Da je rogličev zadnje dni precej manj. Vsaj za nekaj je dobra vročina.
-4
Haha 26.06.2026 ob 11:02
Tudi tvoja žaba se je stopila. Ni je na vidiku. Mlake so izparele.
6
Eh, Viharc že desetletja 26.06.2026 ob 11:22
ni vidu babe od blizu. Zato pa je tak strupen težak. Vse jasno.
Zdaj daš končno lahko dol pleteni nakurčnik, in posončiš svoj posušeni čevap... hehehe.
2
Zavržen 26.06.2026 ob 11:30
Žabica ga je zavrgla kot uporabljen robec, ko se je zaljubil vanjo, postal spletni zalezovalec in je težil vsakemu, ki se je pogovarjal z njo.
On vidi žensko le na daleč, dotaknil se ni ženske že vsaj 30 let.
3
Gumb 26.06.2026 ob 12:41
Modri Vrag je pri žabici odletel kot gumb z gat.
4
... 26.06.2026 ob 14:28
Julij Cezar in froga sta veliko bolj kompatibilna...
2
Kaj je mislil 26.06.2026 ob 14:36
Viharni alkoholik, da bo neka mlada ženska želela kaj imeti z njim. Žabica je zanj kot ptica, nekaj kar bo Viharnemu vedno daleč izven dosega.
2
Hmmm 123 26.06.2026 ob 14:51
Kje pa je žabica? Julij ve?
1
Sam vprašam 26.06.2026 ob 15:01
Pa kaj ste vsi usekani na to žaɓo?
Meni ni nič posebnega.
0
kranjski janez 26.06.2026 ob 15:15
VIHARC, kaj pa odpiraš teme, a si mazohist?
1
Haha 26.06.2026 ob 15:18
@Sam vprašam
Če je glava prazna je veliko vprašanj kajne... Žabica je pomembna, ker je njemu vredna. Briga nas kakšno mnenje imaš ti o njej.
2
666 123 26.06.2026 ob 15:22
ja jaz sem tudi opazil da ni več bumbarjev z bimbo visma dresi
2
Odšla je brez pozdrava 26.06.2026 ob 15:26
Kripelj stari Viharni z umazanim jezikom kot bi lizal tla v hlevu, ti je žabica vsaj rekla zbogom ali te je odhebala kot američani Sadama?
1
Oliva 27.06.2026 ob 15:55
Mene niti ne motijo kolesarji t.i. rogljič-i, pogača-rji, moti me edino, ko si prisvojijo cesto zase. 2 vzporedno, se pogovarjata, pred njima ovinek, jaz pa zadaj 20/h, ker ju ne morem prehiteti. Sami ovinki, če pelješ v hrib, moraš biti izredno previden, saj radi sekajo ovinke. Ko greš zavzdol, vsaj jaz, sem spremljala promet v hrib, da sem se tovornjakom in avtobusu že prej umaknila, kolesar za mano bremza in si verjetno misli: baba zmešana in me prehiti. Prvi možni dan sem se upokojila prav zaradi njih, ki so bili carji na tej vijugasti cesti.
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu
Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
26.06.2026 ob 10:56