Prvo vprašanje je, zakaj je propadel SČ in se isti vzorec napadanja na točno določene uporabnike nadaljuje TU, to počne isti uporabnik viharno tele, matjažek/gizdalin na začetku ni bil tak. Drugo vprašanje je, zakaj toliko zlobe v ljudeh. Admin vse te zlobe ne more zajeti in krotiti. Ne krivim administratorja, saj ni on kriv za vse te norce, ki se izživljajo nad drugimi.
0
mučkalica 01.05.2026 ob 17:24
Tu bilo pa -za- , ker je špilferderber in uniči šow !
0
fant 01.05.2026 ob 17:26
Admin lahko blokira kogar hoče. Blokiral ni viharnega ker je Yara tista ki je bila že na SČ klopotača zvita in v zasebnih sporočilih si pisala z admini kot tukaj. Admin slepo deluje po njenih željah. Vsi ki so se z njo zapeli in jih je žalila pa so jo nazaj užalili so blokirani.
ZA
1
Ej grenka 01.05.2026 ob 17:29
@Grenivka Kje imaš Darkota, da te mal bremza, ko te ozmerja in nahruli?
0
Grenivka 01.05.2026 ob 17:33
Blokiralo naj bi se tistega ki nadleguje, ustrahuje, blati, žali in ne kogarkoli. Zakaj potem so čveki, forumi? Po vzorcu pisanja se lahko hitro ugotovi kdo je kdo. Ena taka zvita ki je uporabnike okrog prenašala na SČ je bila uporabnica soft/moja misel ali nekaj takega. Če pa si prijazen in resnicoljuben, se hitro od drugih pojavi ljubosumje in zlo. Pravice in resnice nihče ne mara, sploh ne država.
0
Grenivka 01.05.2026 ob 17:35
Tale Darko vam že par let prav pride da me buzorirate, pa sploh ne veste za kaj je šlo, to mi je smešno 😃 Darko ima svoje življenje in mu želim vse dobro.
0
89 01.05.2026 ob 17:40
@Grenivka
Saj ena od tistih tam je tukaj Yara
2
Še nisi 01.05.2026 ob 17:49
@Grenivka Sama pa še nisi šla, pa tolikokrat kot si se že dramatično poslovila.
0
Grenivka 01.05.2026 ob 17:51
Zanimivo je, kako je narejen človek. Deluje po principu zla in ljubosumja, ker se počuti ogroženega zaradi sposobnosti, lepote, znanja Itd. Takrat pa ni milosti. Moški so veliko manj maščevalni od žensk, gizdalin in viharc sta izjema. In ko mi že v vsaki temi vržete naprej Darkota, vam z zagotovostjo zatrdim, da bi Darko lahko bil do uporabnikov ki so ga linčali na SČ veliko bolj maščevalen, pa ni. Pa bi lahko bil. Sploh do viharca, ki mu je počel čuda stvari. Darko ga je velikokrat opozarjal, da je presegel prag in bi ga komot našel. Isto je izzival Popaya, da ne govorim o ženskih uporabnicah. Najbolje se je čisto umakniti iz forumov. Aja pa en tak pacient je bil Vagabund.
2
Kaj noriš? 01.05.2026 ob 17:55
@Grenivka Kaj bi rada natvezila? Smrdiš tu 24/7, ker drugega v lajfu nimaš. Vsega so ti drugi krivi, tudi tu na forumu. V obupu si se že velikokrat poslavljala in še kar smrdiš tu polna zlobe in norosti. In seveda igraš žrtev.
-3
Metuljev poljubček tebi 01.05.2026 ob 17:59
Največji pacienti nikoli pri sebi ne prepoznajo, da so sami najbolj bolani, je tako grenača? 🤣🤪
-3
gizdalin 123 01.05.2026 ob 20:00
ne razumem, zakaj bi si zaslužil blokado? Ker je brihten? Včasih odprem tule in me zvije, ko en psihopat natrese v temo take psovke, da se jih še lucifer ne bi sramoval. Po drugi strani je Gizdalin korekten,.
-1
kretenčkovi 01.05.2026 ob 20:06
dej vse svoje fake nike napiš, bomo vse blokiral, okej?
