Pa ne mi s takimi, da naj jih Trump sprejme. Ker seveda jih ne bo. Njega briga za njih. Slovenci pa boste, če seveda niste drèk ravnali drugače.
Ker se opravičujem, kaj ali niste vedno Ameriki lizali rit?
No, sedaj pa bodite fer in sprejmite posledice. Glasovali ste za Nato, bili zvesta kúrba Ameriki.
Desetletja sem gledal, kako govorite "Hj moj frend, ti si d'best... thanks za to... ej sorry nism hotu...".
Ameriški turisti so vas opazovali in se nasmihali vam balkanskim vzhodno evropejčkom in si mislili, kako so oni Američani najboljši, kako so sedaj te vzhodno evropski majmuni odkrili Ameriko in sedaj vejo kaj je frajersko.
In meni je bilo, da bi se ugreznil v zemljo, zaradi sramote, ki ste mi jo delali. Ameriških prijateljev nisem moral peljati v javnost, da ne bi opazili kúrb.
Kar podaviti sem vas hotel, zaradi sramote, ki ste jo delali.
Vi pa ste brezsramno Američanom lizali rit in blato s podplatov. Nenasiteni ste bili po njihovi ameriški TV, zvezdnikih, hollywoodu in ameriški popularni kulturi. Medtem ko ste brezsramno slovenske kulturnike zmerjali s paraziti, ste Ameriki nastavljali rit.
Mislite da ste vredni spoštovanja?
Če bi videl prostitutko na cesti, bi se mi zasmilila, zame bi bila gospa kot druge ženske.
Nikoli ne bi mogla biti kúrba kot vi, ki ste se poniževali pred tako kmetavzrsko državo, kot je Amerika.
Sedaj pa Amerika jasno kaže kaj je in se nimate kaj nedolžne delati, ker vemo kakšni nastavljači ste.
Sedaj kar lepo prevzamite odgovornost in sprejmite lep del Iranskih beguncev, ko se jih bo na milijone trlo čez Slovenijo.
Če ste vredni kaj kot ljudje.
-5
milijon zobnih ščetk 09.04.2026 ob 1:48
Ja, in vsi bodo prišli živet k tebi. Le pripravi se.
5
joki se 09.04.2026 ob 6:59
@Če ste kaj vredni
Tudi pod Trumpom so Američani še vedno tisočkrat boljši od Rusekov.
1
Dutch Bantam 09.04.2026 ob 7:02
Za feministke bo super, ker bodo spet samo desci migrirali sem, Iranke pa ostale v domačih haremih. Njim je vsak patriarhat dober, samo da ni belski.
3
Kokoši so za v juho 09.04.2026 ob 7:48
@Če ste kaj vredni
Kokoši, kaj se razburjaš? Saj ti imaš rad migrante. Mladim potrebnim fantom rad razlagaš, kako smo v bistvu vsi biseksualni in jim nastavljaš rito. Vidiš, tudi, če sam ne ližeš riti Američanom, boš pa lahko kakšne druge riti lizal.
-1
Arijanam 09.04.2026 ob 9:40
@Dutch Bantam
Njim je vsak patriarhat dober, samo da ni belski.
No, ti pa si poznavalec zgodovine. Eno najstarejših arijskih ljudstev imenuješ nebelce. Res, da so dobro mešali z drugimi centralno azijskimi ljudstvi, a tudi ti niso "nebeli". Iranci niso Arabci, niso semiti, tako kot Judje, Arabci, Armenci ... Žal so res prevzeli islam, saj so ga Turki tudi, Pa tudi niso "nebeli".
Če si katera Iranka želi biti v kakšnem afriško arabskem haremu ima prost vstop. Nihče ji ne brani. Jih pa ni ravno veliko, ki bi se greble za to pozicijo.
0
Če ste kaj vredni 09.04.2026 ob 9:47
@joki se Tudi pod Trumpom so Američani še vedno tisočkrat boljši od Rusekov.
Aja? Ja potem pa nič hudega, boš se z veseljem strinjal, da Slovenija sprejme na deset tisoče migrantov.
