Ste opazili nove NIŽJE cene goriv ?

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
400 000 bedakov na 490 podlage
23.06.2026 ob 5:59
Ne niste ker vas mediji niso opozorili, so raje tiho ker jim ne gre v računico.
Opolnoči se je 95-oktanski bencin na servisih zunaj avtocest pocenil za 6,2 centa na 1,530 evra. Liter dizla je z 1,607 evra cenejši za 11,1 centa, kurilno olje pa se je pocenilo za 11,8 centa na 1,200 evra za liter.

Cene bodo veljale do vključno 29. junija.
-2
Avatar gosta
A res?
23.06.2026 ob 6:01
Vau. Kako si pa to izvedelo? Zagotovo imaš notranjo zunanje oblak informacije?
2
Avatar gosta
Če se ne motim
23.06.2026 ob 6:03
Včeraj sem tankala, 95 okt. se mi zdi, da je 1.49 ali sem se zmotila.
0
Avatar gosta
In kolk
23.06.2026 ob 6:10
@400 000 bedakov na 490 podlage In kolk boš po novem dal za en tank peš hoje?
0
Avatar gosta
Dutch Bantam
23.06.2026 ob 6:15
Ko je bil Golob, je bil liter dizla pod 1.5, bencin pa manj kot 1.4 evra za liter.
1
Avatar gosta
Kaj pa?
23.06.2026 ob 6:16
@Dutch Bantam Ko je bil Tito, veš koliko je bil?
1
Avatar gosta
Sam fprašam
23.06.2026 ob 7:52
In kje je zdaj dizel po 1 Eur kot so obljubljali v SDS?
0
Avatar gosta
ccc
23.06.2026 ob 7:56
Veseli me novica, da se bodo goriva pocenila. Problem je, da se na splošno VSE draži plače pa skoraj povsod ostajajo iste.
0
Avatar gosta
pa penzije bodo nižje
23.06.2026 ob 7:58
@ccc

Kaj to pomeni? Nižje obračunane za tiste, ki gredo v penzijo, ali bodo znižali že obstoječe?
0
Avatar gosta
Torej
23.06.2026 ob 8:05
Ste opazili, da bencin še vedno ne stane manj od evra?
1
Avatar gosta
Torej
23.06.2026 ob 8:14
A ste opazili, da RTV vedno, ko financira nek projekt, ta projekt zelo reklamira?

Da se ne boste samo v ta simpatični Joker Out zaganjali.
0
Avatar gosta
Torej
23.06.2026 ob 8:15
@Torej Ups, napačna tema.
0
Avatar gosta
Sovražim Janšo prvi!!!
23.06.2026 ob 10:53
Včeraj sem se peljal momo bencinske in je bila kolona. Danes sem šel tankat in so že bile 2 koloni avtov.
Sem vprašal kaj se dogaja, pa mi je eden rekel, da čakajo kdaj bo obljubljenih najmanj 2€ zdaj ko je janša.
0
Avatar gosta
Titov pionir
23.06.2026 ob 10:57
Tito, vrni se. V Jugoslaviji smo se vozili, preračunano na današnje dni, za vsega 0,30 Eur na liter.
1
Avatar gosta
beboti
23.06.2026 ob 11:06
jajo ma Vas rad !!!
0
Avatar gosta
Popay 123
23.06.2026 ob 11:16
@Titov pionir Tiskarski škrat? Si mislil napisat 3,00€. Pa še bone si moral imet, da si sploh lahko točil. Kje so časi
-1
Avatar gosta
opšpoi
23.06.2026 ob 11:17
@Sam fprašam

Kdaj so pa to obljubili, nisem opazil. 🙂 Je pa res v času prejšnje Janševe vlade bil po 1 EUR.
0
Avatar gosta
Šopor
23.06.2026 ob 11:18
@Titov pionir

Samo kaj, ko v Jugi goriva niste imeli. Podobno kot v času Goloba, le, da se je v času Goloba gorivo vseeno dobilo, če si se peljal dovolj daleč.
-1
Avatar gosta
Micka 123
23.06.2026 ob 13:17
Smo opazili in mediji so o tem res zelo skromno poročali. Znavilno, kajne. Ko je golob benz za en cent so ga bila polna usta samohvale po novicah.
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026