Popay, kaj bi storil. Spoznaš seksi babo, ki zna kuhat in pečt, pospravlja, vse fajn, čustveno zrela, ima le eno napako, je volilka SDS. Bi zmogel čez to?
1
Neumno 31.03.2026 ob 17:14
Sprašuješ neumnosti. Tako neumna ne obstaja. da bi si poželela ostarelega psihopata, primitivca in zarukanca popeja.
0
Grenivka 31.03.2026 ob 17:54
Mislim da niti slučajno 🙂 morda pa bi ga zamikale dobre joške kot vsakega moškega 😉
0
zrcalce 31.03.2026 ob 18:21
Volivka SDS niti slučajno ne more bit idealna, v nobenem smislu, pa tud popaj ni lih nekdo, ki bi si ga pametna ženska želela zase.
Sem prepričana da ima popay dober okus za ženskice in SDS ne pride v poštev
Slabo ga čitaš. Kako lahko jebozovnost ženske ovira njena politična ali religiozna pripadnost, če ima ženska dober geštel, kar večkrat poudarja Popaj? Malo si naivna ti to glede moških, tudi rasist ne bi imel ničesar proti, če bi ga lahko namočil v črno čokolado. 🙂 Narava je vedno bila in bo pred kulturnimi produkti, kot je ideologija. 😉
0
Grenivka 31.03.2026 ob 21:23
Nisem naivna samo berem popaya več let in zavohal bi on SDS glivico 😀
-1
Do o od 31.03.2026 ob 21:32
@Grenivka
Grenivka in kaj je narobe z SDS volilko? Kako bi jo zavohala, bi smrdela po hlevskem gnoju? Imela sem te za bolj pametno.
1
8409 31.03.2026 ob 21:33
Potihem si vsak želi tako s tradicionalnimi družinskimi vrednotami in take volijo desne stranke, tudi SDS, ne diskriminirajo in ne izključujejo kot kake druge, ki jih poznamo.
0
Nje 31.03.2026 ob 21:36
@8409
Boljša je vsa zadeta, ki ne ve ali je moški, ženska, ali je trenutno srednji spol, mogoče nespolna. Mora biti naravna, beri grda, glavno pa je da je volilka Svobode , pa tudi če prdi , ima 50 kg viška, ima končano osnovno šolo in je 🤐 kot noč.
Nisem naivna samo berem popaya več let in zavohal bi on SDS glivico
V postelji bi on vse ideološke razlike in ovire premostil, saj ga ne bi v Janša vtikal. 😆
2
Popay 123 31.03.2026 ob 21:44
heh.., volilke SdS nora24tv greznice so naci fašistično komunistično seme in..., to ne more biti ok. v nobenem pogledu, niti za štedilnikom niti v pojstli......
-2
Grenivka 31.03.2026 ob 21:45
Glede SDS volivke bo odgovoril popay, če bere, odgovarjam pa tole glede na naše izjave iz SČ in naša politična prepričanja. Beremo se več let. Ne gre za vonj, se opravičujem če je izpadlo zate žaljivo.
Popaj ni za sado-mazo igrice, on je bolj za klasiko, ne diši mu z znojem prepojeno in v črno usnje odeto žensko telo, da bi ga ena dominantna S(D)S-ovka z bičkom malo disciplinirala, ga z lisicami vklenila za radiator, potem pa, da bi po njeno žvižgal, vpil od bolečin in na njen ukaz prisiljeno vzklikal v pozdrav njenemu velikemu vodji s heil Janša ter prosil miloščine, naj neha. 🙂 Popaj, kaj pa Eva Irgl?
1
hja 31.03.2026 ob 22:08
@Kaj bi storil
Še naprej bi zlorabljal pse in ovce, kot vsi ostali levuharji,
2
fact 31.03.2026 ob 22:39
@Kaj bi storil Seksi, čustvena zrelost in SDS se med seboj izključujejo.
1
Ghost 31.03.2026 ob 22:40
Popay, to je dokaj nepomembna stvar. Midva sva oba vsak po svoje, jaz bolj v desno, mož je bolj levo sredinski volilec, čeprav letos ni šel na volitve, ker pravi da nima več nikogar za obkrožiti. Politika je nepomembna stvar v kompatibilnosti partnerjev, če imata sorodne ključne družbene poglede. Midva z možem se ne kreševa, ker je on vseeno precej sredinski, ne prenese Kordiša , Mesca, enako gledava na davke, gospodarstvo, delo. Če bi pa bil ekstremni, bi mi šel pa na živce.
-1
Ajme 31.03.2026 ob 22:59
@8409 phaha, pajade, tip si želijo desničarke, da si jo podredi, ane? Ti bi itak ženskam odvzel še volilno pravico, kot so enkrat pisal po dolgem in počez. Primitivni bebec!
2
Xx 31.03.2026 ob 23:17
@Ajme
Levicarke so res vse tako grde. Po upravah so same levičarke. Grde babe res, kot da niso Slovenke ali so neko drugo pleme. Neurejene ala Vonta, Vuka, vse so iste. Napihnjene oči, povesene žnable, pa velik grdi štirikotnik na vratu z mastnimi lasmi naokoli. Gor še po možnisti debela očala. Oblečene pa v cune iz Bovšjega, gadno res in še po možniosti v legicah s črtami, kot Pike Nogavičke iz predpotopa. .moja se ni mogla načuditi, da skačejo lahko v pisarnah v tako razvlečenih trenirkah, ki so samo za na sekret. . Raj neham.
