Tudi to se zgodi in to na svetovnem prvenstvu.
Niti Nemčija ni več to, kar je nekoč bila. Ekvador jo je nadigral.
Zato je nogomet tako zanimiv, navdušujoč.
Sam spomnite se BIH in caka nas se kaj lepega, presenečenje, ki nas bo navdušilo.
0
večer 27.06.2026 ob 6:36
Poletni, topli večeri so kot nalašč za gledanje nogometa, čeprav z zamikom.
Te tekmovalne ekipe imajo enormne razdalje.
Hladno pivo in poletni večer ob gledanju nogometa, pravi recept za ohladitev.
0
football 27.06.2026 ob 9:37
Eni kalkulirajo, pa se jim ne bo izšlo. Tudi Italijani so bili svetovni prvaki.
In kje so sedaj ?
0
zmaga 27.06.2026 ob 10:05
Norvežani so gajstni s tem svojim mladeničem, Haalandom.
0
Gigantura 27.06.2026 ob 12:31
@zmaga
Ne gledam tekocih tekem, finale bom zagotovo.
Upam, da Norvezani pridejo v finale... Imajo genialno navijasko ekipo 😂 👌
— MarioNawfal (@MarioNawfal)
0
beboti 27.06.2026 ob 19:15
use podplačano, da zgubijo ...
0
beboti 27.06.2026 ob 19:16
ne verjemi videnemu 😅
0
beboti 27.06.2026 ob 19:18
VAŽEN JE EDINO SENAR
0
da 27.06.2026 ob 19:42
Sprašujem se, kako, da nogometne ekipe kot so Egipt, Bosna, Ekvador tako silno napredujejo v igranju nogometa.
Nogomet v Evropi pa nekako izgublja svoj naboj, ni več fascinanten, navdušujoč.
0
beboti 27.06.2026 ob 19:45
In ko kdo reče folku, da JE FUKNJEN, NOR, ker verjame videnemu ... ima tudi prav.
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu
Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
27.06.2026 ob 6:06
Niti Nemčija ni več to, kar je nekoč bila. Ekvador jo je nadigral.
Zato je nogomet tako zanimiv, navdušujoč.
Sam spomnite se BIH in caka nas se kaj lepega, presenečenje, ki nas bo navdušilo.