Povejte iskreno, a je tole vam normalno ali je duševna bolezen

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
liberalno
27.04.2026 ob 20:30
0
Avatar gosta
to je sekta
27.04.2026 ob 20:35
In tale rugoba je profesor na Oxfordu, če prav razumem???
Svet je res šu v k....!

Kako to sploh spustijo v javni prostor?
Pa profesor??? Da predava študentom???
Pa saj menda v takih ustanovah veljjo neka pravila za videz ali je tej sekti vse dovoljeno????

Zato pa povsod zmagujejo desničarji!
0
Avatar gosta
Nič ne razumem
27.04.2026 ob 20:36
V Sloveniji je uradni jezik slovenščina.
1
Avatar gosta
defekti
27.04.2026 ob 20:36
Groza.
In potem se čudijo, zakaj se mladi odločajo za stranke, ki propagirajo tistega pajaca na križu? Vse je bolje, kot tole. Vse.
-2
Avatar gosta
ingliš
27.04.2026 ob 20:38
@Nič ne razumem

Samo v uradnih institucijah.
0
Avatar gosta
8409
27.04.2026 ob 20:52
Hvala bogu da nismo levičarji da ni treba tega zagovarjat pa kastracije otrok, ki jo levičarji zahtevajo.
0
Avatar gosta
rok-1
27.04.2026 ob 20:54
Na Oxford se gre po znanje, a ne?
Kaj je važno kako izgleda tisti, ki to znanje podaja? Konkretno... jaz bi debelo pogledal ko bi naletel na tole - a če je dober v svojem strokovnem področju, mi že čez 10 min ne bi bilo več mar kako izgleda. S kolegi bi se pohecali na njegov/njen račun... in to je to.
-1
Avatar gosta
ne nakladaj
27.04.2026 ob 21:29
@rok-1

Ma daj lepo te prosim, kako nakladaš. Tip ima brado, našminkane ustnice in ogrooooomne jozlne. In ti praviš, da je važno to, kaj govori. Prodajaš bučke. Paq saj to je skoraj tako noro kot da bi profesor prišel v uniformi batmana v predavalnico. A če bi prišel nag bi ti tudi bilo ok?
2
Avatar gosta
bolezen
27.04.2026 ob 21:53
blódnja - fran.si

♦ psiht. zmotna, dokazom nedostopna prepričanost o čem neresničnem; preganjalna blodnja

Blodnje si tipične za shizofrenijo.
0
Avatar člana Gizdalin
Gizdalin
27.04.2026 ob 21:58
Tole prav zagotovo spada na področje osebnostnih motenj in bi moral biti deležen psihiatrične obravnave. Ker to je podobno, kot če bi profesor hodil v spodnji majci, ker bi si želel vzbujati pozornost.
0
Avatar gosta
rok-1
27.04.2026 ob 22:36
@ne nakladaj

Če je tebi nakladanje - kar izvoli.

Meni je pa tako, kot sem napisal. Se pač potrudim izvleči iz situacije tisto, kar lahko. Če imajo takega človeka nastavljenega za profesorja, je v tistem kar počne zelo dober. Sicer bi vedno raje vzeli standardnega umirjenega kravatarja.

Zato se sam potrudim da izkoristim takšne zadeve. Če mi je smešen.... se lahko režim - a še vseeno bom pobral znanje. Če ima neko motnjo... jo pač ima, njegov problem.