1
Smrdi 31.03.2026 ob 23:45
@Ghost[/b@Ghost
Lažes tako dobro, kot da si levičar.
-1
Žabar50 01.04.2026 ob 6:39
Jest sm si tazga hudiča naštimov, bolje da ne veste kako je to pred vsakimi volitvami in referendumi v bajt. Še po 20 letih me skuša preobrniti v SDS-lam.
0
8409 01.04.2026 ob 7:29
@ajme Jp, da si jo podredi, v seksualnem smislu, kaj pa naj bi, ona njega kresnila s strap-onom kot da je volilec Svobode?
-1
Popay 123 01.04.2026 ob 7:46
Fora je v tem, da imam jst desno filozofijo življenja, red (kar pomeni, da more bit tud pojstli pospravljena, ko jo zapustiš..), dlsciplina, delovni pult more bit cist, orodje na svojem mestu, avto čist zunej znotraj, ljudje ob men brez tetovaž, čisto po tleh, ljudje brez obeskov v nosu, skratka skulirani in ne agresivni, ženska urejena, mila, ko jo pogledaš, da ti zastane dah, dama... Itd.
Gledam občasno sanjski moški hr. in ko vidim tisto Antonelo iz Sl. Broda, ne razumem ta dva tipa, kako se oba ne zagrebeta za njo, ženska in tri četrt ne samo ženska in pol.., tud govor, lagan sportski.., manjka..
Skratka, brez dela ni jela... In ja.., ko človek pride do konca, življenja je bolj umret od dela kot ležanja... Ležiš pa takrat, ko pač več ne moreš delat žal.. No najbolj je pa seveda med sexom..
Zdej, karakter, to takoj začutiš... Vse kar je povezano s SdS nora24tv greznico lahko njihov karakter pac normalen človek opiše kot POŠAST.., zlo zla, dno dna, podn podna..., ampak razumem ljudi, staro naseljene zakaj volijo to greznico, jim ne zamerim, živimo v demokraciji..
Drugače pa.., ko se je Slo. osamosvojila, sem bil v vezi z žensko, ki je bila član te zadete, sekte, pač krščansko dekle in so jo preko te cerkvene variante nekako prepričali, no pol so jo pa stalno klicali na sestanke, 1x je prišla domov iz službe in videla spet pošto za sestanek.., rekla, dost jih mam, itak so sami čudni ljudje tam in jih skenslala.. Pac začutila je zlo v tej nori sekti..
0
Grenivka 01.04.2026 ob 8:35
Da potegnem tudi jaz črto - SDS norci so pokazali svoj gnili karakter ko so ljudi v covid nategu prisiljevali v cepljenje! Lagali o covidu. Omejevali gibanje ljudem, ljudje so ostajali brez službe če se niso cepili.... Tega nikdar ne smemo pozabit. Jajo je užival v svoji blesavi vlogi. Vcepil je ljudem strah, kar je močno psihološko orožje. So bili pa tudi ljudje ki so se cepili da so lahko poleti šli na morje. Poznala sem tudi ljudi ki so se cepili in umrli, čez to pa jaz žal ne morem.
@Grenivka Uf. Sam so pa močni, da so to počeli po celem svetu, ha?
2
8409 01.04.2026 ob 9:11
Jp, sploh desničarji so znani cepilci in zagovorniki mask.
-2
Ufuf 01.04.2026 ob 9:23
@8409 bebček, tebi pač ne znese osnovno razumevanje, dej sprijazni se.
2
Popay 123 01.04.2026 ob 9:46
@Imej ti
mhmmm, in kaj je teb jasno, ki se mi ne upaš v živo pred očmi pokazat., si zbral minimalno jurja€, da jih položiš na mizo za stavo, sirota boga.....
............................................................................
@modro polarna viharna driska..., ščene smrdljivo nedojebano..., koliko je možnosti, da to nisi ti....
Ti jst povem, NIČ, ker to si TI multinično bipolarno krele pod 200 anonimnimi niki....
@Popay 123 Jp popej, se takoj po pisanju vidi, da si urejena oseba z zdravim pogledom in obnašanjem.☝️
-1
pa računajmo 01.04.2026 ob 9:52
Žena katoličanka, NSI, jaz ateist brez veze s cerkvijo. Že 25 let nama odlično gre. Kaj obkroži na volilnem pildku, mi je vseeno, pomembno je kakšna je kot žena, mati, snaha in spolna partnerka.
PS
če še ne veste, katoliki v zakonu nimajo omejitev v spolnosti med zakoncema. Kontracepcija vazektomija in to je to!
0
Smrdi 01.04.2026 ob 11:23
@Viharni jezdec
Laže tako dobro, kot zna samo levičar.
1
še en, ki računa 01.04.2026 ob 14:07
@pa računajmo
Midva sva skupaj malo pod 20 in je ne menjam za doben denar. Ko gledam kolege in njihove partnerke, ufff sem meu srečo!
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu
Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
31.03.2026 ob 17:10