In mimogrede, kakšen odgovor si to dal? Da so pod Trumpom, Američani še vedno tisočkrat vredni od Rusov?
Kje ti je pamet človek? Kje ti je logika?
Se ne zavedate, kako glupi ste ljudje, ki ste za in proti, ki se delite na ZA Rusijo in ZA Ameriko.
Razni Juliji Cezarji, ki ti očitajo, da si za Ameriko, če napišeš kaj proti Rusiji. Take delitve imajo smisel samo za vas ovce.
Kdaj se boste bútli začeli zavedati, da živite v prodani Evropi/Sloveniji in da nista ne Amerika ne Rusija vaši prijateljici?
Bútelj, Amerika je tako kot Rusija ravno malo prej hotela napasti Evropo, tako kot to počne Rusija. Dejansko so se oboroževali za spopad z Evropo in njihovi vojaki so bili v stanju pripravljenosti za spopad z Evropo.
Najbolj butasti ste pa tisti, ki za vse krivite Trumpa, kot da bi bilo vse lepo, če njega ne bi bilo. Če bi bili malo razgledani, bi vedeli, da so za vso situacijo v kateri smo krivi ravno ameriški demokrati, saj so njihove pretekle odločitve vodile, do stanja v katerem smo danes.
Evropa ne sme čakati na spremembe in se zanašati na ameriške demokrate, ki bojo zmagali na naslednjih volitvah. Saj so nam ravno ameriški demokrati zadali največ škode. Če bi bili dovolj razgledeni in imeli uvid v celotno sliko, ki zavzema daljše časovno obdobje bi to razumeli. Odvisnost in kulturno povezanost z Ameriko mora Evropa začeti počasi prekinjati zdaj.
0
Grenlandija 09.04.2026 ob 9:56
Če kdo ne ve o čemu tukaj govorim(v komentarju zgoraj) : Amerika je tako kot Rusija ravno malo prej hotela napasti Evropo, tako kot to počne Rusija. Dejansko so se oboroževali za spopad z Evropo in njihovi vojaki so bili v stanju pripravljenosti za spopad z Evropo.
če se kdo ne spomni o čemu tukaj govorim naj se z glavo zabije v zid ker mu ni pomoči.
Grenlandija je evropski teritorij in Američani so bilo do zob oboroženi in pripravljeni, da bo tekla kri naših evropskih vojakov.
Da ne govorimo kako Trump na skrivaj paktira z Putinom. Sedi na obeh stolih. In ko bo treba, bo Evropi zapičil nož v hrbet.
Tako da razni "joki se" ste neumni do konca, da greste izbirati med Ameriko in Rusijo. Tudi če bo kera bila kdaj v prihodnosti "poslovni" partner za Evropo, ne smemo nikoli več nasesti in dojemati katero od teh dveh držav za zaveznico!
0
cdgmhncghmn 09.04.2026 ob 10:10
iranci so preveč ponosni da bi bežali iz države a nisi videl da so se nastavljali na mostove in pred elektrarne da jih teroristi nebi bombardiral živi ščit , slovenčki tega niste sposobni
0
Iranke 09.04.2026 ob 10:46
@Dutch Bantam
Če misliš, da bodo samo iranski dedci sem migrirali, potem ne poznaš Irank in razlike med Iranom in drugimi državami z tiistega dela sveta. Iranke so uporniške in bolj stremijo k samostojnosti. Tako da če pride tokrat do migracij, bodo tudi ženske migrirale.
-1
no, no 09.04.2026 ob 10:50
@cdgmhncghmn
Haha, a ti misliš da Iran ni vedel, da ne bo nobenega napada? In da Trump ni imel dogovora z Iranom v žepu, ko je objavil tisti zapis, kako jih bo zravnal z zemljo, če ne bojo odprli ožine? To je bil šovza bu.dale. Pa predvsem za borze.
