A ni bila mama prijateljica enega poročenega gospoda?
-1
??? 22.12.2025 ob 0:42
Renato ŽAGAR!???
1
adfahladfh 22.12.2025 ob 8:12
ne ne ata se piše nekaj na s. Ko se je mati spentljala z njim, je bil poročen, potem pa je hodil od ene do druge ženske, tako da ima Tanja priimek po mami. V resnici nikoli ni bilo hepi femili, kot bi sedaj po materini smrti rada Tanja farbala folk. Sicer pa ni čudno, da se sama storila isto.
0
nekoč 22.12.2025 ob 9:00
Na televizijskem ekranu je pisalo Renato Resnik.
Nekam čudno deluje, kot, da se sedaj zelo dobro razumeta, pa vendar se vidi, da ni vse tako lepo.
Mož je star 85 let in kot, da bi se mu Tanja Žagar opravičevala za nekaj, česar ni naredila prav. Gledalci seveda ne vemo, kaj naj bi to bilo.
Nikdar se ga ni slišalo peti, sedaj pa na njenem koncertu, na nacionalni televiziji, seveda tudi mažakar ne poje prav lepo.
1
Kaj to 22.12.2025 ob 11:10
Pa kaj te vse foxyce so neki čudne al kaj? Sem bla cel čas foxy teens njihova velika oboževalka pa nisem nikoli opazila, da bi mele kaj "razdrte" familije al ne vem kaj podobnega. Ampak odkar niso več foxy teens prihajajo na plano neke čudne zgodbe.
0
apel 22.12.2025 ob 17:47
@nekoč
Razumem bolj v smislu, ko ji je umrla mama, se je zavedla, kako je, če izgubiš starša. Da je pela z njim, pa sporočilo gledalcem po naslovu pesmi, da je fajn, da je on še ob njej in tudi vsem ostalim, da gremo skupaj naprej, da niso pozabljeni in odveč.
1
Renato resnik 22.12.2025 ob 19:53
Joj, kako vas moti to, da dekle poje s svojim očetom, saj poje tudi Vlado Kreslin.
Pa kaj, če ima tudi drugo družino. Onadva se očitno rszumeta in radostno pojeta skupaj.
Lepo.
1
Dekle? 23.12.2025 ob 7:40
@Renato resnik Baba je preko 40, kako dekle neki.
-2
Miša 24.12.2025 ob 15:41
Sodeč po pisanju zgoraj, ima Tanja Žagar polbrate in polsestre in mačeho?!?
Če kdo ve, naj napiše.
Ker je njen oče Renato Resnik, je mogoče Vili Resnik polbrat Tanje Žagar.
Oba imata dober glas.
0
kranjski janez 24.12.2025 ob 15:43
a dejto no, a oba imata dober glas, Vili Resnik ga ima res
0
Firbec 24.12.2025 ob 15:48
Kdo pravi, da Vili Resnik nima glasu?
Samo pomislite, kakšna zvezda je na slovenski pevski sceni!
Saj skoraj ni oddaje na TV, da ne sodeluje s svojim petem.
Pri dvainšestesetih letih.
62 let
Tudi Tanja Žagar poje veliko. vendar na radijskih postajah
0
Brat in sestra po poli 24.12.2025 ob 16:00
Tudi jaz sem razmišljal, ko sem prebral ime očeta od Tanje Žagar, ki je bil dvakrat poročen. Nič takega, še manj hudega.
Ķaj pa, če sta Tanja Žagar in Vili Resnik polsestra in polbrat?
Petje v družini?!
1
PP 24.12.2025 ob 17:51
Mar je to zgolj naklučje, kar je razkrila televizija, da sta morda Vili Resnik in Tanja Žagar otroka istega očeta Renata Resnika.
Ali so to zgolj natolcevanja?!
