Opa: Stevanović: Zahtevam odstop poslanca Mesca. Vse je vedel.

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
proletarci
19.06.2026 ob 11:53
Hopla, tole se pa sliši, kot da je nekdo prvič v 35 letih v politiki resno udaril po mizi in rekel DOST JE BLO SRANJA!
Bravo Stevanović!
-3
Avatar gosta
kaj spet?
19.06.2026 ob 12:08
O čem se gre? Ima tudi Mesec lastno podjetje ki ni izplačevalo plač in prispevkov? Je ponaredil podpise in na skrivaj odjavil delavce iz zavarovanja? Na dan z besedo.
3
Avatar gosta
Vročina na Luni
19.06.2026 ob 12:09
Malo bo vroče postalo na Luni.
0
Avatar gosta
Torej
19.06.2026 ob 12:11
Predsednik našega Državnega zbora je pa zelooooo čuden patron. Kar dokazuje vedno, ko se oglasi.
5
Avatar gosta
ta pikra
19.06.2026 ob 12:13
Bedarija, samo zaradi Mijiča se gre tale gonja.

Nepravilnosti naj bi bile med 2014 in 2020, postopki potekajo že od lani https://mariborinfo.com/novica/lokalno-gospodarstvo/v-mariborskem-podjetju-odgovarjajo-na-ocitke-zaposlenih-o-ponarejanju-dokumentov/309962

Minister pač nima pravice vplivati na konkretne postopke, inšpekcije in policija pa to obravnavata.
In za razliko od Mijiča je vodstvo dosegljivo.
2
Avatar gosta
krokodil
19.06.2026 ob 12:13
@Torej
Ne tako čuden kot ti.
-3
Avatar gosta
Dva psihopata
19.06.2026 ob 12:18
Lahko je s tujim po koprivah.
1
Avatar gosta
Torej
19.06.2026 ob 12:22
@krokodil Budalo kretensko, ne komentiraj mojih postov, prosim. Nisi zmožen razumeti popolnoma ničesar. Popolni neumen si.
-2
Avatar gosta
krokodil
19.06.2026 ob 12:30
@Torej
Kdaj sem vam je prvič pojavil ta občutek, da vas okolica ne razume?
1
Avatar gosta
Gigantura
19.06.2026 ob 12:31
1
Avatar gosta
Mrs
19.06.2026 ob 12:42
Si je steroid majmun špričnil preveliko dozo v kosmato rit?

Odstop? Od česa 🤐 ti materna, srbska ritolizna pederska pićketina?

Bo morda Mesec minister? Od česa naj odstopi jebemu boga? Ta sploh razume kako deluje demokratične sistem ali se s tem v srbski manjšini še niso seznanili?
2
Avatar gosta
ta pikra
19.06.2026 ob 12:44
Odvetnica je njemu dostavila dokumentacijo?

Kaj pa zaupnost odvetnik-delavec? Ne more in ne sme odvetnica kar tako samoiniciativno razširjati in nositi okoli dokumentov o tožbah in postopkih, ki potekajo ali pa so potekali na sodišču, policiji... Tudi predsednik DZ ni izjema!

????

Glede na članek https://www.domovina.je/dvojna-merila-luke-mesca-za-mijica-odbor-za-mariborske-delavce-leta-tisine
se je zgodba začela odvijati 2019

Primer se vleče od leta 2019, prve kazenske ovadbe so bile vložene leta 2020. Delavci in njihova pooblaščenka trdijo, da so institucije dobile vse. Dokumentacijo, izjave, elektronske dokaze, kazenske ovadbe in konkretne izračune domnevnega oškodovanja. A večina zgodbe je ostala v predalih.

Pravnomočno je bil obsojen le nekdanji direktor Dušan Lešnik, in še to pogojno ter za majhen del listin. Zoper Sabino Vrešak, nekdanjo zaposleno v SSI Schaefer, danes zaposleno na Pošti Slovenije, sojenje še poteka. Tudi ta postopek se nanaša le na manjši del dokumentacije. Po besedah Mesesnelove se pred sodiščem obravnava zgolj drobec tega, na kar skupaj z delavci pristojne opozarjajo že leta.


