😆 "Posilstvo" za dobro jutro

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
Jezdec apokalipse
27.06.2026 ob 8:31
Za jugozahodni del Slovenije zaradi vročine izdali rdeče opozorilo
https://www.24ur.com/novice/slovenija/za-jugozahodni-del-slovenije-zaradi-vrocine-v-veljavi-rdece-opozorilo.html


Koliko bo danes takih apokaliptičnih naslovov? Škoda, da naslov ne utripa. 😆 Brez takih naslovov verjetno ljudje ne bi vedeli, da je zunaj vroče.
0
Avatar gosta
finta je v tem da bedaki nased
27.06.2026 ob 8:44
finta je v tem da imaš mnogo bedakov ki temu nasedajo. če bi bilo to res, bi bilo na morju polno mrtvakov vsak dan.
-5
Avatar gosta
hulahop
27.06.2026 ob 8:48
sej so v 69 milijonski franciji že našteli 40 mrtvih zaradi "peklenske vročine" 🙂 verjetno je to bila naravna smrt ali infarkt ampak kriva je "peklenska vročina". pa lep vroč dan.
-1
Avatar gosta
moja je zdele na njivi
27.06.2026 ob 8:50
moja baba je zdele na njivi, nč ni vroče, 16 stopinj, jaz pa mrzu pir pijem pol grem pa tud jest na njivo
-2
Avatar gosta
sobota
27.06.2026 ob 9:17
saj ogromno ljudi dela v tej (peklenski) vročini, pa so še vedno živi. cestni delavci, gradbeni delavci, reševalci, policija, gasilci, javna dela itd, itd. vroče je le lenuhom, ki se že itak 24/7 skrivajo doma v senci ali v klimatiziranih prostorih.
0
Avatar gosta
iceman
27.06.2026 ob 9:26
Vi vsi tukaj gor pametnjakoviči,pa pojdite sredi dneva fizično delat na sonce,ne pa štrkat tu gor in pametovat.
1
Avatar gosta
itak
27.06.2026 ob 9:29
Same razvajene riti se bojijo vrocine.
Res py na vseh poročilih nabijajo o "peklenski" vročini, da ljudi ustrahujejo.
Enkrat covid,enkrat vojne,sedaj peklenska vročina...jao bože.
Ljudje pa skoz po stresom, kdor pač gleda tv.
3
Avatar gosta
prijetno
27.06.2026 ob 9:40
Tistemu, ki je napisal, da je žena na njivi, povem, da sem bila tudi jaz na vrtičku. Lepo je bilo. Nič prevroče. Sredi rastočih sadik je prav prijetno in osvežujoče.
2
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
27.06.2026 ob 10:56
Zgodaj zjutraj je dobro. Sem vstal ob petih. Zvečer je pa vsak dan slabše. Le da tele ki je odprlo temo tega ne ve, ker ni riti premaknilo kdo ve koliko let že.

Sem šel vceraj ob pol osmih zvečer kosit po vinogradu z nahrbtno lakserco. Nisem nikamor prišel, sem se na dva metra ustavljal in malo odpočil. Komaj po deveti je ratalo znosno, da se je dalo normalno dihat.
0
Avatar gosta
res je
27.06.2026 ob 10:59
@Viharni jezdec

Ni za delat zvečer, samo zjutraj!
1
Avatar gosta
Aloha
27.06.2026 ob 13:00
Nadaljevanje 😆

Ledeniki se rekordno talijo, izgubili bodo ves lanski sneg in led https://www.24ur.com/novice/znanost-in-tehnologija/ledeniki-se-rekordno-topijo-izgubili-bodo-ves-lanski-sneg-in-led.html

Francozi se prerivajo za hladilne naprave, na oknih pečejo jajca
https://www.24ur.com/novice/tujina/v-franciji-umrl-se-cetrti-otrok-55-ljudi-utonilo.html

