Puklasti že hoče podtakniti sebe za vodjo

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
Jao
26.10.2025 ob 14:57
Puklasti šef desne globoke države, se je že zbal da pride do revolta, ki ga globoka država ne bi povsem nadzorovala in je isto kot v Savljah se nastavil, da bo organiziral proteste pred parlamentom.

Povsem pričakovano in to je recept, da bo vse po starem in da bo nekdo, pobral kup glasov a zgolj mešal meglo. V stilu Ruparja, naredimo veselico in gremo domov in vse je ok.

MAR STE TAKO GLUPI DA NE VIDITE?

Zasluži si da je izvižgan in se na govorniški oder da naključne ljudi.
Mesec in podobni levičarji bi morali pa itak vsi odstopit z Golobom vred ki ima za vzornika Hararija, ki odprto govori, da treba ukinit človekovo svobodo in ukiniti človeško vrsto in jo nadomestiti s kiborgi.
0
Avatar gosta
misliš janša?
26.10.2025 ob 15:09
Janša, da bi bil vodja? Kje, česa?
0
Avatar gosta
podtakniti sebe?
26.10.2025 ob 17:12
Za vodjo? Kaj bi vodil?
0
Avatar gosta
jap
26.10.2025 ob 23:08
Še eden ki bo poskrbel, da bo nabral politične točke do volitev in da folk vse pozabi in trpi dalje.
Potem pa bo imel spet moč zaplinjati Slovence, če bo želel.
0
Avatar gosta
jap jap
26.10.2025 ob 23:12
@jap
Tako je to. Tako nekako je to. No ja.
0
Avatar gosta
in...
26.10.2025 ob 23:14
Prebeliča in Logarja pa mediji bildajo za še hujšo kopijo Goloba.
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026