Snelo, trgatev. ☝️😁

Deli na Facebook Deli na X
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
05.11.2025 ob 17:44
Prideš?

https://postimg.cc/Z0ss17H3

Hecam se. Včasih sem vse raztalal. Klinc, zdaj si pa pustim kar nekaj grozdja na trtah, zase. Cel november bom ziher še imel grozdje za jest, morda celo dlje.

Ti povem Šnelo, v primeru nuklearne zime ni panike. 😁
-7
Avatar gosta
njamski
05.11.2025 ob 17:53
zgleda slastno, sladko... ampaaaaak, špricano???
0
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
05.11.2025 ob 18:00
@njamski Ne ni. To je neka odporna pozna sorta, sem precepil od znancev. Ne vem pa imena. Imam pa še kar nekaj debele izabele, črne, tudi ni škropljeno.

Nekaj imam tudi italia muškata, to je tisto debelo belo, ki ga imaš največ v trgovinah , pridelanega v Španiji, malenkost debelejši od tega. Ta pa je šprican. Ampak tud gnije sedaj, medtem ko to dvoje še ne.
-5
Avatar člana Frogica
Frogica
05.11.2025 ob 18:32
O kk je še lepo. Pr nas so ptiči in ose takoj k je dozorelo napadle muškat.

Šnelca sam cukr ti bo pa dvignlo.
-2
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
05.11.2025 ob 18:44
@Frogica Jaz imam to zavito v protitočne mreže, drugače bi imel samo še peclje.😁 Sam ose še vseeno pridejo not in letos so delale resno škodo. Zdaj jih ni več.
-6
Avatar gosta
Šnelca_783
05.11.2025 ob 18:50
@Viharni jezdec
Pridem. Tecem. Njami grozdje. Pa itak sem velik ljubitelj sadja😋
Ti dobra dusa, pol lahko racunam nate in tvoje dobrote? 😜
0
Avatar gosta
Šnelca_783
05.11.2025 ob 18:51
@Frogica
Frogica ravno jem duseno/peceno kutino.
Sam noce ratat oranzna ko jo specem.
0
Avatar gosta
Indijanski pregovor
05.11.2025 ob 18:53
vidwa sta pa tud, enkrat se tepeta, enkrat se snubita 😉
1
Avatar gosta
Šnelca_783
05.11.2025 ob 18:56
@Indijanski pregovor
Ma ne.
Saj je dober clovek. Zivi z naravo. Razda hrano, pomaga invalidom.

Lahko skupaj sfajtava ag_ _ _ e.
0
Avatar člana Frogica
Frogica
05.11.2025 ob 19:05
@Šnelca_783
Ah.. ni se za sekirat.
0
Avatar gosta
iza
05.11.2025 ob 19:19
Izabela je meni zelo dobro grozdje. Bogve, kakšne cene imajo letos na trgu, bom šla jutri gledat. Tistega jedilnega iz trgovin sploh ne kupujem, ker mi je zanič.
2
Avatar gosta
Tako je
05.11.2025 ob 19:21
@Indijanski pregovor
Kjer je ljubezen, tam je kreg.
0
Avatar gosta
Indijanski pregovor
05.11.2025 ob 19:41
@Tako je se mi zdi, da sta si prav usojena, šnelca dobro kuha, on pa bi vse popravil zanjo 🙂
0
Avatar gosta
Tako je
05.11.2025 ob 19:43
@Indijanski pregovor
Rada si odpirate teme in si nudita pozornost.
0
Avatar gosta
💙
05.11.2025 ob 21:35
Prav lepo je tako. Tudi ostali bi si lahko kdaj namenili več medsebojne pozornosti.
0
Avatar gosta
hi
05.11.2025 ob 21:40
Tam čez pa Planika in Darwin. 💚
-2
Avatar gosta
Šnelca_783
06.11.2025 ob 8:13
@Indijanski pregovor
Šnelca bi bila super zadovoljna z ribami, gobami, grozdjem...
Ce prinesem mandarine, kivi, granatno, jabolka, skuto... Lahko naredim tufahije, jabolcni zavitek, skutine struklje...
Tutto completo, nisi lacen..
😜
0
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
06.11.2025 ob 16:39
@Šnelca_783 Jp, ravno danes so mi eni s primorske dal domače mandarine. Jih še nisem probal. Sem še na šihtu, čakam prijateljico da mi kofe skuha.😁
-7
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
06.11.2025 ob 19:05
Šnelo, paket iz eBaya le prispel. So taljani zapakiral, res vsa čast jim. Ne bi se polomila vsebina pa da cel dan mečeš škatlo ob steno. Me je mal skrbelo, da se kaj ne zlomi pri transportu.
-5
Avatar gosta
Šnelca_783
06.11.2025 ob 21:38
@Viharni jezdec
Samo da je prispel.
So agenta nabutali in je paket sel naprej. 😁
A je vsebina paketa bila sporna al prevec zanimiva za koga? 😜
0
Avatar gosta
ena ki ve
07.11.2025 ob 4:33
@Šnelca_783 Vsebina paketa je porcelanast dildo. Zato je VJ skrbelo, da se ne polomi.
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026