@Šnelca_783 Ko pa nisem ziher, zdaj bi ze lahk bil kak drug El, ne več nino. Ko rata pasje vroče bi bilo bolj primerno kako žensko ime. 😁
-1
Špela 19.06.2026 ob 7:33
@Šnelca_783
Tebi tudi? Niti klime nimam, kar me še bolj utruja, včasih se mi zdi, da bom v službi kar zaspala, ker me vročina doma tako utrudi.
Špela🙇
1
Šnelca_783 19.06.2026 ob 7:45
@Špela
Imam rada svez zrak, ne pa to sparino kjer ni zraka in tako do avgusta je naporno🤕
0
Šnelca_783 19.06.2026 ob 7:47
@Viharni jezdec
Ce bi bila ElNina mi nam prinesla mila poletja do 27-29 stopinj, vmes dez.. To bi bilo idealno. 😛
0
Špela 19.06.2026 ob 8:12
@Šnelca_783
Na srečo ima vsaj Freda klimo v domu. Zame ki delam je pa težko, zdi se mi kot, da sem 2x v službo šla, ne enkrat, zaradi te sopare, ki te dvojno utrudi.
@Frogica Jp. To je super. Mi smo bili dosti ob potoku, ko smo bili majhni. Sicer so nas vedno plašili, da so tam kače, ampak ni nikoli bilo nobenih modrasov, ki naj bi jih bilo tudi po 20 na kupu. 😁
Jutri grem. Riba bo.☝️😜 Danes bom zvečer še kosil. En del zelenice, pa še z lakserco potem po eni strani parcele.
@Viharni jezdec
Kakor smo glasni,..kače raje bežijo.. 😆 sicer pa tu ni nekih nevarnih , pa ne bojimo se jih. Znam jo prjet in varno umaknit.
ah košnja.. ne pretiravat z njo, vse se bo posušilo vsak cas.
-2
Krota 19.06.2026 ob 11:45
Ne vidiš, da so osebe, ki jih viharni jezdec rad ogovori že bile prisotne v temi in ti ne rabiš bluzit o kačah. Ti ni jasno povedal, da ga posiljuješ in si mu otročja???
Oh, hoja po potoku ... Sem se zdaj spomnila na otroške dni in vikende na podeželju, in ko je bila narava še tako čista, da sem se kopala med potočnimi raki. Vmes je še kakšna belouška priplavala.Morda se zato nikoli nisem bala kač.
1
Petka 19.06.2026 ob 13:46
Petek je in gremo na pir, v bližnji lokal. Imajo fajn teraso in tudi fajn parking. Pijem Laško, vsak petek vsaj eno flasko.
1
hehehe 19.06.2026 ob 14:34
Ajde, ne delaj iz piva filozofije. 😄
-1
Ribak 19.06.2026 ob 15:49
@Viharni jezdec
Gospodična, a sedaj si spet Frogica postala? Greva skupaj na morje?
0
Viharna zguba 19.06.2026 ob 15:56
si danes že umoril kako nedolžno živalico ali posekal kako zdravo drevo?
0
Eliza 910 19.06.2026 ob 16:03
@Viharna zguba Škodljivce se pač pobije in drva je treba napravit !
-2
seve 19.06.2026 ob 16:03
Nekateri mislijo, da za petkom ne bo več ponedeljka in da je nujno izkoristit vse do zadnje minute.
0
Potem 19.06.2026 ob 16:12
@seve Potem pa leži cele dneve, kdo ti brani?
-1
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu
Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
19.06.2026 ob 7:25