0
Grenivka 01.05.2026 ob 20:08
Za: kaj noriš?
Preberi svojo izjavo. Jaz tebi nikdar ne bi tole napisala. Vi pa se skrivate in napadate iz zasede. Preberi svojo izjavo.
Lp
3
nič narobe 01.05.2026 ob 20:22
Meni je Gizdalin všeč. Ne piše napačno, včasih se sicer ne strinjam s čisto vsem kar napiše, ampak overall pa se. Za razliko od kakšnih Pattaya imbecilov, pa tistega trola ki objavlja psihiatrično diagnozo v nedogled, je pravi balzam za oči.
In ne vem, zakaj bi se ga moralo blokirati? Nikoli ni žaljiv ali primitiven, je pa res da marsikaterega ubrisanca oblaja in mu da tinte pit. 😆
Gizdalin, imaš mojo podporo. 🙂
4
evo resnice 01.05.2026 ob 20:27
@Grenivka ti grenivka greš men precej na živce, hvališ se da ne delaš in tudi davkov ne plačuješ, torej živiš na naš račun, istočasno pa konstantno pluvaš po sistemu, ki te futra. tvoja stališča o vsem so pod vsakim nivojem, vse kar je čefurskega povzdiguješ v višave in vse kar je slovensko spluvaš do konca, skratka je ni življenjske situacije, ko bi si želela bit v tvoji bližini.
ampak vseen pa cenim to, da ves ta gnoj pišeš pod enim imenom, zmer isto. nikol ne bi podprla ideje, da bi te skenslal, tud zato, ker v večini ne žališ, ampak samo pišeš bedarije.
evo to je resnica.
1
Grenivka 01.05.2026 ob 20:33
Gizdalincek naj se spomni kaj je meni spisal, imam shranjeno in bom prilepila. Meni pišete da igram žrtev, ko se me napada iz nič, pa ploskate.
Se spomnim iz SČ kaj so počeli z uporabnico zartrose. Srce te zaboli ob takih izjavah. Sram naj bo vse, ki se izdrkavate in uživate.
LP
-1
Grenivka 01.05.2026 ob 20:38
Me ne moti, če grem komu na živce, nimam težav s tem, kam bi pa prišli, če bi se vsi oboževali 😃 hvala za resnico.
Očitno tudi vas boli resnica, da živite v ma,fijski državi. Kaj in kje jaz delam je pa moja stvar.
LP
0
Uh 01.05.2026 ob 20:58
@Grenivka
Kot da kgo briga ta jok in stok. Zanjd kar sjwjs. Nič se ne zgodi samo od sebe je že Newton odkril..,. Aja ravnozemljasica ne verjameš v to hehehe. 9izwm pa bic
0
Grenivka 01.05.2026 ob 21:25
Hehehe lol pa kolk ste to spile danes 😃
0
Ščebinšeneki 01.05.2026 ob 21:37
Meni je bila na ŠČ najhujša žogica al nekaj takega, nekaj časa je bila celo adminka.
To je bilo fu.kje.no babše u pm
8888 je bil patron zase
0
Joj no 01.05.2026 ob 21:42
@fant Admini tukaj NE MOREJO BLOKIRATI vseh zaradi tipa foruma, ki je tu - brez obvezne registracije. Vsak z IQ nad sobno temperaturo, to ve, le največje 🤐 ne.
Nelogično, zakaj bi pronicljive in inteligentne uporabnike blokirali, da bi samo trotli od teoretikov zarot ostali, brez osnovne pismenosti, izobraženosti in razgledanosti? 🙂 Kdor je malo računalniško podkovan, ve, da se uporabnikov ne da blokirati, v kolikor so dovoljene anonimne prijave, ker potem bi moral imeti vsak statični IP naslov. Kdor pa še obvlada ABC osnove ekonomije, tudi dobro ve, da si noben urednik ne želi manj uporabnikov, temveč nasprotno, čim več, razen če bi šlo za privatni forum, ki ne bi živel od oglasov. Število sodelujočih/pišočih dviga rating foruma skozi prepoznavnost in višje indeksiranje v iskalnikih, kar povečuje oglaševalski profit. 😉
Vsem želim prijetne mokre sanje. 🙂
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 40 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu
Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
01.05.2026 ob 17:16