Ta slika je odraz tvoje notranjosti. Kako pa to, da ne počivaš? Pri 39 vročine ne moreš niti sedet, kaj šele čvekat tukaj. Spet nove in nove zgodbe za pridobivanje pozornosti. Kaj te je Adam dal čisto na stranski tir?
a vas lahko vprašam zakaj toliko lažete? kje sem jaz napisala da imam 39?
Lagat smo se naučili od tebe, kje pa bi se. Saj se vidi, da nisi bolna in da nimaš nobene vročine, samo iščeš pozornost, ki je nimaš od nikogar. Kaj bo pa naslednja zgodba? Službo smo obdelali, bolezen je mimo, kaj bo naslednje? Če ne bodo tvoje teme zamrle, ko ni več napetosti. Hitro si kaj novega izmisli! Mogoče bo kaka cev počila, pa boš imela poplavo? Dejmo no, saj imaš ideje! 😆
0
še 24.04.2015 ob 15:57
A se z adamom še kaj slišita?
0
Fiddlesticks 24.04.2015 ob 16:05
Ta slika mi pa ni vsec. Saj ni slaba, ampak zaradi barv me spominja me na staro mamco, ki v zatemnjeni sobi z debelimi zavesami cez okno in pod komaj brleco zarnico osamljeno sedi na stolu sredi temnega pohistva, za temno orehovo mizo pokrito z obledelim pastelno zelenim prtickom in plete jopico za vnuka, ki ga vidi enkrat na leto, ker nihce vec nima casa zanjo in upa, da ne bo vedno tako osamljena. Taka zalostna, otozna slika je to. Meni so bolj vsec zive, vibrantne barve. Sama krila niso slaba.
Zgleda pa kot da je trup locen od prsi in glave tam kjer siena ostro preide v zeleno.
24.04.2015 ob 15:40
kako se vam zdi?
http://www4.slikomat.com/13/0424/7du-pti.jpg