Kaki nevoščljivci. Tale avto je itak ta rezervni, tko da bo za mladiča verjetn treba drug let novega vzet, ga je pa vseen škoda. Včerajni bilo celega avta na parkingu. Toča je bila ko pomaranča, še strešna okna je zbijalo, pri nas ne.
Mi mamo sesut avto. Toca. V sluzbi. Ni kasko. Tud neki casa ne bomo spal. Ne ponoc, ne podnev.
Sranje.
Se spomnim kakšno je bilo v Črnomlju pred dvema letoma in si predstavljam, da je nekako tako zdaj pri vas. Vam je šipe tudi razbilo na avtu?
Kaj pa tisti, ki nimajo hiš zavarovanih in jim je strehe stolklo? Pa kmetje? Pa pridelki na vrtovih?
Drži se.
Na avtu razbito zadnjo sipo pol pa streho avta, haubo, bok, luč zadaj, to je bil parking pred sluzbo, pa še pod drevesom da je ublazilo, tud sluzbeni avtomobili zbiti, cela popoldanska izmena ima vsaj par udrtin, ce ne vec, doma imamo garažo in so avtomobili pod streho, drugače je šlo vse po vrtovih, strehe naluknjane, pa pol se dve uri fajn naliv. Ni nekih kmetij na tem območju, lidl sem vidla da ima razbito streho in verjetno poplavljeno notri, potem je bilo še nekaj šol, pumpe so zjutraj pometal in pucal, obe petrol in omv, drugače pa privat bajte, pas ob bistrici od domzal do vira in na drugo stran do qulandije. V sluzbi so crpali vodo, par alurolet zbitih, streha naluknjana, notri voda...samo to je zavarovano. Privat hiše pa so nasankali, ce nimajo zavarovano. Ne vem kako je pa ce ti avto totalko ocenijo, kolk dobis ven? Ker govorijo da je ful totalk.
Je ze klical zjutraj za sipo, je 14 dni za cakat, ker je tak naval narocil.
Ko sem šel enkrat iz službe do avta sem videl, da se je podrlo drevo na moj avto.
A je bil 13.?
Ni bil 13., zato je bil avto nepoškodovan.
Veje drevesa so bile tako dolge, da deblo ni padlo na avto.
Avto pa je bil med vejami.
Iz sosednje hiše so se javili, da poskusijo dvigniti drevo, ena pa je zapeljala avto rikverc.
In je bil avto rešen.
Mogoče je bilo par prask, ampak za praske se jaz ne obremenjujem
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu
Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
29.07.2020 ob 22:31