Ne morem se odločiti (kolebam, ker nov je cca. 60 tisoč), 3-4 leta rabljen pa pol manj.
Kaj kupiti? Naj omenim, da je tole moje zadnje vozilo....za drugo polovico pa dobim še nova ograjna vrata, tlakovce okrog hiše in še pergolo...
Kaj naj naredim?
0
Jah 17.06.2026 ob 5:59
Ti primerjaš star model z novim. Ni to le par let star enak model. Malenkost je slab timeing, ker je nedolgo nazaj prišel nov model.
Star model jaz ravno ne bi jemal, ker se mu že kar poznajo leta. Zdaj če slučajno ne potrebuješ velikost X3, bi bilo mogoče vredno pogledati tudi zadnji model X1.
1
Elita 17.06.2026 ob 6:03
#jah
Potrebujem takšno velikost, da lahko peljem s seboj kolo ali dva.
Glede modela imaš prav, sem videla novega v BTC sam je malenkost manjši od mojega zdajšnjega x3.
Sem ena tistih, ki imam raje urejeno okolico kakor najnovejši avto.
0
Jah 17.06.2026 ob 6:27
Mogoče zadnji model GLC. Za kolesi je pa tako bolje imeti nosilce kot pa praskati notranjost vozila, sploh za 2.
Meni se zdi, da spet eden ne kupuje avta iz potrebe, temveč kot statusni simbol, pri tem pa ima povprečne ali celo podpovprečne dohodke.
0
Suhe gate na dnu morja 17.06.2026 ob 6:58
Meni se pa zdi da avtor posta se za burek nima 😲
0
Elita 17.06.2026 ob 7:32
Odgovor vsem zajedljivcem-faušenistom.
= suhe gate na dnu morja.! Če bi dobro prebral post imam več kot drugi in tudi manj kot drugi.
Nisem tip, kateremu je avto statusni simbol, zato bom tudi naredila tako, da bom imela avto.
Pol za rabljen avto in pol za okolico, čeprav imam za oboje.
Sem vzgoje, kjer je tole samo metanja denarja proč za avto.
Hvala vsem normalnim za odgovore.
p.s. Kaj pa je 60 t za avto danes? Kolikor vidim ga ima vsak drugi slovenc ali celo dražje.
@Elita
Sem ena tistih, ki imam raje urejeno okolico kakor najnovejši avto.
______________________________________________________________________
Sama veš, kaj ti je prioriteta, ampak glede na zapisano, je očitno jasna izbira.
Če si navajena na BMWje, ne glej Mercedesov 😉.
Vsekakor je kljuka bolja opcija, kot zlaganje koles v notranjost. Pa tudi bistveno bolj varna v primeru prometne nesreče.
0
On 17.06.2026 ob 8:09
Bmw x3 je odlicen avto. Govorim iz svojih izkusenj kot lastnik 4 leta starega. Bil je kupljen nov. Fantasticen avto tudi po 4 letih. Menjava je bila zaradi prehoda na elektriko.
Poglej se za nov x1. Je cenejsi in zadosti velik. Predvsem se pa modro odloci ce ostajas na bencinraju/dizlu, ki ga bos tezje prodala cez par let. Ali pa gres na elektriko
0
Ulla 17.06.2026 ob 8:10
Sem v podobni situaciji, a nikoli ne bi kupila novega, ker je to pri BMW stran metanje denarja. Prve tri leta preveč izgubi na vrednosti, je pa pri treh letih prakticno nov. Druga stvar je Kitajec, kupiš novega in ga imaš do konca garancije.
0
Elita 17.06.2026 ob 8:20
Ja drži, navajena sem na BMW, nekako mi ne sede Audi, ne Volvo, pač okus in stvar posameznika.
Zato sem ti pa napisal, da si poglej ponudbo BMWjev. 😉
In če greš na kljuko, lahko vzameš tudi kaj manjšega, če potrebuješ prostornost samo zaradi koles.
0
Elita 17.06.2026 ob 8:36
Iščem, našla nekaj za 38 t. , letnik 23.
hvala svetilnik
1
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu
Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
17.06.2026 ob 5:43
Kaj kupiti? Naj omenim, da je tole moje zadnje vozilo....za drugo polovico pa dobim še nova ograjna vrata, tlakovce okrog hiše in še pergolo...
Kaj naj naredim?