In ja - zaradi mene lahko pride tudi nag ali pa v batman opremi. Da dober razlog za za**bancijo, ko je čas za to.
-2
Avatar gosta
Ochu
27.04.2026 ob 22:55
No potem pa se cudite zakaj mladi volijo desne stranke. Kaj je on, moški ženska, oni, nespolni?
@Rok-1, tebi je taka oseba primerna za izobraževalni sistem? Pa daj , ogabna spaka je
0
Avatar gosta
S končano OŠ pač ne ves
27.04.2026 ob 23:13
Piše, da je tutor. To je starejši študent, ki pomaga škorcem v prvem letniku z nasveti glede študija na fakulteti in študentskega življenja. NI PROFESOR.
0
Avatar gosta
povej no
27.04.2026 ob 23:20
@S končano OŠ pač ne ves

Kaj pa jim svetuje? Kako si dedec napumpa joške?
1
Avatar gosta
Hahaha
27.04.2026 ob 23:33
Ja, sigurno, napumpane joške pri dedcu 😂 Škoda, da samozavest ne pride skupaj z osnovnim znanjem.
0
Avatar gosta
S
27.04.2026 ob 23:47
@povej no

‘ Kaj pa jim svetuje? Kako si dedec napumpa joške?’

Kje to svetuje?
0
Avatar gosta
Lol
27.04.2026 ob 23:55
Ja, to svetuje na isti univerzi kot prodajajo diplome iz YouTuba.😂
0
Avatar gosta
predavatelji
28.04.2026 ob 0:06
@S končano OŠ pač ne ves

Tisti, ki imajo kaj več kot osnovno šolo, znajo preveriti še kakšen drug vir. Kaj to pomeni, da imaš tudi ti samo osnovno šolo?
0
Avatar člana aJ rObOT
aJ rObOT
28.04.2026 ob 0:32
svoje spoštovanje v poslu predstavljamo tudi z videzom , urejenostjo, obleko itd. tako, da tale tip je po mojem mnenju po videzu primeren samo za v park, kot kralj ulice,.-- 😉
3
Avatar gosta
jp
28.04.2026 ob 0:38
Zanimivo, kako hitro ocenjuješ profesionalnost po obleki običajno to počnejo tisti, ki nimajo veliko za pokazat drugje.
-5
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
28.04.2026 ob 1:12
@jp Spaka na povezavi ni v nobenem primeru normalno duševno zdrava. Take promovirajo razne Aste Vrečko, Maljevcu in Nike Kovač. Vendar jih bo narava kmalu izučila. Ni prvič v zgodovini, ko se je bolnost razbohotila.
1
Avatar gosta
Jebemti, a ste res tko glupi??
28.04.2026 ob 1:15
UMETNA INTELIGENCA!!!!

PA KAJ STE RES VSI TKO PRFUƘNJENI, DA NISTE SPOSOBNI VIDET TEGALE GRAFIČNEGA ZMAZKA, KI GA JE SPACAL UMETNI ALGORITEM???!!!

IN VI DEJANSKO VERJAMETE, DA MORATE ZATO POSTAT DESNIČARJI??? O, FAK, KAKŠNA GOVEDA ZABITA STE TO!!!
JA, SAJ, DESNIČARJI, KAJ PA LAHKO PRIČAKUJEŠ OD TEH IDÍOTOV DRUGEGA KOT DREƘ NAMESTO MOŽGANOV!!!
-1
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
28.04.2026 ob 1:33
@Jebemti, a ste res tko glupi?? Na Evroviziji jih ne ustvarja umetna inteligenca. In tudi marsikje drugje ne. Seveda se je vse začelo v ZDA in se od tam širilo in se še širi na ves zahod. Tako da niti ni rečeno, da na povezavi ni povsem realen bolnik.

Zdrav človek pač ne bo niti pod razno imel misli, kaj šele potrebe, da svoj videz spremeni v spako.

Bo šlo bedasta debela kura?
-1
Avatar gosta
Zmagovalec
28.04.2026 ob 2:51
@Viharni jezdec saj si ti živ dokaz izrojene spake.
1
Avatar gosta
Izrojeni desnjakarji
28.04.2026 ob 3:42
@Viharni jezdec
Ti si res totalni imbecil!

