Ste že postavli bazen?

Deli na Facebook Deli na X
Avatar člana Frogica
Frogica
17.06.2026 ob 18:40
Zdaj bo čas za bazen. Teh montažnih je res ogromno. Pr vsaki hiši skor. Bo počasi kot pr avtih.. vsak svojga bo meu😆
0
Avatar gosta
Julij Cezar
17.06.2026 ob 18:53
ok..pa se zdaj ne vem a si ti postavila svojega?
0
Avatar gosta
Kje si se ti
17.06.2026 ob 18:58
Viharni daj oglasi se
0
Avatar člana Frogica
Frogica
17.06.2026 ob 19:04
@Kje si se ti
On nima bazena!
@Julij Cezar
Ne in ga ne bomo.. 😆
0
Avatar gosta
Julij Cezar
17.06.2026 ob 19:10
@Frogica mas prav, zabe so za v ribnik😁
0
Avatar člana Frogica
Frogica
17.06.2026 ob 19:14
@Julij Cezar
Osli pa za v štalo😀
Nima veze. Mi ga ne bomo mel letos, ker bomo delali vgradnega počasi. In mamo zdaj se tk polno dela v teku pa ni placa za to ob vsem rompompomu. Bomo šli v slovenj gradec na bazen, na hotdog in sladoled😆
0
Avatar gosta
HETERO
17.06.2026 ob 19:14
včasih smo ga postavili že maja meseca, sedaj ko je globalno segrevanje pa julija
a je tko VIHARC, dej kaj pametnega komentiraj tumle
1
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
17.06.2026 ob 19:31
@HETERO Sem prepričan, da mešaš besedi globoko in globalno. Globoko sta luknja in ti ki živiš v njej. Medtem ko je globalno to:

https://postimg.cc/PCJYCQvC
-1
Avatar gosta
Špela
17.06.2026 ob 19:32
@Viharni jezdec
A sedaj pa tudi ti verjameš v te vremenarske teorije zarot.

Špela🤦
0
Avatar gosta
Revmatitis
17.06.2026 ob 19:35
Viharno nemarno tele, ki uniči vsako temo v katero se vserje, kako kaj revma, prostata, hemeroidi, starostna slepotna, boleči kolki, obrabljena kolena, skrivljen križ, demenca, ciroza, osteoporoza, parkinsonova, diabetes, artritis, inkontinenca?
0
Avatar gosta
Jp
17.06.2026 ob 19:41
Kaj mislite,da imamo vsi bazen? A ga je treba nujno imeti?
1
Avatar gosta
Julij Cezar
17.06.2026 ob 19:45
@Frogica osli smk raje zunaj hehe...v sg so ga v nedljo odprli zunanjega, lusten mali bazen, prvo leto je blo super ni blo nekih guzv..zdaj so ga pa ze zunanji zvohalu in je kr pestro hehe
0
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
17.06.2026 ob 19:47
@Špela Kura, ti si bebec. Vidim spremembe klime in povečanje neurij. Vsak normalen vidi, da ni enako kot pred desetletji. Zabrisani so tudi letni časi. Zgotovo pa ni to špricnilo neko letalo ali en vrt antenc, ampak je posledica zemeljskih procesov in verjetno v nekem delu tudi onesnaženja, ter črpanja nafte in ostalih virov. Kaj se dejansko dogaja vemo en klinc. O procesih v zemlji se ve bore malo realnega.
-1
Avatar člana Frogica
Frogica
17.06.2026 ob 19:59
@Jp
Jaa.. kot avto inbajto za tri generacije. Pa pokoseno travco!! Nujno!
0
Avatar člana Frogica
Frogica
17.06.2026 ob 20:00
@Julij Cezar
Js sm bla 2x tam
Mir.. fajn folk..
0
Avatar gosta
Timc
17.06.2026 ob 20:18
Saj, zdaj imajo že vsaki reveži bazen na balkonu ali pred bajto. Nato pa se začne dretje dan za dnem tja do oktobra. udi to bi morali prepovedati, zaradi porabe vode in zaradi motenja miru!!!
4
Avatar gosta
doma ni časa
17.06.2026 ob 20:24
Doma ga nimamo, niti nimamo časa zanj.
Imamo ga na morju. Zidanega in pokritega.
0
Avatar gosta
Julij Cezar
17.06.2026 ob 20:26
@Frogica res?pol pa je vse mozno da sva se se srecala hehe..ja hvala bogu da je sg dobil notranji bazen in novega zunanjega, ceprav bi morali zgradit se enega, tam vmes proti mercatorju...sam ok..ne smemi bit prepozresni...drugac pa ja, jje kr normalen folk tam
0
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
17.06.2026 ob 20:28
@Timc Ti bi kar prepovedalo, ja. Naj ga ima kdor hoče. Vode se ne porabi niti kaplja, saj vsa ostane na zemlji. Ti si pa daj štoplce v vuha, če te moti. Zagotovo ni edino kar te moti.... mislim
-3
Avatar gosta
drugam tko ne moreš
17.06.2026 ob 20:30
@Julij Cezar kok ti rusofil slovenski deklici v rit lezeš.
-1
Avatar gosta
Koki
17.06.2026 ob 20:34
@Viharni jezdec
Se strinjam z napisanim. Tudi sam vidim zadeve tako. 👍
-1
Avatar gosta
Siad
17.06.2026 ob 20:34
Ja, res bi bilo treba prepovedat tele bazene vse povsod , porabi se VELIKO pitne vode, pa še dretje brez meja je tudi problem ja, za vse, ki to morajo dan za dnem poslušat brez konca in kraja. Nekaj časa zdržiš, potem pa te že živcira.
Pa ne moreš tako, vsaka bajta en bazen, pa nemir in dretje cele dneve, ostali si zaslužimo mir in nam tudi pripada tako.
4
Avatar gosta
Raje
17.06.2026 ob 20:44
@Siad Raje se pisat uči.
-1
Avatar gosta
Dadada
17.06.2026 ob 21:12
Bo, pa še tobogan not. V nedeljo.
Letos bo pa na pranih platah, fuul močno.
Vode se pa porabi zanj točno 9 kubikov. Ker jo moraš znat vzdrževat.
0
Avatar gosta
Pik
17.06.2026 ob 22:56
Ne bom. Zaradi komarjev.
0
Avatar gosta
Za primerjavo
17.06.2026 ob 23:09
@Siad Za en domač bazen gre bistveno manj pitne vode, kot je ti letno porabiš za splakovanje straniščne školjke, ko se polulaš ali pokakaš. Ali boš tudi stranišča prepovedal?
0
Avatar gosta
Maš dež
18.06.2026 ob 1:46
@Za primerjavo
Z deževnico splakuj.
0
Avatar gosta
Učiteljica
18.06.2026 ob 5:04
Mi imamo sosedo, ki vsak dan, ko pride iz služɓe, gre v jaccuzzi, ki ga imajo v neposredni bližini naše hiše. Sicer zastrto, vendar, če le hočeš, imaš pogled.
Meni se zdi, da je to dovolj za osvežitev v teh vročih dneh. Plavat greš pa v bazen ali malo dlje, na morje.
In ležalnike, da se nasončijo, če jim to paša.
0
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
18.06.2026 ob 5:11
@Maš dež Voda je voda. Kroži tako deževnica kot podtalnica. Ni podtalnica neka zaloga, ki bi se porabila in ne obnovila.
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026