Ima 48 let, pa je šla na Tinder. Slika se ob morju, pa na dvorišču , pa na kolesu, objavlja da ima hišo, službo, otroke, da si želi spoznati resnega moškega. A ona res misli, da bo našla enega pametnega moškega na Tinderju?
0
tako to je 18.02.2026 ob 15:12
Če ima postavo, bo.
0
hahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaa 18.02.2026 ob 16:17
Daj probaj uganit kolk "matchev" ima ona pa kolk ti? 😆
In ne sklepaj po sebi, niso vsi tam tebi podobni. Ima dosti več šans da najde kaj pametnega kot imaš ti da sploh kaj najdeš.
3
Zakaj ne 18.02.2026 ob 18:16
Zakaj ne ? Ženska ki je simpatična, ima zeljo po spoznavanju, ne da nekaj glumi, bi ne bi, pa da je simpatična videti, ima ogromno možnosti. Da ima lepo postavo, pa sploh. Če le ne bo začela z bi ne bi. Tega pa moški ne marajo. Najbolj smešne so mi ženske na Facebooku v skupini samski , ki nekaj napišejo, potem pa spodaj ps. Ne iščem moškega 🤣🤣
0
Mah 18.02.2026 ob 18:37
Če ima polnoletne otroke ok. Ne bodo nobenemu v breme.
0
Tinder 18.02.2026 ob 18:51
Ona je že imela smolo, bivši se ji je naselil v hišo, živel na njen račun, rekel da službe ne najde, cel dan kolesaril okoli. Komaj se ga je znebila, sedaj pa išče srečo na Tinderju. Tam je takih pijavk cel kup. Je dobra ženska, skrbna, skromna, zato pa se ji pijavke ugnezdijo . Mogoče imam samo jaz predsodke pred Tinder aplikacijo , so tam resni?
0
Res 18.02.2026 ob 18:58
Tinder je za seks, ves podn iz urgence in ona on je tud tam
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu
Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
18.02.2026 ob 15:09