Razbarvanje perila zaradi plesni...

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
lena
30.08.2014 ob 16:38
A se da kako popraviti perilo oz. majca, ki se je na mestih razbarvala zaradi plesni? Sm dala mokro majco v posodo za perilo in kr perila nisem oprala mislim da 3 tedne je spodaj vse splesnelo in zdaj mi je plesen čisto razžrla dve zlo lepi majčki 🙁 sm oprala in so ostale take razbarvane pikice in mesta, prej je blo vse enobarvno zdj pa so taki flekci gor, nekje je čist razbarvano - so take oranžne lise. Se da kaj nardit al lahko majčke samo vržem?
0
Avatar gosta
xyz
30.08.2014 ob 16:43
če je bela majčka jo daš v varikino. Če je pa pisana pa mislim da ni pomoči. Kako ti uspeva prat na 3 tedne? Jaz imam žehto vsak dan, konec tedna pa po par strojev.
0
Avatar gosta
lena
30.08.2014 ob 16:45
Ena je bela, druga je črna. Bom probala. Kaj pa je to sploh varikina in kako naj jo dam prav? lahko poveš kaj več? Nisem imela čas prej oprat (ni se mi dalo).
0
Avatar gosta
xyz
30.08.2014 ob 16:51
Če jo rabim uporabljam to taprvo. Drugače pa mi je enkrat rekla trgovka v Mercatorju, da ona zoper madeže izkuhinjskih servetov, uporablja kar Domestos. Če ga imaš lahko poiskusiš tudi ti. Samo pazi, oboje je jedka tekočina, ker če ti kam kapne ti bo takoj razbarvala tkanino. Pa delaj z rokavicami. Navodila so na flaši. https://www.google.si/search?q=varikina&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=SeQBVKbBJcHuyQPz4oHwAg&ved=0CBwQsAQ&biw=1366&bih=622
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 40 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026