Sindrom Janeza Janše

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
Tak
21.04.2026 ob 6:50
Strokovnjaka za zjebanje javnih financ. Še niti ni na vladi, in že vse pada. Javne finance gredo v maloro že samo ob vedenju, da vlado prevzema Princ Teme. Kaj bo šele, ko pride na oblast. Razpad sistem. Instant. Še kolcalo se nam bo po Robertu Golobi.
6
Avatar gosta
Zgrožena
21.04.2026 ob 6:55
Samo slabo mi je ko se Šircljs omenja za ministra za finance. Kot da se vrnemo v leto 1600. Želeli so naj imejo, sužnji.
6
Avatar člana Čveka
Čveka
21.04.2026 ob 7:15
Naj ne bo tako prepričan v svoje mandatarstvo in stolčkanje svojih vazalov, preveč že imamo z njimi slabih izkušenj.

Narod se mu bo uprl in on to ve. Zato si tudi kupuje čas in upa na apatijo v stilu “naj pač bo, kar bo”. Mislim, da je tokrat ne bo dočakal, če je vsaj še nekaj razuma in občutka za poštenost ostalo živega.

Zdaj se igra s svojimi sateliti in jih izigrava, ker dobro ve, da se jim mudi na stolčke, na ponovnih volitvah bi glede na prikazano v zadnjih trdnih namreč ostali pred parlamentom. Tudi oni ga bodo počasi pogruntali, kot ga je doslej že Novak, Tonin in še kdo.
3
Avatar gosta
Itak da ja
21.04.2026 ob 7:20
Tako kot imajo levaki v ZDA sindrom, znan kot TDS, imajo naši slovenski levaki sindrom JDS. Janša vlade sploh še ni sestavil, pa je že panika, jok in stok, grožnje s kolesarjenjem in množičnimi protesti, vpitje, rjutje, metanje po tleh, skakanje po trepalnicah, postavljanje na glavo, množična levakarska histerija in izbruhi besa.

Levaki, vsem normalnim ljudem povzročate nekontrolirane izpade smeha!🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Kar tako dalje.
-4
Avatar gosta
verjemite
21.04.2026 ob 7:57
@Čveka

Janša ne bo sestavljal vlade, Golob se pa se je vsral, glede na stanje, ki ga je zapustil, torej bo naplavilo koga iz demokratov ali pa nsi-ja za kakega pol leta, potem pa potop!
PS
JS ne bo imel niti za letni regres brez novega pufa, veš to? Tole je posledica vladanja ljudi, ki jih tako zelo cenite.
-1
Avatar gosta
čveka 123
21.04.2026 ob 8:02
-1
Avatar gosta
bodimo optimisti
21.04.2026 ob 8:05
@Tak

Bodimo optimisti, mogoče pa le ne bo !
2
Avatar gosta
sevedane
21.04.2026 ob 8:12
@bodimo optimisti

Seveda ne bo.
3
Avatar gosta
koliko časa
21.04.2026 ob 8:33
Koliko časa bo še J v politiki? Star je cca 70. Lahko je še 10 let ? !!
-1
Avatar gosta
cenzura
21.04.2026 ob 8:38
@koliko časa
Koliko je str Kučo? Kaj pa Zoki?
-2
Avatar gosta
resni.ca
21.04.2026 ob 8:57
@Tak
-1
Avatar gosta
kučan nima veze
21.04.2026 ob 9:24
@cenzura

Kučan nima veze, Zoki je pa menda 73.
-2
Avatar gosta
ja komot
21.04.2026 ob 9:26
@koliko časa

Komot je še 10 let . ( (
1
Avatar gosta
cenzura
21.04.2026 ob 9:26
@kučan nima veze
Jaja, Kučan nima veze, samo na vsakih volitvah sodeluje brez da bi kandidiral. Tipično goljufanje na “levi”.
-3
Avatar gosta
Xy 123
21.04.2026 ob 11:17
Bo pač jemal kredite kot nas je že prej zadolžileval.
3
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026