Strokovnjaka za zjebanje javnih financ. Še niti ni na vladi, in že vse pada. Javne finance gredo v maloro že samo ob vedenju, da vlado prevzema Princ Teme. Kaj bo šele, ko pride na oblast. Razpad sistem. Instant. Še kolcalo se nam bo po Robertu Golobi.
6
Zgrožena 21.04.2026 ob 6:55
Samo slabo mi je ko se Šircljs omenja za ministra za finance. Kot da se vrnemo v leto 1600. Želeli so naj imejo, sužnji.
Naj ne bo tako prepričan v svoje mandatarstvo in stolčkanje svojih vazalov, preveč že imamo z njimi slabih izkušenj.
Narod se mu bo uprl in on to ve. Zato si tudi kupuje čas in upa na apatijo v stilu “naj pač bo, kar bo”. Mislim, da je tokrat ne bo dočakal, če je vsaj še nekaj razuma in občutka za poštenost ostalo živega.
Zdaj se igra s svojimi sateliti in jih izigrava, ker dobro ve, da se jim mudi na stolčke, na ponovnih volitvah bi glede na prikazano v zadnjih trdnih namreč ostali pred parlamentom. Tudi oni ga bodo počasi pogruntali, kot ga je doslej že Novak, Tonin in še kdo.
3
Itak da ja 21.04.2026 ob 7:20
Tako kot imajo levaki v ZDA sindrom, znan kot TDS, imajo naši slovenski levaki sindrom JDS. Janša vlade sploh še ni sestavil, pa je že panika, jok in stok, grožnje s kolesarjenjem in množičnimi protesti, vpitje, rjutje, metanje po tleh, skakanje po trepalnicah, postavljanje na glavo, množična levakarska histerija in izbruhi besa.
Levaki, vsem normalnim ljudem povzročate nekontrolirane izpade smeha!🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Kar tako dalje.
-4
verjemite 21.04.2026 ob 7:57
@Čveka
Janša ne bo sestavljal vlade, Golob se pa se je vsral, glede na stanje, ki ga je zapustil, torej bo naplavilo koga iz demokratov ali pa nsi-ja za kakega pol leta, potem pa potop!
PS
JS ne bo imel niti za letni regres brez novega pufa, veš to? Tole je posledica vladanja ljudi, ki jih tako zelo cenite.
-1
čveka 123 21.04.2026 ob 8:02
— hudajama1945 (@hudajama1945)
-1
bodimo optimisti 21.04.2026 ob 8:05
@Tak
Bodimo optimisti, mogoče pa le ne bo !
2
sevedane 21.04.2026 ob 8:12
@bodimo optimisti
Seveda ne bo.
3
koliko časa 21.04.2026 ob 8:33
Koliko časa bo še J v politiki? Star je cca 70. Lahko je še 10 let ? !!
-1
cenzura 21.04.2026 ob 8:38
@koliko časa
Koliko je str Kučo? Kaj pa Zoki?
-2
resni.ca 21.04.2026 ob 8:57
@Tak
— glupfejzbuk (@glupfejzbuk)
-1
kučan nima veze 21.04.2026 ob 9:24
@cenzura
Kučan nima veze, Zoki je pa menda 73.
-2
ja komot 21.04.2026 ob 9:26
@koliko časa
Komot je še 10 let . ( (
1
cenzura 21.04.2026 ob 9:26
@kučan nima veze
Jaja, Kučan nima veze, samo na vsakih volitvah sodeluje brez da bi kandidiral. Tipično goljufanje na “levi”.
-3
Xy 123 21.04.2026 ob 11:17
Bo pač jemal kredite kot nas je že prej zadolžileval.
3
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu
Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
21.04.2026 ob 6:50