Ja, par vprašanj odgovori, potem je potrebna prijava z mailom. Že kar nekaj časa. Ne uporabljam ga sicer.
Saj veš, če je zastonj, si ti produkt.
-1
Računalniški shiranec 27.06.2026 ob 15:19
Imaš direkt Googlovega. Chat Gpt pusti pri miru.
0
Stara forumašica 27.06.2026 ob 15:21
Uporabljam, dokler mi odgovarja brez prijave.
Geminija pa ne uporabljam na telefonu, ker imam Gmail aplikacijo, in ne že pozdravi kar po imenu.
0
ui 27.06.2026 ob 15:36
tko je bilo že na začetku, potem so mal sprostili, da se folk navadi, zdej ko ste navajeni bi pa spet kasiral radi 🙂
drugač so kar velike razlike med temi UI, zastonjkarske so najbolj splošne.
0
Parla 27.06.2026 ob 16:10
A ste res tako neuki in bebavi (se opravičujem) da dajete svoje podatke umetni inteligenci?? Ajooooj a vam ni dovolj da nas spremljajo preko vseh možnih kartic, mailov, kamer po cesti Itd....Nikoli nisem uporabila UI in je ne bom. Že tako nas sledijo na vsakem koraku.
0
kva 27.06.2026 ob 16:27
Uporabi začasni email recimo yopmail in podobno.
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu
Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
27.06.2026 ob 7:35