SDS nima nič s prisluhi, predvolilni prdec se je razblinil, avtorji brez posledic

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
Vzrok in posledica
20.03.2026 ob 9:38
Po celem tednu mešanja megle in izmišljenih zarot Mosada se je izkazalo, da na vsem skupaj ni nič in da SDS nima nič s prisluhi.
A bojo tisti, ki so to predvolilno pasjo bombico propagirali, odstopili? Bo prišlo za njih do kakšnih posledic? Bosta strankarski RTV Slo in Necenzurirano še vedno enako hitro in nekritično medijsko pokrivali akterje tega viharja v kozarcu vode?
Kaj bo z vsebino prisluhov?
2
Avatar gosta
Jah
20.03.2026 ob 9:41
Janša je bil izjemno neprepričljiv, da nima nič s prisluhi. Če bi bil nedolžen, bi po moje to bolj izpostavljal, tako sem dobil pa bolj občutek “ma daj nehajte že s temi neprijetnimi vprašanji”.
2
Avatar gosta
Vzrok in posledica
20.03.2026 ob 9:44
Razumem, opozicija mora dokazati nedolžnost, Zokiju, Golobu & Coje treba dokazati krivdo
1
Avatar gosta
Leve špeckahle
20.03.2026 ob 9:59
A bomo spokali te leve špeckahle, ki hodijo blatit Slovenijo v Bruselj?
Brez dvoma, sikter Levajzi!
0
Avatar gosta
pa kako
20.03.2026 ob 10:04
Mosad pač res nima kaj s temi posnetki.

Bivši specialci Mosada pa zelo verjetno ja, ker so jim enako taktiko že dokazali in so bili obsojeni.
In ti bivši specialci so bili tudi na sedežu SDS.
0
Avatar gosta
Lažeš, kradeš, b
20.03.2026 ob 10:10
@pa kako
Jaz pa mislim, da so bili na sedežih poleg bivših funkcionarjev te vlade.
Za sedež SDS pa predloži dokaze.
Kaj pa če so bili pa skupaj na njivi z Mihcem, ki zdaj nekaj rovari?
0
Avatar gosta
ne levi ne desni
20.03.2026 ob 10:15
@Jah

njegovo konstantno arogantno posmehovanje na soočenjih gledalcu že s povprečnim IQ pove vse.
3
Avatar gosta
pa kako
20.03.2026 ob 10:20
@Lažeš, kradeš, b

Ni pomembno, kaj ti misliš, pomembno je, da je Janez (ko se je končno spomnil) povedal, da so bili pri njih na sedežu stranke.
0
Avatar gosta
Vzrok in posledica
20.03.2026 ob 10:22
@ne levi ne desni
Če je kdo aroganten in nadut na soočenjih, je to Golob.
Najbolj je pa smešno dejatvo, da so Levake eni privat detektivi ujeli na kamero in Levakarji zdaj jokcajo v Bruslju in špecajo opozicijo, ki ni imela nič s tem.
-3
Avatar gosta
jah
20.03.2026 ob 10:23
Ne nakladaj, stvar je šla v preiskavo in ko se izkazalo, da je resnična, je šel Golob naprej na mednarodno raven v opozorilo vsem.
1
Avatar gosta
hahaha
20.03.2026 ob 11:17
@jah
Preiskava s strani njegove policije. To kar poka od kredibilnosti.
-1
Avatar gosta
Xy 123
20.03.2026 ob 12:27
Pa kaj si ti avtor bolan v glavi. Vse je zakuhal Janša. In zakaj ta gnoj vlečeš zdaj iz dreka.
-1
Avatar gosta
ne
20.03.2026 ob 12:54
@hahaha

Nobene njegove policije, posnetki so šli v tujino.
0
Avatar gosta
sploh jih ne pozna...
20.03.2026 ob 13:36
Sova je posredovala materialne dokaze glede obiska treh predstavnikov Black Cube na Trstenjakovi 8, kje je sedež SDS.

Direktor Sove Joško Kadivnik je članom Sekretariata Sveta za nacionalno varnost danes predstavil celotno dogajanje 10. in 11. decembra 2025 skupaj z materialnimi dokazi o obisku treh predstavnikov paraobveščevalne korporacije Black Cube - Giore Eilanda, Lirona Tzura in Dana Zorelle - na Trstenjakovi ulici 8 v Ljubljani, kjer ima sedež stranka SDS, so sporočili z vladnega urada za komuniciranje.

Več na: https://www.zurnal24.si/slovenija/novi-dokazi-o-obisku-izraelskih-obvescevalcev-na-sedezu-sds-456326 - www.zurnal24.si
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 40 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026