-1
In? 09.04.2026 ob 11:25
No, saj Iranci so v resnici precej evropski narod, za razliko od ostalih peščenjakov. Vsaj zgodovinsko, ne mislim teh modernih islamistov. Te naj kar ostanejo tam in naj se tolčejo z Trampom, oboji so peifukjeni do sto mater.
Za normalne Iranske begunce pa ne vem zakaj jih ne bi sprejeli. Ce smo lahko kurčeve Sirijce, Palestince, itd, samo zdraho, potem lahko tudi dejanske begunce, ki bezijo tako od domače kot tudi od tuje represije.
0
joki se 09.04.2026 ob 11:45
@Če ste kaj vredni
Wow, ti si pa toplo vodo odkril. Taki ste najboljši. Pa ponavadi ste ljudje s tvojimi stališči proti podpori Ukrajini.
Iranci so kulturno še najbolj podobni Evropejcem za razliko od semitskih narodov.
0
Če ste kaj vredni 09.04.2026 ob 16:30
@joki se
Lej zabiti otrok, čisto nič od nič ti ni jasno, tako da je bolje, da ne odpiraš ust in ne delaš dèbila iz sebe.
Koliko let imaš, 10?
Še zaostala oseba s podvpovprečnim IQ bi dojela, da glede na to kar sem napisal, podpiram Ukrajino.
Ker nič od tega, kar pišeš nima logike.
Jasno vidiš, da napadam Rusijo in njeno prikrito podpornico Ameriko, kar pomeni da sem tudi proti njunemu skupnemu psu Madžarski, kar pomeni, da očitno podpiram Ukrajino. Saj vidiš, da pišem naj se Evropa neha podrejati Rusiji in Ameriki. Torej sem očitno za Ukrajino.
Najdi si teme, na tvojem nivoju, ki ti bodo razumljive.
0
Mm 10.04.2026 ob 13:38
@Gizdalin
Povej kaj več. Tako kratkih zapisov od tebe nismo vajeni.
0
joki se 10.04.2026 ob 14:17
@Če ste kaj vredni
To, da tebi podobni kljub napisanemu (tl/dr) ne podpirate Ukrajine in vam oblak blebetanja služi samo kot dimna zavesa, ne bi bilo nič novega.
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu
Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
09.04.2026 ob 1:15
Ker se opravičujem, kaj ali niste vedno Ameriki lizali rit?
No, sedaj pa bodite fer in sprejmite posledice. Glasovali ste za Nato, bili zvesta kúrba Ameriki.
Desetletja sem gledal, kako govorite "Hj moj frend, ti si d'best... thanks za to... ej sorry nism hotu...".
Ameriški turisti so vas opazovali in se nasmihali vam balkanskim vzhodno evropejčkom in si mislili, kako so oni Američani najboljši, kako so sedaj te vzhodno evropski majmuni odkrili Ameriko in sedaj vejo kaj je frajersko.
In meni je bilo, da bi se ugreznil v zemljo, zaradi sramote, ki ste mi jo delali. Ameriških prijateljev nisem moral peljati v javnost, da ne bi opazili kúrb.
Kar podaviti sem vas hotel, zaradi sramote, ki ste jo delali.
Vi pa ste brezsramno Američanom lizali rit in blato s podplatov. Nenasiteni ste bili po njihovi ameriški TV, zvezdnikih, hollywoodu in ameriški popularni kulturi. Medtem ko ste brezsramno slovenske kulturnike zmerjali s paraziti, ste Ameriki nastavljali rit.
Mislite da ste vredni spoštovanja?
Če bi videl prostitutko na cesti, bi se mi zasmilila, zame bi bila gospa kot druge ženske.
Nikoli ne bi mogla biti kúrba kot vi, ki ste se poniževali pred tako kmetavzrsko državo, kot je Amerika.
Sedaj pa Amerika jasno kaže kaj je in se nimate kaj nedolžne delati, ker vemo kakšni nastavljači ste.
Sedaj kar lepo prevzamite odgovornost in sprejmite lep del Iranskih beguncev, ko se jih bo na milijone trlo čez Slovenijo.
Če ste vredni kaj kot ljudje.