Vročinski val se pomika nad srednjo Evropo, v Nemčiji temperaturni rekord
https://www.rtvslo.si/okolje/vrocinski-val-se-pomika-nad-srednjo-evropo-v-nemciji-temperaturni-rekord/786572

Za jugozahod države rdeče opozorilo. V Kopru malo po osmi uri zjutraj že 30 stopinj Celzija.
https://www.rtvslo.si/okolje/za-jugozahod-drzave-rdece-opozorilo-v-kopru-malo-po-osmi-uri-zjutraj-ze-30-stopinj-celzija/786551

P.S. To je vse napisano danes.
0
Avatar gosta
itak
27.06.2026 ob 13:01
@itak
Podpis.
0
Avatar gosta
Jbe
27.06.2026 ob 13:03
Res ste na nič navajeni.
Same razvajene riti.
Tko!
1
Avatar gosta
...
27.06.2026 ob 13:04
To je bilo že odnekdaj in smo navajeni.
Vi mehkužci pa jamrate.
1
Avatar gosta
Vam povem
27.06.2026 ob 13:07
Le glejte tv, da vam plozajo o "peklenski vročini"in vas psihirajo.
0
Avatar gosta
jst
27.06.2026 ob 13:10
@Aloha
Sem v Novigrad Istra.
Zjutraj je bilo 24 stopinj, sedajle, ko je najbolj vroče ,34...
Nam je normalno za poletni čas.
0
Avatar gosta
dežurna ekipa
27.06.2026 ob 13:18
zakaj pop tv in rtv ne pošljeta novinarjev na teren, da bi se vsakih 5 minut v živo vklopili v program in povedali koliko stopinj je trenutno??! tako pa ljudje ne vedo ali je še normalno toplo, vroče ali peklensko vroče zunaj. 🙂
0
Avatar gosta
jaaaa
27.06.2026 ob 13:23
Zakaj?
Zato, ker so plačani zelo dobro, da o tem nabijajo vsak dan.
Vsak normalen človek lahko izmeri s
termometrom.
Ne glejte telefon o temperaturah...vsi plozajo v isti rog.
Pa ven pojdite, da sami preverite.
0
Avatar gosta
Danica
27.06.2026 ob 13:25
Lep pozdrav v dolino. Trenutno imamo na 1600 m.n.v. prijetnih 21°C.
1
Avatar gosta
pinky
27.06.2026 ob 13:29
saj so vam levuharji lepo povedali. ko boste nehali uporabljati: nafto, premog, jesti meso, voziti avtomobile bodo pa poletja spet normalna. max. 20 stopinj junija, julija in avgusta. 😆
1
Avatar gosta
😂
27.06.2026 ob 13:46
@pinky
🤣🤣🤣
Bravo!
1
Avatar gosta
agenda
27.06.2026 ob 13:48
Agenda 2030 gre naprej, ker smo ovce.
0
Avatar gosta
To je to
27.06.2026 ob 13:54
"Znanstveniki opozarjajo, da gre za najhujši vročinski val doslej. Po njihovih besedah so tako ekstremne temperature posledica podnebne krize, ki jo povzroča izgorevanje fosilnih goriv" konec citata. 🙂

P.S. Prdenja krav niso omenili.
1
Avatar gosta
Esmeralda
27.06.2026 ob 16:26
Da tebe kdo posili gnoj.
0
Avatar gosta
Tvoj
27.06.2026 ob 17:06
@To je to Tvoj smrad tudi pripomore k segrevanju, čeprav se globalno res ne pozna dosti in je zanemarljivo, pa vseeno...
0
Avatar gosta
leva sekta
27.06.2026 ob 17:16
levuharčki, vam bo mamica ventilatorček ali pa klimico prižgala, da vam ne bo zaradi uporabe osovraženih fosilnih goriv vroče.

oh, kaj pa, če je elektrika, ki bo poganjala ventilator ali klimo iz termoelektrarne šoštanj? 🙂
0
Avatar gosta
Strašno
27.06.2026 ob 17:27
Toje kazen božja peklenščki!
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026