Kako je osivel v zadnjem letu, pa niti 40 let še ni star. Mnenja? Stres? Pretirano delo? Garanje? Lahko bi se malo ustavil in spočil. Ali pa menite, da je to le genetika? 🧬
0
Zakaj 15.01.2026 ob 23:10
Zakaj skos ene in iste teme? Pa zakaj skos provokacije?
Meni je všeč, ker so mi všeč sivolasi. Ne maram pa plešastih. Ampak ne vem, zakaj se vtikujete v ljudi? Jaz ne hodim do plešastih ljudi, pa jih sprašujem, zakaj so že pri npr. 26ih plešati.
1
kaj češ 16.01.2026 ob 0:13
Eni so totalno osiveli že pri dvajsetih. Zagotovo razlog ni tvoj plešavi 🙂
2
sivi lasje niso merilo 16.01.2026 ob 7:08
Nekateri osivijo prej, drugi kasneje. Bolj so problem tisti brki. Prav smešen je v njih. Res mu čisto nič ne pašejo. Zadi se mi nekomu podoben. Ne morem pogruntat, komu.
4
brkonja 16.01.2026 ob 7:31
Luki, obri si brke. Grozno izgledajo.
7
Navajo 123 16.01.2026 ob 7:57
Me je pa všeč. Bolj možato deluje in bo privabil volilce, ki hočejo moškega in ne fanta.
Smešen je s temi brki. Malo prej sem videla.
Prav grotesken. Res mu ne pašejo. Ker hudir mu je rekel, da mu.
Če ima takšnega prijatelja, ne potrebuje sovražnika.
7
čupca 16.01.2026 ob 20:38
@Opala
Ti si sigurno plešast, a? Pa fejst zakompleksan.
Zakaj ne greš v Turčijo na presaditev las. Če ne te bo razneslo.
-1
666 123 16.01.2026 ob 23:01
poglejte si sliko od Madura a vidte kakšno podobnos bučman misl da je venezuelc
3
Kmalu bo še lačen 16.01.2026 ob 23:07
@Opala
Ko bo levajzar nesposobni odtsranjen od korita, ki so mu ga postlale femofašistične lezbače.
2
bnm 17.01.2026 ob 9:40
podivjana Asta Vrečko k prestopu nagovarjala Urško Klakočar Zupančič 🙂 Predlagala ji je, naj kandidira na listi Levice.
2
beboti 17.01.2026 ob 9:56
ubogi osiveli Luka Mesec 😭
2
ne pašejo 20.01.2026 ob 9:57
@sivi lasje niso merilo
Ne pašejo mu. Komu podoben? Bratom Marx?
0
ammm 20.01.2026 ob 10:16
@brkonja
...točn to, brki kot jih ima, so grozni - asocirajo na Adolfa...
0
oh kje pa 20.01.2026 ob 12:22
@ammm
Adolfovim niso nič podobni. Dejstvo je,da je prav smešen v njih.
2
Dharma 20.01.2026 ob 12:37
Kmalu bo še lačen Biblija pravi, da ženske niso za bit kralj. Eto stari narodi so vedeli zakaj. Novi se uničujejo z babami.
0
Starš 20.01.2026 ob 15:34
Osivel je od napornega dela. Kako nam čim več pokrasti.
1
hihihihi 20.01.2026 ob 17:18
Kot Charlie Chaplin 😆
0
eh 20.01.2026 ob 19:55
Mesec je zelo lep moški, tako pač je.
-2
Ruti 20.01.2026 ob 20:24
@eh[@eh
A je to Maljevec napisal?
0
bolj kot brača marx 20.01.2026 ob 21:00
@hihihihi
Enemu ima pdobne brke.
0
beboti 21.01.2026 ob 9:54
Minister za delo Luka Mesec je znaten dvig minimalne plače z 870 na tisoč evrov neto utemeljil z željo, da minimalno plačilo dvigne nad prag tveganja revščine = ta je v 2024 znašal 980 evrov ...
Ko ne najdete ničesar drugega, pa udri po izgledu. Za Božjo voljo, saj je vseeno kako izgleda, je minister in če dela dobro kot minister je to več kot dovolj. kaj te brigajo njegovi brki ali sivi lasje. Sebe poglej v ogledalo, če si upaš. Pa boš tam videla katastrofo.
Kot minister je naredil več kot vsi dosedanji, če si pa takšen hepan, da tega ne vidiš, pa ti tako ni pomoči.
Ti nick name "starš" pa povej kaj ti je ukradel in koliko. In to takoj. Če bi jaz bil Mesec bi te tožil in zahteval takšno odškodnino, da je do smrti ne bi izplačal.
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu
Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
15.01.2026 ob 22:38