V tvoje dobro bodo obvescene vse psihiatricne bolnice, forenzika...
-2
Metka Cvetka 27.06.2026 ob 16:12
Jaz mislim, da je najbolje, da forumaaši obvestimo policijo.
-1
Sam vrašam 27.06.2026 ob 16:14
@Šnelca_783
Za kaj se pa gre?
-1
... 27.06.2026 ob 16:15
V čigavo dobro...kaj se je zgodilo?
0
sam res 27.06.2026 ob 16:18
Dajte tisti, ki temo odpirate povedat bistvo, za kaj se gre. Kar nekaj na pol načičkate v enem stavku.
1
Šnelca_783 27.06.2026 ob 16:22
@sam res
Pa zakaj bi ji 10x pisala in razlagala, sem ji v roku 1h veckrat. Oseba je potrebna pomoci in si tem da lepi psihiateicne izvide ne bo resila svojoh tezav, moderator je pa tudi obremenjen z njenim brisanjem postov..
Tisti ki pa berejo forum, pa itak vedo zakaj se gre.
-2
Šnelca_783 27.06.2026 ob 16:24
@Metka Cvetka
Ne, problem so psihiatri, mi pa moram vztrajat in tezit jim, verjami da mi je to delo kot bo odmasevala wc, vse zastopano.. Ne mores progurat naprej.
-2
uf 27.06.2026 ob 16:34
@Šnelca_783
Še sedaj ne vemo, za kaj se gre?
A misliš phihiatrično pacientko, ki non stop piše izvide..al kaǰ?
-1
Šnelca_783 27.06.2026 ob 16:36
@uf
Ja.
-1
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu
Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
27.06.2026 ob 15:58