0
Bjhgvbb 24.12.2025 ob 20:28
Nič dvakrat poročen. Tanji no mamo je Mel za popoldansko dejavnost
0
Resnik 24.12.2025 ob 21:39
Ne glede na vse, iz zgoraj navedenega obstaja možnost, da sta pevca potomca istega očeta, to je Renato Resnik.
Televizijski posnetek je to spodbudil ali razkril?!?
0
mešano na žaru 25.12.2025 ob 11:52
Vili Resnik pa nič, Če bi bilo kaj resnice, bi Vili Resnik razglasil javno in glasno svoje sorodstvo, načrtovano ali nenačrtovano.
No, saj so tudi otroci od Tanje Žagar v sorodu z otroki, ki jih je imel Miki Šarac z eno drugo žensko in so ti otroci verjetno že odrasli.
Tanja Žagar je s svojo pojavo na televiziji in razkritjem svojega očeta, razvnela strasti gledalcev.
0
Zabavno 25.12.2025 ob 15:56
Pri nas ima pol vasi isti priimek🤔
0
Miki miška 25.12.2025 ob 17:41
Upam, da ti ljudje v vaši vasi niso vsi z razmnoževalnimi odnosi med sabo.
Je čudno, da nihče ne omeni sorodstva Tanje Žagar s
svojimi ožjimi sorodniki sedaj, ko tako poudarja, da je iz pevske družine.
0
Vso srečo 26.12.2025 ob 8:26
Sedaj sem še enkrat pogledala to oddajo in ta čvek.
Pa res, možno, da sta Tanja Žagar in Vili Resnik polbrat in pol sestra.
Vse to poudarjanje o pevskih talentih.
0
Buco 26.12.2025 ob 9:07
Pa ste ene 🤐
0
Raztrgana plahta 26.12.2025 ob 9:13
Prav ji je, kaj pa toliko javno izpostavlja svojo žlahto.
0
Ahhh ja 26.12.2025 ob 10:36
A se je treba tem pevkam tako ven metat? Pojejo naj in to je vse! Ne potrebujemo 500 informacij o njih: kdaj je šla lulat, kdaj je šla kakat, pa kdo je foter in kdo ni! Nas prav malo briga!
0
Nebodigatreba 26.12.2025 ob 11:10
Višek pa, da poje z očetom, ki ga ni nikoli omenjala v javnosti.
Potem pa kritika na vse, ki jih zanima.
0
Damjan Murko je res car 26.12.2025 ob 11:21
@Ahhh ja
Glej časi, ko so pevci samo peli so minili tam na začetku 80. let prejšnjega stoletja. Od Madone dalje, pa tudi nekateri že prej, se ven mečejo z vsem kar jim glih prileti na počeno pamet. Dobro, ponudba in povpraševanje in obratno. Konkurenca je izjemna. Neka Micica iz Spodnjega šentrekelca lahko poje kot slavček, a brez reklame, tudi ali sploh samo slabe, ne bo nič od nje. Dobre piarovce imajo le najslavnejši in najpremožnejši, ostala tovrstna srenja pa vsak po svojih zmožnostih. Ste se kdaj vprašali zakaj je tako? Če vas ubogih na umu in duhu ne bi tako divje zanimalo kdaj se kakšna taka frača ali utrganec pomokri in fserje, tega ne bi bilo. Cajtngi bi imeli bore malo za natisnit ali objavit, skratka življenje bi bilo še precej bolj ubogo kot je. Kar pa se Tanje tiče, verjetno ima ali je imela očeta in mamo, Vsa dvospolna bitja imajo tak model razmnoževanja. Vse ostalo se vas naj ne tiče!
0
Miki miška 26.12.2025 ob 12:08
A veste, da se pevci sami sebe promovirajo.
In tako je tudi Tanja Žagar samo sebe promovirala s predstavitvijo očetovih pevskih sposobnosti ter promovirala sebe in posledično odprtje teme, ki so jo odprli njeni poslušalci.
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 40 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu
Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
21.12.2025 ob 21:48