
Pa bo danes ziher jokcal, kako ga levica ne mara in ga žali… on pa da je državotvoren in prispeva k razvoju Slovenije.
Pojma nima, kaj podpisuje, neumen.
4
Če bi podpiral golobs 26.06.2026 ob 8:32
Bi bil pa čisto ok ne?
-2
Tako tako 26.06.2026 ob 8:44
Če bi Stevanović sodeloval z GS, SD in Levico, potem ne bi bilo teh napadov z leve strani. Desni mediji bi po njem tolkli z vsemi topovi, češ levičarji prodali Slovenijo Srbu, levičarji izdajalci, Srbi prevzeli Slovenijo in podobne nebuloze.
Resni.ca je vmes, med levimi in desnimi in bo tista, ki bo kasirala napade s tiste strani, ki je Resni.ca ni izbrala. Drži pa dejstvo, da je mnogo ljudi volilo za Resni.co prav zaradi tega, ker so mislili, da ne bo šel sodelovati z Janšo v nobenem primeru. Glas volilcev na volitvah za Resni.co je bil upor proti možnosti novega Janševega mandatarstva tistih, ki niso levi in ne želijo Janše.
2
Totngrobar 26.06.2026 ob 9:05
@Če bi podpiral golobs
Nerodna tolažba je to. Stevo ne spada v politiko, to je edino, kar zares drži. Golob pa ga niti ne bi imel v koaliciji. Je totalno nezanesljiv in s takim ne moreš delati.
No, saj ga bo tudi jajo prav kmalu spražil, kar počakajte. Če bi imel namen Stevota obdržati v politiki, mi ne bi nikoli izvedeli za Mijića…
Malo pa le razmišljajte, s kom se igrate in čigav je peskovnik.
2
Navijam zanj 26.06.2026 ob 10:12
Stwvanovič je trenutno najboljši politik v Sloveniji. Močno bom razočarana, če ne bo podpisal. Stevo podpiši prosim in ostani tako fejst, kot si.
-6
Vprašanje 26.06.2026 ob 10:16
Zakaj bi Mijič in Stevanovič odstopila? Če v preteklosti niso odstopali na levem polu, pa smo vsi vedeli da kradejo, res ne vem zakaj bi odstopili iz Resnice? Oni bodo prihodnja 4 leta reševali vaš navoženi 🤐, proračunski primanjkljaj, zato jih raje podpirajte.
-4
hehe 123 26.06.2026 ob 10:22
@Vprašanje
Saj se je sam Stevanović hvalil, da bo odpravil korupcijo, zdaj pa je ta glavni koruptivnež skupaj s svojimi poslanci. Stranka bi se morala namesto Resni.ca imenovati Goljuf.ija, da bi povdarila karakter stranke in članov 😆
3
a res? 26.06.2026 ob 10:28
@Vprašanje
Kateri poslanec na levi pa je ponarejal podpise svojih delavcev, pa neizplačeval plače in prispevke?
5
jojjoj 26.06.2026 ob 10:29
@Vprašanje, ti si desničarski trol! Na levici so odstopili zaradi navadnega sendviča, ti pa podpiraš kriminalce? Mijiča, ki je ponaredil podpise in tako brez vednosti odjavil delavce iz plačevanja prispevkov!!! Pa Stevanoviča, ki je overil podpis, da ne bo sodeloval z Janšo, potem pa je naredil ravno to!
5
Defekt 26.06.2026 ob 10:46
@Navijam zanj
Ti sploh veš, kaj točno se danes podpisuje, ti budalo?
-3
Defekt 26.06.2026 ob 10:48
@a res?
“Kateri poslanec na levi pa je ponarejal podpise svojih delavcev, pa neizplačeval plače in prispevke?”
Kje pa Stevanovičeva horda sploh ve, kaj so prispevki in plače??? Za njih je to nalepit jurja Ceci med joške, da jim se otvori duša…
2
Otta 26.06.2026 ob 13:24
Meni sta oba super in želim si, da bosta na dolgi rok lepo sodelovala. Take rabimo, na pa spet kakšnega kokošnjaka.
-4
Ulla 26.06.2026 ob 13:26
@Otta
A ne. Ti si zadnjič napisala, da ga bi pòfafala Stevanoviču.
0
Novice slike 26.06.2026 ob 13:27
So že kje objavljene kake slike kako se Stevo in Jajo ljubčkata in objemata ob podpisu Janševega ultimata?
