Oddaja Tarca, jutri bo?

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
Lh d js nvem
11.02.2026 ob 17:06
Tema je zastavljena super.
Razjasnila bo novo kadrovnico na Ministrsvu za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano, kjer naj bi kadrovala kar žena predsednika vlade Tina Gaber Golob.

AMPAK
https://info360.si/politika/eriko-znidarsic-utisali-do-volitev/?utm_source=x&utm_medium=social&utm_campaign=tarca_volitve
1
Avatar gosta
Sicer
11.02.2026 ob 17:12
Ravno pravo bi izbrali za celoten levi sistem v pripravah, ki se nagiba proti V, kdor razume kaj to pomeni. Verjamem članku.
0
Avatar gosta
Anonimnaa
11.02.2026 ob 17:36
Jutri ne bo tarče...so ze objavili na fb
0
Avatar gosta
Lh d js nvem
11.02.2026 ob 17:59
@Lh d js nvem

Tarča NI zgodovina. Samo prestavili jo bodo zaradi boljsega obcutka volitev... hahaha
0
Avatar gosta
kakor kdo
11.02.2026 ob 21:28
Same teorije zarot. A vi mislite, da res lahko Golob kar prepreči predvajanje ene oddaje? Saj ni Janša, ki je z lopato metal denar medijem, da so se šli korono in jo še vedno sanjajo - mediji in dohtarji.
-3
Avatar gosta
naivnost
11.02.2026 ob 21:32
@kakor kdo

Seveda lahko. Vlada odloča o povišanju prispevka pa o finančnih injekcijah za RTV.
Poleg tega je tud Programski svet RTV, ki imenuje direktorje, člani so pa seveda imenovani po politični liniji.
In če člani sveta dajo direktorici vedet, da jo bodo rszrešili, če ne bo preprečila neke oddaje, je izzid jasen.
2
Avatar gosta
ajej
11.02.2026 ob 21:55
Namesto tarče bodo sedaj predvolilni dvoboji.
0
Avatar gosta
Itak da ja
11.02.2026 ob 22:02
Eriko hočejo na vsak način utišati. Z raznimi izgovori, ampak dejstvo je, da je že marsikomu stopila na žulj. Dokler so ti žulji od desnih, je vse OK. Ko pa se Erika spravi na "naše", ups, to pa ne, tega ne bi smela. In če tega sama ne ve, ji je treba pač na en način pokazati.

Prozorni ste, gnila RTV SLO. Gnila, pokvarjena javna hiša, najmanj od vsega pa verodostojna in vredna zaupanja! FUJ. Vaša prisilna naročnina je navadno izsiljevanje!
3
Avatar gosta
Samo povem
11.02.2026 ob 22:42
Ne, oddaje Tarča jutri ne bo, nam bo pa politično neodvisna in politično v celoti uravnotežena RTV Slovenija ob 20h postregla z eno lepo oddajo "Orban in evropska desnica", kjer bodo spet lahko pljuvali po vseh desnih in v nebesa kovali vse leve. Res so dolgočasni v 3 PM...
2
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026