Imate izkušnjo s tem, ko ste iskreno in predano molili in predali vse Univerzumu, da ste bili uslišani in se vam je prošnja uresničila? 🙏
0
Sovražim Janšo prvi !!! 26.05.2026 ob 11:01
Ja imam dobro materialno izkušnjo, mnogokrat sem prosil in molil, hodil k maši, od malega sem si želel lastno hišo. No in končno me je Gospod uslišal, res pa je , da sem materialno in finančno sam kar veliko pripomogel k uresničitvi. In danes stanujem v svoji hiši, ki sem jo naredil brez kredita. Tudi to je nekaj, hvala ti Gospod!
0
Ja 26.05.2026 ob 11:13
Večkrat prosila Jezusa,predvsem me pozdravil.Hvala Gosopd🙏🏻
0
Taktoje 26.05.2026 ob 12:47
Najbolj pomaga tistim, ki so si nagrabili javno premoženje.
Kar nam je univerzum namenil, to nam bo dal, pa se lahko po glavi mečete za vsemi bogovi. Pa imam vse dokumente, da ne bo pomote.
2
Vrindavan 26.05.2026 ob 12:47
Iskreno sem prosila in večkrat so se velike zadeve rešile ….
Hvala. 🙏
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu
Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
26.05.2026 ob 9:28