1
Otta desni trol 26.06.2026 ob 13:37
Seveda, Otta, goljufe in kriminalce rabimo, ne pa poštenega Goloba in Mesca, ki sta se trudila narediti nekaj dobrega za navadne Slovence.
4
hehe 123 26.06.2026 ob 13:45
@Otta desni trol
Hebe se njima za navadne Slovence. Onadva sta specialca - en je Šiptar, drugi je Srb 😆
4
Pa kakšna 26.06.2026 ob 13:55
Vlada je sploh to. Same afere z njimi. Sploh tale s Progresom iz Resnice. Ki vleče naš denar. Iz svojega pa nić ni dal delabcem. In se laj. Katastrofa, pa taka Resnica.
3
Kaj pa ste mislili? 26.06.2026 ob 14:01
@Pa kakšna
Ja kaj pa je kdo drugega pričakoval od takega neandertalca?
Pa ja ni kdo res mislil, da je taka ekipa nepismenih balkanezerjev sposobna kaj koristnega delati?
Pohištvo lahko selijo iz ene pisarne v drugo. To bi jim najbrž šlo… z nekaj poškodbami vogalov, glede na njihovo prefinjenost 😂🤣😂🤣
2
Bosanc 26.06.2026 ob 14:08
Stevo, jel's' podpiso? Kuku lele, konju jedan! 😆
2
Končno 26.06.2026 ob 14:26
Končno umamo sposobno vlado, tukaj gor pa en levajzar pod 57 nicki sam sebi piše hvalospeve. Skratka Zoki (pa ne Jankovič, hvala bogu 🤣🤣🤣), podpiši. Mi smo s teboj 🧡.
-4
Se strinjam 26.06.2026 ob 14:38
@Končno
Ja, naj podpiše in overi podpis pri notarju 😆
-1
jdsf 26.06.2026 ob 16:02
@končno, zate je prevarantstvo in kriminal znak sposobnosti?
2
Gheeej 26.06.2026 ob 16:08
@Ulla
Že bolje kot Lukcu, ane?
-1
Tisti prej 26.06.2026 ob 18:33
Bivša vlada se je malo bolj fino obnašala, v njej pa sami prevaranti. Tole zdaj je veliko bolj pošteno. Zadeve se sproti obelodanjajo in rešujejo. Prej so se pa vsi smehljali in leporečili, za hrbtom pa si polnili žepe. Leva opcija ne more preboleti izgube moči in oblasti. Še bolj jih pa skrbi to, da bi njihovi grehi priplavali na površje. A mislite, da bo Jankovič še enkrat kandidiral zato, ker mu je v penziji dolgčas? Pa razni nakupi Litijske, pa prelačane DARS-ove aktivnosti, pa najdražje železniške postaje,...mogoče so pa zlate?
-1
Točno 26.06.2026 ob 20:13
Zdaj, ko so v parlamentu pravnomočno obsojeni goljufi, je veliko bolje. Vsaj veš, da so lopovi, ker tega niti več ne skrivajo. Gremo lopovi, ajde, ajde, zavihajte rokave in krast naprej 😄
1
Popay 123 26.06.2026 ob 20:49
poročila ob 12 al 13 uri, mislim, da sem imel na radiu hit..., spikerica omenila glede na situacijo neko presenečenje.., in nadaljuje, da resnica ne bo sprejela SdS nora24tv norce.., pač očitno tud norci nočejo z drugimi norci..
mogoče ima pa tip neko božje poslanstvo...
in to je..
da spajdaši njegovo kokoš z pacientovim jagerjom, da jo naskoči glede na to, da pacient govori o demografskem problemu v Slo.
in, da ne resnica zjebe desnico in levico v Slo.
0
Lale 27.06.2026 ob 13:40
@Bosanc
Stevanoviću, pichko jedna!💰
0
8409 27.06.2026 ob 14:00
Zdaj so se baje na Resnici zmenili, da gre Stevanovič naslednji teden podpisat aneks k tisti izjavi in definira “sodelovanje”, da se to vse skupi neha.
0
Čvekpolitik 27.06.2026 ob 14:30
@8409
Eh daj no! Od kod pa ta dva pacienta vesta, kaj je definicija, dogovor, aneks, sodelovanje…
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu
Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
26.06.2026 ob 7:56