Pešec po betonu

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
Vse
27.06.2026 ob 14:57
Kak te naj grem v štacuno gnes? Zjutraj zaspal,ker ponoči pretoplo bilo. Zdaj če stopim ven na beton, se bom zalepil z natikači. Vsa drevesa so obcinski veljaki posekali. Če pa grem zvecer,pa bo cela stacuna izropana.
0
Avatar gosta
ena cvetka
27.06.2026 ob 15:33
kot je opazit turiste ...imajo kar marelo, dežnik, pahljače , slamnik klobuk, ...mogoče si narediš še mrzlo oblogo , ...brisačo daš v frizer in pol si jo daš okoli vratu- to delajo športniki , v Parizu ,t enisači na Roland Garrosu , so ti tko pomagali...kolesarji si zatlačijo ledene kocke za vrat ,n ot v majco ...paa, če ti kaj pomaga ...
ali pa si naroči za jest za danes in jutri, ...v pondelk pa zgodaj v štacuno, Merkator je odprt že ob sedmih zjutraj ...
1
Avatar gosta
Vse
27.06.2026 ob 19:01
Mah, sem vseeno šel. Samo ki sem ves poten vstopil v štacuno, tam notri pa tak mrzlo pihalo iz vseh smeri, da sem pozabil kupiti dve stvari..eeh jebiga
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026