Padate na takele možgansko gnile fore, še otroc v OŠ prej poštekajo takele pomije kot vi idíoti retardirani!! Se človek vpraša, kdo je dejansko degeneriran! In ugotoviš, da komplet desničarji, najbolj intenzivno pa izrodki v starosti 50+!
-2
Avatar gosta
Spake
28.04.2026 ob 5:07
@Izrojeni desnjakarji Spake, ki si izbirate spol ste prihodnost. 😁 Ko bodo to muslimani popucal. Hitler je bil blažena dušica v primerjavi z njimi.
-2
Avatar gosta
Katoliki pedofili
28.04.2026 ob 5:11
@Spake
Še prej pa je treba iztrebit pedofilske katoliške duhovnike! Desnjakarji degenerirani!!!
0
Avatar gosta
Si ti tudi?
28.04.2026 ob 5:26
@Katoliki pedofili Si ti tudi taka lepota kot je to nedoločeno bitje v povezavi? Zagotovo si. Si si ze določilo kateri podvrsti živali pripadaš?😂😂😂😂
1
Avatar gosta
Zgodovina se
28.04.2026 ob 5:37
@Si ti tudi? te je načevljlala una žabca in histetiraš na forumu.
Bogi Bogi.
Odpiraš teme, da si daješ duška svoji boleči rani.
Liži, liži kaj si pa lezlo v rit.
2
Avatar gosta
Bedasta kura
28.04.2026 ob 5:38
To bedasta kura trola o nekih desnjakarjih? Ono je tolk hendikepirano, na mentalni ravni 3 do 5 letnika.
0
Avatar gosta
Eden in edini je
28.04.2026 ob 5:43
@Bedasta kura viharc liži liži ranico na srcu
2
Avatar gosta
Bedasta kura
28.04.2026 ob 5:48
Menda bo šla bedasta kura na vlak za Maribor. Bo nesel v Maribor namišljen izpuljen las od daljnega sorodnika. To bo njegov življenjski podvig. 😂
0
Avatar gosta
Kako pa kaj
28.04.2026 ob 5:50
@Bedasta kura v mlaki si ostalo samo?
0
Avatar gosta
ok
28.04.2026 ob 9:00
Zakaj točno je važno kako izgleda človek ki nekaj predava? Saj ni predavanje o izgledu verjetno a?
Bi rekla da na oxford ne hodijo neki nerazgledani primitivni mladi ljudje. So videli že vse in razumejo da smo si ljudje različni. Če tega nisi zmožen sprocesirat dvomim da boš kaj hudo uspešen v življenju.
Ampak določen procent populacije pač ne zanima vsebina, ampak paket. Zato imamo take politike in stanje v družbi. Vsebina nima veze. Je niso zmožni sprocesirat. In potem se spravijo na tisto kar so zmožni. Kar je očitno.
-1
Avatar gosta
ni UI
28.04.2026 ob 10:19
To ni nobena umetna inteligenca, ta tip res obstaja, ima profil na instagramu, kjer zgleda tak.

0
Avatar gosta
kolumbija
28.04.2026 ob 10:26
0
Avatar gosta
8409
28.04.2026 ob 10:29
Kaj če si tak jutri izmisli da je konj, jim bo morala država operacijo plačat da si dajo kopita na noge, a bo Oxford zgradil hlev za njega?
1
Avatar gosta
Samo neumnost je večna
28.04.2026 ob 10:45
@8409
Kdo zagovarja kastracijo otrok, bedak? Take kot si ti bi pa bilo res potrebno kastrirati, če ne eliminirati, cerkvenjak, desno zblojeni trol, ki smetiš še bolj kot ta forum že je nasmeten.
0
Avatar gosta
Samo neumnost je večna
28.04.2026 ob 10:48
Kar pa se teme tiče, beli moški se bodo sami uničili, Aškenazijem s tolpami migrantov, ki nam jih lifrajo, to sploh ne bo potrebno. Če se ne znamo obdržati, tudi prav. Saj narava sama izpljune in uniči vse kar ni sposobno za življenje. In "tole" res ni.
0
Avatar gosta
trans otroci slavnih
28.04.2026 ob 10:58
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026