In leta 2020 Mesec ni bil v vladi, ampak tudi minister tiste vlade nima neposrednega vpliva na tole!
1
Avatar gosta
Sivka
19.06.2026 ob 12:45
Stevanovič bo razhajkal bando leno levičarsko. Mislim, da je le on tega sposoben.
-1
Avatar gosta
ta 🤐
19.06.2026 ob 12:51
@ta pikra

Bedarija, proti Mijiću levica dela gonjo samo zato, ker se ni pustil 'podkupiti' levici.
0
Avatar gosta
ta pikra
19.06.2026 ob 12:59
@ta 🤐

In zakaj se Stevanovič kot predsednik izvenparlamentarne stranke, ki je bila financirana iz proračuna (!!!), ni oglasil že leta 2020?
Zakaj šele zdaj, ko se odkrivajo nepravilnosti pri njegovem poslancu?
3
Avatar gosta
cvil cvil
19.06.2026 ob 13:06
-1
Avatar gosta
ta piknjena
19.06.2026 ob 13:09
@ta pikra

A si pomislilo, da takrat še nismo vedel za te Mesćeve rabote?
0
Avatar gosta
sem se odločil
19.06.2026 ob 13:11
Prav sem se odločil. Ne spremljam več naše politike. Sem in tja naletim na kak članek in vidim, da sem se prav odločil. Zakaj bi to bral in se sekiral.
2
Avatar gosta
Dutch Bantam
19.06.2026 ob 13:17
Hahahaha, kakšen orangutan! Pocestnik . Ko se bo ata Kučan oglasi, bo moral Stevanovič po kolenih k Mescu na inštrukcije, da ga pouči o zakonu o poslancih.
1
Avatar gosta
levi bebček
19.06.2026 ob 13:19
@Mrs
A potem cela tale tvoja klobasa preklinjanja in psovanja velja tudi za Mesca, ki je zahteval odstop Mijića?
-1
Avatar gosta
dol Stev
19.06.2026 ob 13:25
Prevaranti in lažnivci pač ne trpijo poštenjakov, kot je Mesec!
2
Avatar gosta
levi bebček
19.06.2026 ob 13:38
@dol Stev
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
0
Avatar gosta
Mihi
19.06.2026 ob 13:40
Mesec bo odletel. Mogoče si bo pa našel službo.
-1
Avatar gosta
njiva
19.06.2026 ob 13:41
@Mihi
Pri Kordišu 🤣
0
Avatar gosta
ena mala razlika
19.06.2026 ob 14:03
Nepravilnosti so se dogajale, preden je Mesec postal minister + 2020, ko so bile ovadbe vložene, je bila druga vlada (SDS s priveski). Mesec je bil potem minister in kot minister pač nima pravice se vtikati v inšpekcijske, policijske in sodne postopke.

Mijič pa je imel nepravilnosti in kazenske ovadbe že ob kandidaturi za poslanca in to on osebno - ne njegov sosed, sovaščan ali daljni sorodnik v desetem kolenu. On osebno.
1
Avatar gosta
to je bilo
19.06.2026 ob 14:11
-1
Avatar gosta
???
19.06.2026 ob 14:45
@ta piknjena

Kake Meščeve rabote?
1
Avatar gosta
666 123
19.06.2026 ob 15:30
Drogeraše je treba sterat
0
Avatar člana Čveka
Čveka
19.06.2026 ob 16:26
@proletarci

Naj ti naklonim nekaj dobronamernih razmislekov: vzganjati galamo in tolči po mizah še zdaleč ne pomeni imeti prav, veš.
V bistvu sta si pamet in glasilke pri uporabi v obratnem sorazmerju.

Tudi kazati s prstom na druge ne pomeni, da tvoji grehi nehajo obstajati.

Slovenija je civilizirana družba in pri nas imajo že tretješolci izkušnjo, da je potrebno odgovorno stati za svojimi dejanji, najglasnejši pa ponavadi z galamo le kamuflirajo svoje primanjkljaje.

Stevanovič in njegovi lahko svojo folkloro vzganjajo v nekem njim bolj domačem okolju, ne pri nas.
2
Avatar gosta
Kradli so, kradejo, kradli bod
19.06.2026 ob 17:34
@Sivka
Kot kaže res. V DZ bo naflancal pa mafijaše vseh narodov in narodnosti. Je vedel stari pokvarjenec podli od šipca koga mora povzdigniti v dvornega norca, da bo dobil svoj še večji kos davkoplačevalske pogače.
-1
Avatar gosta
proletarec
19.06.2026 ob 17:52
@Čveka
Saj nazadnje je Golob tolkel po govorniškem pultu.
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026