Primerjajo obe dami na včerajšnji proslavi. Katera vam je bila bolj všeč v svoji celostni podobi ?
-2
Dama pa je??? 25.06.2026 ob 10:53
Če bi bili dami, bi kot prvo imeli spodobne soproge, ne pa teh dveh kriminalcev.
5
tako 25.06.2026 ob 11:23
@Dama pa je???
Nobena dama ne bo nekega primitivneža poročila.
3
Taprav desničar 25.06.2026 ob 11:28
Ena je poročena s Šiptarjem, druga s Srbom. Nobene razlike ni 🤣
0
kaj naj bi povedali 25.06.2026 ob 11:31
Nisem gledal. A sprašuješ, kako izgledata? Ali, kako pašeta k svojima možema?
1
urška in 25.06.2026 ob 11:36
Urška je bila vedno fejst. Sedaj je že par let nisem videla. Za JJ je to super izbira. Stevanovič pa nisem vedela niti, da je poročen.
0
Hahaha 25.06.2026 ob 11:41
@Dama pa je??? ....V Sloveniji imamo bolj malo spodobnih soprogov...Ti- ga imaš?
0
Poč poč 25.06.2026 ob 11:41
@urška in
Stevanovič je počen, ne pa poročen. Ziher je njegova poročna listina tudi fejk. Fitneserji so vsi toplovodarji.
0
Pujsa 25.06.2026 ob 11:42
Pujsa je zmagala z gracijoznostjo in eleganco. Edino za govornico jo je malo zaneslo ...
3
uf 25.06.2026 ob 11:55
@Pujsa
Jaz Kokotove nisem opazil.
0
kokotova? 25.06.2026 ob 12:05
@uf
Kokotove?
1
govoriš o NPM 25.06.2026 ob 12:06
@Pujsa
Meni je bil njen govor všeč. Zelo dober , celo.
0
M 25.06.2026 ob 12:12
Pa kaj ima Kokotova z vprašanjem. Malo se zamislite, kaj klobasate. Ker je malo močnejše postave, je nimate pravice obmetavati s takimi vzdevki, ne nje, ne kogarkoli. Bi enkrat prav rada videla vaš izgled. Meni deluje inteligentna in simpatična, kolikor se jo do zdaj slišala.
Aja, meni zmaga Urška, je naravna lepotica in se lepo stara.
0
Fejst 25.06.2026 ob 12:15
Obe sta fejst, bolj kot njuna moža.
1
Urska 25.06.2026 ob 15:58
Meni urska
0
Blizu 25.06.2026 ob 16:45
Urška je naravna lepotica. Včeraj je izgledala odlično, kar sicer žal ne. Vesna ne zaostaja mnogo za njo.
-1
nepoučen 25.06.2026 ob 16:47
Link na kakšne slike? za tiste, ki nismo gledali.
1
brane 25.06.2026 ob 16:50
Jeeej, nov veter po Robijevi Tinci...končno.
3
nepoučen 25.06.2026 ob 17:00
Sem našel slike. Obe sta super dobro zgledali in bili zelo primerno urejeni za proslavo takega ranga. V stilu, ne preveč, ne premalo. Marsikatera druga (pa tudi nekaj moških) je bila pa OMG. Brez okusa, neprimerno, brez sloga, čisto out.
2
Ne vem no 25.06.2026 ob 17:01
Urška se je zelo postarala odkar je z JJ. Ni ji lahko.
0
nepoučen 25.06.2026 ob 17:05
Pirc Musar v teh njenih kostimih tudi ne zadane ravno bistva. Ista kot nekoč Angela Merkel. Ja ok, nima ravno lepe postave, pa kaj potem. Vseeno bi lahko našla nek slog, ki bi sodil na njeno postavo. S temi kostimi je skrajno dolgočasna, pa tudi primerni niso vedno. Na večerno prireditev ne greš v kostimu, to je za čez dan za v pisarno.
saj se najdejo tudi večerne ali pa cocktail obleke, ki lepo pašejo na bolj obilne postave. NPM pa zgleda vedno isto. Čisto vseeno, če bi prav zares imela vedno isti kostim gor. saj ni nobene razlike.
2
Zabavno 25.06.2026 ob 17:15
Hm, če primerjam? Na takih proslavah ne pašejo rameni goli. Starši so nas učiili, da v službah, pogrebih, porokah....morajo biti pokriti rameni.
1
Itak 25.06.2026 ob 17:20
@Ne vem no
Predstavljaj si vsak dan živeti pod pritiskom.
0
o sveta preproščina 25.06.2026 ob 21:12
Po slikah sodite katera je večja dama? Po tem kako izgleda? 😆
Resno ljudje no, zakaj uporabljate besede katerih pomena ne poznate?
0
uglajene in damske 25.06.2026 ob 21:14
@Zabavno
Zelo damsko to:
ne pašejo rameni goli
morajo biti pokriti rameni.
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu
Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
25.06.2026 ob 10:31