Koliko bo danes takih apokaliptičnih naslovov? Škoda, da naslov ne utripa. 😆 Brez takih naslovov verjetno ljudje ne bi vedeli, da je zunaj vroče.
0
finta je v tem da bedaki nased 27.06.2026 ob 8:44
finta je v tem da imaš mnogo bedakov ki temu nasedajo. če bi bilo to res, bi bilo na morju polno mrtvakov vsak dan.
-5
hulahop 27.06.2026 ob 8:48
sej so v 69 milijonski franciji že našteli 40 mrtvih zaradi "peklenske vročine" 🙂 verjetno je to bila naravna smrt ali infarkt ampak kriva je "peklenska vročina". pa lep vroč dan.
-1
moja je zdele na njivi 27.06.2026 ob 8:50
moja baba je zdele na njivi, nč ni vroče, 16 stopinj, jaz pa mrzu pir pijem pol grem pa tud jest na njivo
-2
sobota 27.06.2026 ob 9:17
saj ogromno ljudi dela v tej (peklenski) vročini, pa so še vedno živi. cestni delavci, gradbeni delavci, reševalci, policija, gasilci, javna dela itd, itd. vroče je le lenuhom, ki se že itak 24/7 skrivajo doma v senci ali v klimatiziranih prostorih.
0
iceman 27.06.2026 ob 9:26
Vi vsi tukaj gor pametnjakoviči,pa pojdite sredi dneva fizično delat na sonce,ne pa štrkat tu gor in pametovat.
1
itak 27.06.2026 ob 9:29
Same razvajene riti se bojijo vrocine.
Res py na vseh poročilih nabijajo o "peklenski" vročini, da ljudi ustrahujejo.
Enkrat covid,enkrat vojne,sedaj peklenska vročina...jao bože.
Ljudje pa skoz po stresom, kdor pač gleda tv.
3
prijetno 27.06.2026 ob 9:40
Tistemu, ki je napisal, da je žena na njivi, povem, da sem bila tudi jaz na vrtičku. Lepo je bilo. Nič prevroče. Sredi rastočih sadik je prav prijetno in osvežujoče.
Zgodaj zjutraj je dobro. Sem vstal ob petih. Zvečer je pa vsak dan slabše. Le da tele ki je odprlo temo tega ne ve, ker ni riti premaknilo kdo ve koliko let že.
Sem šel vceraj ob pol osmih zvečer kosit po vinogradu z nahrbtno lakserco. Nisem nikamor prišel, sem se na dva metra ustavljal in malo odpočil. Komaj po deveti je ratalo znosno, da se je dalo normalno dihat.
Res ste na nič navajeni.
Same razvajene riti.
Tko!
1
... 27.06.2026 ob 13:04
To je bilo že odnekdaj in smo navajeni.
Vi mehkužci pa jamrate.
1
Vam povem 27.06.2026 ob 13:07
Le glejte tv, da vam plozajo o "peklenski vročini"in vas psihirajo.
0
jst 27.06.2026 ob 13:10
@Aloha
Sem v Novigrad Istra.
Zjutraj je bilo 24 stopinj, sedajle, ko je najbolj vroče ,34...
Nam je normalno za poletni čas.
0
dežurna ekipa 27.06.2026 ob 13:18
zakaj pop tv in rtv ne pošljeta novinarjev na teren, da bi se vsakih 5 minut v živo vklopili v program in povedali koliko stopinj je trenutno??! tako pa ljudje ne vedo ali je še normalno toplo, vroče ali peklensko vroče zunaj. 🙂
0
jaaaa 27.06.2026 ob 13:23
Zakaj?
Zato, ker so plačani zelo dobro, da o tem nabijajo vsak dan.
Vsak normalen človek lahko izmeri s
termometrom.
Ne glejte telefon o temperaturah...vsi plozajo v isti rog.
Pa ven pojdite, da sami preverite.
0
Danica 27.06.2026 ob 13:25
Lep pozdrav v dolino. Trenutno imamo na 1600 m.n.v. prijetnih 21°C.
1
pinky 27.06.2026 ob 13:29
saj so vam levuharji lepo povedali. ko boste nehali uporabljati: nafto, premog, jesti meso, voziti avtomobile bodo pa poletja spet normalna. max. 20 stopinj junija, julija in avgusta. 😆
1
😂 27.06.2026 ob 13:46
@pinky
🤣🤣🤣
Bravo!
1
agenda 27.06.2026 ob 13:48
Agenda 2030 gre naprej, ker smo ovce.
0
To je to 27.06.2026 ob 13:54
"Znanstveniki opozarjajo, da gre za najhujši vročinski val doslej. Po njihovih besedah so tako ekstremne temperature posledica podnebne krize, ki jo povzroča izgorevanje fosilnih goriv" konec citata. 🙂
P.S. Prdenja krav niso omenili.
1
Esmeralda 27.06.2026 ob 16:26
Da tebe kdo posili gnoj.
0
Tvoj 27.06.2026 ob 17:06
@To je to Tvoj smrad tudi pripomore k segrevanju, čeprav se globalno res ne pozna dosti in je zanemarljivo, pa vseeno...
0
leva sekta 27.06.2026 ob 17:16
levuharčki, vam bo mamica ventilatorček ali pa klimico prižgala, da vam ne bo zaradi uporabe osovraženih fosilnih goriv vroče.
oh, kaj pa, če je elektrika, ki bo poganjala ventilator ali klimo iz termoelektrarne šoštanj? 🙂
27.06.2026 ob 8:31
https://www.24ur.com/novice/slovenija/za-jugozahodni-del-slovenije-zaradi-vrocine-v-veljavi-rdece-opozorilo.html
Koliko bo danes takih apokaliptičnih naslovov? Škoda, da naslov ne utripa. 😆 Brez takih naslovov verjetno ljudje ne bi vedeli, da je zunaj vroče.