Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
19.06.2026 ob 7:25
Sam tolk da ne pozabte. 😁
0
Avatar gosta
Špela
19.06.2026 ob 7:27
@Viharni jezdec
Petek je... in jaz sem skuštrana. Ravnokar vstala, saj danes zjutraj ne delam.

Špela🧑
2
Avatar gosta
Šnelca_783
19.06.2026 ob 7:28
@Viharni jezdec

Namesto petek zacni pisat.. El Nino je, vroce je. 🥵
1
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
19.06.2026 ob 7:31
@Šnelca_783 Ko pa nisem ziher, zdaj bi ze lahk bil kak drug El, ne več nino. Ko rata pasje vroče bi bilo bolj primerno kako žensko ime. 😁
-1
Avatar gosta
Špela
19.06.2026 ob 7:33
@Šnelca_783
Tebi tudi? Niti klime nimam, kar me še bolj utruja, včasih se mi zdi, da bom v službi kar zaspala, ker me vročina doma tako utrudi.

Špela🙇
1
Avatar gosta
Šnelca_783
19.06.2026 ob 7:45
@Špela

Imam rada svez zrak, ne pa to sparino kjer ni zraka in tako do avgusta je naporno🤕
0
Avatar gosta
Šnelca_783
19.06.2026 ob 7:47
@Viharni jezdec

Ce bi bila ElNina mi nam prinesla mila poletja do 27-29 stopinj, vmes dez.. To bi bilo idealno. 😛
0
Avatar gosta
Špela
19.06.2026 ob 8:12
@Šnelca_783
Na srečo ima vsaj Freda klimo v domu. Zame ki delam je pa težko, zdi se mi kot, da sem 2x v službo šla, ne enkrat, zaradi te sopare, ki te dvojno utrudi.

Špela🙎
1
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
19.06.2026 ob 8:17
Debeli kurji bebo s 1001 vzdevkom je čist v nekem drugem svetu. 😁
-3
Avatar gosta
Šnelca_783
19.06.2026 ob 8:21
@Špela
Joj boga Špelca. Potem jo veckrat obisci v domu, pa se bos ohladila. 😁
0
Avatar gosta
Zdravo
19.06.2026 ob 9:18
Mi že dolgo ne nasedamo na te tvoje "kinder jajček" objave. Mislim da je vsem že jasno, se sam s sabo dopisujes.
2
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
19.06.2026 ob 10:15
@Zdravo Kateri pa ste to VI, ti multinično obsedeno? 😁
-2
Avatar člana Frogica
Frogica
19.06.2026 ob 10:34
Jaaa petek je. Gres kaj za vodo? Men sta otroka, da gremo pop. Po potoku hodit. To jima je boljse kot kopanje😆
0
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
19.06.2026 ob 10:39
@Frogica Jp. To je super. Mi smo bili dosti ob potoku, ko smo bili majhni. Sicer so nas vedno plašili, da so tam kače, ampak ni nikoli bilo nobenih modrasov, ki naj bi jih bilo tudi po 20 na kupu. 😁

Jutri grem. Riba bo.☝️😜 Danes bom zvečer še kosil. En del zelenice, pa še z lakserco potem po eni strani parcele.
-2
Avatar člana Frogica
Frogica
19.06.2026 ob 11:30
@Viharni jezdec
Kakor smo glasni,..kače raje bežijo.. 😆 sicer pa tu ni nekih nevarnih , pa ne bojimo se jih. Znam jo prjet in varno umaknit.
ah košnja.. ne pretiravat z njo, vse se bo posušilo vsak cas.
-2
Avatar gosta
Krota
19.06.2026 ob 11:45
Ne vidiš, da so osebe, ki jih viharni jezdec rad ogovori že bile prisotne v temi in ti ne rabiš bluzit o kačah. Ti ni jasno povedal, da ga posiljuješ in si mu otročja???
0
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
19.06.2026 ob 11:54
@Krota Ne, ni tega povedal. Tako ti trol razumeš, ko itak ničesar ne razumeš. ☝️😁
-3
Avatar člana Frogica
Frogica
19.06.2026 ob 13:25
Jah.. saj.. jokam no😭🤧
1
Avatar člana Yara
Yara
19.06.2026 ob 13:34
Oh, hoja po potoku ... Sem se zdaj spomnila na otroške dni in vikende na podeželju, in ko je bila narava še tako čista, da sem se kopala med potočnimi raki. Vmes je še kakšna belouška priplavala.Morda se zato nikoli nisem bala kač.
1
Avatar gosta
Petka
19.06.2026 ob 13:46
Petek je in gremo na pir, v bližnji lokal. Imajo fajn teraso in tudi fajn parking. Pijem Laško, vsak petek vsaj eno flasko.
1
Avatar gosta
hehehe
19.06.2026 ob 14:34
Ajde, ne delaj iz piva filozofije. 😄
-1
Avatar gosta
Ribak
19.06.2026 ob 15:49
@Viharni jezdec
Gospodična, a sedaj si spet Frogica postala? Greva skupaj na morje?
0
Avatar gosta
Viharna zguba
19.06.2026 ob 15:56
si danes že umoril kako nedolžno živalico ali posekal kako zdravo drevo?
0
Avatar gosta
Eliza 910
19.06.2026 ob 16:03
@Viharna zguba Škodljivce se pač pobije in drva je treba napravit !
-2
Avatar gosta
seve
19.06.2026 ob 16:03
Nekateri mislijo, da za petkom ne bo več ponedeljka in da je nujno izkoristit vse do zadnje minute.
0
Avatar gosta
Potem
19.06.2026 ob 16:12
@seve Potem pa leži cele dneve, kdo ti brani?
-1
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026