400 000 bedakov na 490 podlage 23.06.2026 ob 16:02
@ok resno
Kdaj in kje sem napisal da sem v najvišjem razredu ?
pa tudi če sem( bi bil) kaj to tebe briga, preklet zahojenc, vklopi že možgane , na tak način boš vedno na dnu !
0
ok resno 23.06.2026 ob 16:33
@400 000 bedakov na 490 podlage
Veš kje je dno? Tam kjer rabite politike da lažje živite. Jaz jih ne. Mi dol visi kdo je tam gor. Poskrbim da je vedno mi dobro. Tu pa očitno sami takšni da se na politike za svoj obstoj zanašate. Dost patetično. Grow up.
-1
400 000 bedakov na 490 podlage 23.06.2026 ob 16:37
@ok resno
Sedaj se nekaj lepega delaš ko si zavozil na celi črti, več njih ti je lepo povedalo da si neumen in da daj mir !
1
realnost 23.06.2026 ob 16:56
Tako dobro kot sedaj ljudje živijo niso še nikoli v zgodovini slovenije.
V štirih letih se jim je tistim na najslabših plačah le ta povišala za več kot 30%. Dobili so še božičnico. Neto dohodek se jim je povišal 28% letno, oz. 3,650e letno. Oz. še več če so dobili več kot minimalni regres.
Tistim na povprečni plači se je povišala za 27% + božičnica. Neto dohodek se jim je povišal za 28% oz. več če so dobili višji regres od minimalnega.
Brezposelnost je zgodovinsko najnižja.
Zadolženost vs BDP 10% nižja kot je bila pod zadnjo vlado Janše.
BDP je bil lansko leto 21% višji kot bdp pod zadnjo vlado Janše.
0
Nerealnost 23.06.2026 ob 17:47
@realnost to je nerealno..se bo kmalu spremnilo saj makroekonsko ni vzdrzno
0
realno 23.06.2026 ob 17:55
@Nerealnost
Ja ekonomija ima cikle. Kot vse. Kaj ima to z dejstvi da nam je šlo pod prejšnjo vlado izredno dobro?
0
Opa 23.06.2026 ob 17:57
In kdaj je sedajsna vlada dobila 40% visjo placo.Sej niso niti cel mesec v vladi.Drugace si je pa postopoma vidanje plac zagarantirala prejsnja vlada, ker so mislili da ne bodo popusili.Pa ne spet, saj so dobili volitve,tiste usrane % razlike,plus se hujse,niso mogli ,sestaviti vlade bogi
0
hm 23.06.2026 ob 17:58
@Hosta
Številke kažejo drugače. Realne številke, ne tiste ki vam jih slepim prodajajo se ve kje.
0
Kk tk 23.06.2026 ob 18:04
Zajemanje s ta veliko žlico. Jastogi so pač dragi.
Zakaj pa oni ne dobijo pribitka bonitete? Za avto, za jastoge...?
To vse bi moralo šteti kot dohodek!
Po možnosti vseh teh gostijo, pa so imeli še malico plačano.
Vsak ki pride gor...se na vso moč trudi, da prekosil prejsno vlado v stroških in ekstra servisu
23.06.2026 ob 16:02